@Thorrand: A to znany szur (ja go poznałem przez Patlewicza, który takich pożytecznych idiotów jak Jabłonowski oraz bardzo dobrze). Dość długo działa w towarzystwie poprzebieranych w mundury wariatów.
  • Odpowiedz
Cześć,

idę rano do auta, żeby jechać do pracy i widzę chamską, głęboką rysę na klapie bagażnika. Ktoś się tak przyłożył, że można rękę rozciąć. Auto stoi na wewnętrznym parkingu bloku, za szlabanem. Musiał to zrobić ktoś między 17:30 wczoraj 8:30 rano.

Kilka miesięcy temu podobny przypadek mnie spotkał, jakoś latem chyba. Lewe tylne drzwi przerysowane kluczem czy innym narzędziem, mniej więcej poziomo na 2/3 długości. Wtedy myślałem, że to przypadek i tyle. We
chmlu - Cześć,

idę rano do auta, żeby jechać do pracy i widzę chamską, głęboką rys...

źródło: comment_1645782885bDmxUVRMmUdFBvSeztDYMZ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam aplikacji na pc która pozwoli mi wysyłać SMS-y przez protokół URL:SMS. Pobrałem aplikacje Twój telefon Microsoftu którą można ustalić jako domyślną ale tylko dla protokolu url:tel ( czyli dzwonienia). Przy SMS nie mam możliwości wybrać tej aplikacji. Jest jakiś sposób aby to włączyć? Lub znacie jakieś aplikacje które mi to umożliwią?
#komputery #programowanie #internet #pomocy #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś wczoraj pisał że sprawa refundacji tego leku jest na ostatniej prostej w ministerstwie zdrowia. Wiadomo, dla Sławka to już musztarda po obiedzie, on potrzebuje leku JUŻ ale warto niedługo wrócić do tematu i zrobić #wykopefekt bo każdy z nas może potrzebować tego leku - jutro, za tydzień czy za 5 lat.
  • Odpowiedz
@loczyn: Problem raczej hardwer'owy - uszkodzony kabel/gniazo/wtyczka lub niekompatybilna wtyczka (np. użycie wtyczki TRRS do gniazda TRS lub odwrotnie). To co słyszysz, to suma kanału lewego i kanału prawego z odwróconą polaryzacją.
  • Odpowiedz
@loczyn: Mint Live cd i jedziesz. Jak tam będzie ok, to wykluczasz software i problem pewnie jak to ma miejsce w przypadku dźwięku będzie w uszkodzonym układzie realteka albo przedwzmacniaczu, który leci od tego układu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach