Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Jak włączyć powiadomienia ze snapa tylko od wybranych osób, a resztę wyciszyć? Chodzi mi zarówno o stories jak i same snapy.
#snapchat #socialmedia #internet #pomocy #technologia
#snapchat #socialmedia #internet #pomocy #technologia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Nights: rozgrzej igłę i delikatnie wypal nią dziurkę w paznokciu w miejscu, gdzie zebrała się pod nim krew. W momencie przebicia siknie krew pod ciśnieniem, ale też od razu nastąpi momentalna ulga. Sam paznokieć nie jest unerwiony, więc nie powinno Cię to specjalnie boleć. Creepy, ale działa.
- 1
Kurde. Chyba potrzebuje jakiejś pomocy. Nie wiem czy to jakaś choroba psychiczna czy co, ale jednym z moich problemow przez ktory chyba sobie przepierniczam zycie,jest to że mój mozg tka jakby ukrywa przede mną "stan katastrofy" w ktorej sie znajduje i przez to jakby tkwie w takiej bańce komfortu (a przynajmniej to taka moja teoria).
Czasami mam chwile przebudzenia i to jest dla mnie mega ciężki stan, mam poczucie w stylu "co
Czasami mam chwile przebudzenia i to jest dla mnie mega ciężki stan, mam poczucie w stylu "co
@essos: Wypróbuj mindfulness, polecam apkę headspace. Większość tych problemów możesz rozwiązać, ale musisz sobie uświadomić, że wymaga to czasu i nie staniesz się nagle super produktywną maszyną
@essos: sam sobie odpowiadasz, siedzisz na uzależniających appkach, trening to jakieś 1.5 godziny trzeba liczyć, giełda i informacje i notowania i może coś tam sobie podliczasz, moze tworzysz scenariuszu zakupu aktywów i to też trwaz potem coś zjeść i znów trafisz czas ...weź wyrzuć uzależniające apki i spisuj na kartce co dziś musisz zrobić i nosnta kartkę albo blisko albo w dłonie i pokoleń odchaczaj...wiem głupio brzmi ale to ratunek
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Irciu: Na dole masz zresetuj moje hasło, tam wpisujesz mail/numer, jak nie pasują dochodzi nazwa użytkownika, jeżeli żadne z Waszych nie pasuje to wpisaniu w zasadzie prawie losowych danych które pasują możesz użyć opcji "nie mam dostępu do tego maila" i wtedy masz formularz większy
- 1
@Irciu: wpisz najpierw błędny adres mail. pozwoli ci to wtedy wpisać nazwę konta steam której nie da się zmienić
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lesrley: tak sie konczy kupowanie tanio, nic z tym nie zrobisz, tanie urzadzenia bluetooth powoduja problemy
- 3
@Lesrley: nie, to kwestia sensora/samej myszki
W Windowsie ustawisz czułość i przyśpieszenie sprzętowe, co nic nie pomoże jeżeli poprzednia myszka była ok
Nie jest to też kwestia samego BT, bo w dobrej myszce BT nie odczujesz laga ani opóźnienia względem kablowej
Dobre myszki mają też zazwyczaj oprogramowanie, w którym można trochę nagrzebać. Jak to jakiś chińczyk, tania manta, a4tech czy spc - to raczej nic nie zrobisz
W Windowsie ustawisz czułość i przyśpieszenie sprzętowe, co nic nie pomoże jeżeli poprzednia myszka była ok
Nie jest to też kwestia samego BT, bo w dobrej myszce BT nie odczujesz laga ani opóźnienia względem kablowej
Dobre myszki mają też zazwyczaj oprogramowanie, w którym można trochę nagrzebać. Jak to jakiś chińczyk, tania manta, a4tech czy spc - to raczej nic nie zrobisz
źródło: comment_1655073243e2klB5A6E7DUdmd4Uw1kmF.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@komx trochę przesada z jej strony, wiadomo, że nie Twoja różowa nie jest najpiękniejsza na świecie, tak samo ty. Ale z drugiej strony.. wypisywać takie rzeczy xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dawid-kozi: biorąc pod uwagę kurs walut/przewalutowania, ogólna infalcje itp. to samodzielne wycieczki trzeba planować dużo wcześniej żeby np. zlapac tanie loty. Teraz to juz trochę za późno, plus jak zawsze wydają jakieś dodatkowe koszty więc często się mozna przejechac na "oszczedzaniu", zwłaszcza, że w wielu miejscach jest drożej niż w pl.
Z biurem jak wezmiesz all-inclusive to jedynie potrzeba drobne na pamiątki, ewentualnie na biletu wstępu/taksówki/wycieczki. Możesz nawet nic nie
Z biurem jak wezmiesz all-inclusive to jedynie potrzeba drobne na pamiątki, ewentualnie na biletu wstępu/taksówki/wycieczki. Możesz nawet nic nie
@dawid-kozi: Ja lubię samodzielnie sobie organizować wyjazdy i sprawia mi sporo radochy, a nie zajmuje zbyt dużo czasu - 2-3h w jeden wieczór i można wszystko łatwo zaplanować, a daje to też sporo elastyczności, przy czym zazwyczaj planuję przynajmniej pół roku do przodu, bo na ostatnią chwilę może być problem z wolnymi miejscami i wysokimi cenami. Z all inclusive też powinniście być zadowoleni i sumarycznie najprawdopodobniej wyjdzie sporo taniej niż
Jak odkryć, co chce się robić w życiu?
#wygryw #pomocy #samorozwoj #niewiemjaktootagowac #niebieskiepaski
#wygryw #pomocy #samorozwoj #niewiemjaktootagowac #niebieskiepaski
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@tytanowaszafkanabuty: pomysł co potrafisz, co lubisz i z czego jesteś w stanie się utrzymać, ewentualnie do jakiej innej pracy możesz iść, by resztę realizować po godzinach
- 0
Darmowy edytor PDF, który pozwala przestawiać linie i nie dodaje żadnych napisów typu demo itp.
Ktoś coś poleci?
#pdf #programowanie #windows #64bit #pomocy #korposwiat #korpo #freepalestine
Ktoś coś poleci?
#pdf #programowanie #windows #64bit #pomocy #korposwiat #korpo #freepalestine
@Doomed: oj ciężko, kiedyś szukałem czegoś takiego i niemal nie dostałem raka po pobraniu piątego programu o wyglądzie rodem z lat 90., który i tak nie zadziałał XD
- 2
@Doomed: na windowsa możesz spróbować szczęścia z tą wersją:
https://www.pcworld.pl/ftp/pobierz/pc/122344.html
To jest chyba ostatnie wydanie bez znaku wodnego, bazując na tych komentarzach po repozytorium dla linux'a:
https://aur.archlinux.org/packages/masterpdfeditor-free
sam program wg opisu i screenów wygląda obiecująco.
https://www.pcworld.pl/ftp/pobierz/pc/122344.html
To jest chyba ostatnie wydanie bez znaku wodnego, bazując na tych komentarzach po repozytorium dla linux'a:
https://aur.archlinux.org/packages/masterpdfeditor-free
sam program wg opisu i screenów wygląda obiecująco.
- 0
Czy znacie jakiś tani sposób zamówienia z Urban Outfitters, albo jakiś Mirek mógłby mi coś kupić?
Życzą sobie za dostawę 30$ i średnio mi się uśmiecha
#usa #zakupy #pomocy #kiciochpyta
Życzą sobie za dostawę 30$ i średnio mi się uśmiecha
#usa #zakupy #pomocy #kiciochpyta
- 0
#ubereats #pomocy
Mirki, chwilę temu zamówiłem sobie żarcie na ubierze, w trakcie płatności zawaliłem się w akcji i dałem kartę z której już nie korzystam i nie ma tam pieniędzy. Ale zamówienie szło dalej, gdy zamówienie przyjechało dostawca chciał żebym zapłacil - jako że środki nie zostały mi wcześniej wzięte to zapłaciłem a teraz w aplikacji został naliczony dług.
Jest szansa go usunąć?
Mirki, chwilę temu zamówiłem sobie żarcie na ubierze, w trakcie płatności zawaliłem się w akcji i dałem kartę z której już nie korzystam i nie ma tam pieniędzy. Ale zamówienie szło dalej, gdy zamówienie przyjechało dostawca chciał żebym zapłacil - jako że środki nie zostały mi wcześniej wzięte to zapłaciłem a teraz w aplikacji został naliczony dług.
Jest szansa go usunąć?
- 1
@SeekSouls: pralko-suszarka zużywa bardzo dużą ilością wody. W czasie suszenia chłodzi wodą grzałki.
Mam bardzo małą łazienkę i skusiłem się na pralko-suszarke, niestety średnio się sprawdza. Imho albo pralka i suszarka osobno, albo sama pralka. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :p
Mam bardzo małą łazienkę i skusiłem się na pralko-suszarke, niestety średnio się sprawdza. Imho albo pralka i suszarka osobno, albo sama pralka. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :p
Komentarz usunięty przez autora
Muszę złożyć pcta, ale przestałem się już trochę orientować w rynku więc przychodzę z prośbą o drobną pomoc i doradzenie.
Ogólnie na ten moment mam pod ręką zasilacz 1kW, dysk na m2, kilka ssdków, chłodzenie cpu, obudowę i peryferia, więc zależy mi żeby dobrać GPU, MB, CPU i RAMy.
Co do GPU szedłbym w 3080 lub rx 6900 xt, w zależności jakie będą na dniach promocje na pepperku.
Jakie
Ogólnie na ten moment mam pod ręką zasilacz 1kW, dysk na m2, kilka ssdków, chłodzenie cpu, obudowę i peryferia, więc zależy mi żeby dobrać GPU, MB, CPU i RAMy.
Co do GPU szedłbym w 3080 lub rx 6900 xt, w zależności jakie będą na dniach promocje na pepperku.
Jakie
@JBFC: > Musi lecieć na 2k powyżej 165hz.
Ogólnie bym poczekał chwilę, bo jesteśmy przed samymi grubymi i długo wyczekiwanymi premierami gpu i cpu(do tego w cpu jest rewolucja chipsetów). A wymagania masz gigantyczne jak bebech Phila. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie bym poczekał chwilę, bo jesteśmy przed samymi grubymi i długo wyczekiwanymi premierami gpu i cpu(do tego w cpu jest rewolucja chipsetów). A wymagania masz gigantyczne jak bebech Phila. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JBFC: Używka na przeczekanie za grosze. Nowa generacja tóż za rogiem i za niewiele więcej będziesz mieć 2x taką wydajność. Aż szkoda dzisiaj pchać się w nowy zestaw, to już trupy.
Tym bardziej, że w przypadku AMD zaczniesz na nowej podstawce i platformę masz zapewne na kolejne 3 generacje cpu.
Tym bardziej, że w przypadku AMD zaczniesz na nowej podstawce i platformę masz zapewne na kolejne 3 generacje cpu.
- 0
Zakręcałem zawór główny wody w piwnicy, złapałem za mocno kluczem hydraulicznym i pokrętło mi się ukruszylo. Jak to szybko naprawić? Woda by się już przydała, a teraz za nic nie mogę odkręcić (ciężko złapać). Wrzucam zdjęcie jak to wygląda. Jakieś pomysły? Dzięki
#hydraulika #budownictwo #remontujzwykopem #majsterkowanie #pomocy #budowadomu
#hydraulika #budownictwo #remontujzwykopem #majsterkowanie #pomocy #budowadomu
źródło: comment_1655030385KLRAEmlKbmbs1PuRyRt5EJ.jpg
Pobierz- 0
Kurka, jest problem.
Przy czyszczeniu kibelka zarysowałem muszlę. Trochę, ale widać :(
Macie jakieś patenty sprawdzone, żeby rysy zniknęły? Małe rysy, ale w miejscu gdzie zbiera się kamień. Pomocy
#hydraulika #kiciochpyta #pomocy
Przy czyszczeniu kibelka zarysowałem muszlę. Trochę, ale widać :(
Macie jakieś patenty sprawdzone, żeby rysy zniknęły? Małe rysy, ale w miejscu gdzie zbiera się kamień. Pomocy
#hydraulika #kiciochpyta #pomocy
@antzuch: czym czyscileś? XD
@MilionoweMultikonto: flexem pewnie xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mlucek: larwa biedronki






























Hej, czy może ktoś z was wie czy w Krakowie znajdę jakaś wypożyczalnie która wypożyczy auto dla 22 letniej osoby która posiada prawo jazdy od 6 miesięcy? Mogę dopłacić za młodego kierowce. Wszędzie mają w regulaminie, że kierowca musi mieć prawo jazdy od ponad roku :(
źródło: comment_1655278451TuQPXtgJtCZgFvLTQufDKe.jpg
Pobierz