Hej, mojej siostrze padł tablet 2in1 kruger&matz edge1088. Nie chce się włączyć, miga niebieska dioda i tyle. Można go jakoś zresetować...cokolwiek spróbować z nim zrobić? Macie jakieś rady? Niezbyt się na tym znam... a siostra używa tego do nauki. Może wystarczy zrobić coś prostego... nie wiem¯\_(ツ)_/¯
Macie jakieś pomysły, rady?
#informatyka #elektronika #pomocy #laptopy #tablet
Macie jakieś pomysły, rady?
#informatyka #elektronika #pomocy #laptopy #tablet


























źródło: comment_1655013415yYs0pACSWgKnCuBbFDynpT.jpg
Pobierz