Hej, mojej siostrze padł tablet 2in1 kruger&matz edge1088. Nie chce się włączyć, miga niebieska dioda i tyle. Można go jakoś zresetować...cokolwiek spróbować z nim zrobić? Macie jakieś rady? Niezbyt się na tym znam... a siostra używa tego do nauki. Może wystarczy zrobić coś prostego... nie wiem¯\_(ツ)_/¯

Macie jakieś pomysły, rady?

#informatyka #elektronika #pomocy #laptopy #tablet
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest sens dodawać termopady na pamięciach karty graficznej jeśli ich fabrycznie nie ma? Mam GTX 1050 bez ti który praktycznie się nie grzeje nawet podczas obciążenia, radiator jest tak zrobiony że styka się oczywiście z rdzeniem ale pomiędzy pamięciami a radiatorem jest z milimetr przerwy. Robię akurat zakupy na allegro i pomyślałem czy nie zamówić termopadów by jakoś ją trochę stuningować ale obiło mi się o uszy że jeśli fabrycznie tego nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mag_Bobolski: W 1050 może i nie ma sensu, ale jak dobrze kojarzę, to producenci lubią o---------ć manianę, mogę się mylić, ale albo msi albo gigabyte zrobiło kobylaste chłodzenie gdzie 2 kości pamięci (kości było więcej) były przykryte tylko w połowie xD Także jak już i tak odkręcasz fabryczne chłodzenie i nie ma gwarancji to warto nalepić i tyle.
  • Odpowiedz
Jak liczy się dni na zwrot towaru do sklepu ? Od dnia w którym kupiłem czy następnego? Co jak 30 dzień wypada w niedzielę ? W poniedziałek mogę oddać ?
Kupione 14 maja czy w 13 czerwca mogę oddać?
#zakupy #prawo #sklepyinternetowe #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś taki problem przy zamówieniu z Amazonu? Wysyłka z Berlina przez jakąś lokalna firmę. Miała być dzisiaj, a status nadal że nie wysłane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby jest napisane, że Amazon realizuje wysyłkę, ale konsultanci na chacie rozkładają ręce
¯_( ͡° ʖ̯ ͡°)_/¯

#pomoc #pomocy #amazon #zamowienia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć
Polecicie jakiś mocny płyn- chemia, kwas do udrażniania plastikowych rur odpływowych?
Myłem balkon, bo był zakurzony po małym remoncie. Przez nieuwagę zapomniałem wyjąć z wiadra szmatki od mopa i wlałem ją do toalety. Zanim się spostrzegłem to już ją zassało i poleciała w rury.
Odkręcałem tunel i nie mogłem jej zlokalizować- musi być już dawno w kanalizacji, albo gdzieś na jakimś kolanku.
Nie uśmiecha mi się rozbierać kostki, którą co położyłem.
Woda normalnie schodzi, ale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nowystaryziel: nie masz przy takiej długości przykanalika gdzieś po drodze studzienki rewizyjnej, żeby otworzyć, sprawdzić, czy woda płynie i się nie spiętrza?
Nawet zakładając najgorszy scenariusz, nikt rur nie będzie wykopywał, się zamawia WUKO, oni nie takie rzeczy są w stanie wypłukać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolter_wait: 7 plus jeszcze można coś podziałać przez checkra1n, chociaż nie potrzebnie go aktualizowałeś. Widziałem już takie przypadki, że klucze kryptograficzne są usunięte i nie ma opcji na dostanie się do danych - i to nie tylko w iPhone, ale też w Macbookach.
  • Odpowiedz
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki. Mam pewien problem, a mianowicie chodzi mi rurę, która zaczęła mi przeciekać. Czy jest ktoś kto się w miarę na tym zna i chce pomóc? Próbowałem dokręcać, ale to nic nie dało. W sumie jest jeszcze gorzej. Poniżej wysyłam zdjęcie, na kretyn jest zaznaczone jak to wyglada i przecieka.

#budowa #pomoc #pomocy #hydraulika #naprawa #woda
free56 - Hej Mirki. Mam pewien problem, a mianowicie chodzi mi rurę, która zaczęła mi...

źródło: comment_1654774524xnDZxFjpPRD6nB3eDZtRFZ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@free56: Proponuję wymienić uszczelki. Rozkręć całą rurę, wyciągnij gumowe ciemne pierścienie (uszczelki), kup nowe uszczelki, załóż i skręć rurę.
  • Odpowiedz
Mireczki, chciałbym spróbować sił w swoim biznesie. Jest pomysł na produkt, ale nie wiem do kogo się zwrócić dalej.

Potrzebuję, aby w płycie stalowej o wymiarze 46x30 cm wyciąć 2 otwory. Kto się tym zajmuje? Usługi CNC? Czy CNC zajmują się tylko takimi duperelami o mniejszych wymiarach?

#pomocy #kiciochpyta #biznes
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach