Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zegarki #casio #pomocy #zegarkiboners
Witam. Po 13 latach bezproblemowego używania zegarka Casio Edifice 126 uległ uszkodzeniu po rzuceniu przez nim przez synka. Byłem u zegarmistrza i coś padło w środku ale nie da się zrobić i cały mechanizm do wymiany za 150 zł. Postanowiłem, że na pewno kiedyś go zrobię ale na razie kupię sobie nowy. Po przegladaniu internetu i allegro upatrzyłem sobie model AGW-450hd z fajnymi bajerami ale jednak koperta i szkło z tworzywa co mnie zniechęciło. Postanowiłem zostać przy serii Edifice i upatrzyłem EFV-C100d w kolorze niebieskim oraz EFV-C129d też w kolorze niebieskim. Podoba mi się ten C-100 tylko martwię się czy nie będzie za duży albo za gruby. Ten C-129d już jest spory, tak w sam raz. Czy miał ktoś lub posiada któryś z nich i może coś o nich powiedzieć? Lub doradzić czy różnica w wielkości lub grubości jest rzeczywiście tak duża?
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krever: no właśnie też mi się tak wydaje :) problemem tylko może być jego rozmiar 13mm grubości koperta 46x52mm. Byłem w kilku sklepach i jubilerów i żaden nie miał akurat tego c100d żeby zobaczyć