Wpis z mikrobloga

#informatyka #laptop #laptopy #komputer #komputery #lenovo #thinkpad #nieelektronika #klawiatura #klawiatury #klawiaturamechaniczna #pomocy #pomoc

zmieniłem w x230 klawiaturę z nie podświetlanej iso, na podświetlaną ansi ,i podświetlenie nie działa. Kombinacja fn+spacja załącza lupę (zrobiony patch na baterie thinkpad-ec chyba udanie / i 1vyrain który udał się na 100% bo dział mi już karta wifi AX210HMW jedynie zasięg trzeba poprawić ale dziś nie o tym)
Strieloka - #informatyka #laptop #laptopy #komputer #komputery #lenovo #thinkpad #nie...

źródło: comment_1654534594UzUFEcY2JTQMJSg1yrcqMm.jpg

Pobierz
  • 8
inne zmienione kombinacje fn+
f2 wylogowanie
f8 właściwości myszy
end zmniejszenie jasności
a kombinacja fn+delete zadziałał i się świeci (odkryłem przed chwilą jak opisywałem inne zmienione skróty)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strieloka: ta zmieniona klawiatura jest nowa czy używana z innego laptopa? Jeśli nowa to czy kupiłeś z oficjalnej dystrybucji? Bo większość tego to co jest do kupienia na allegro/AliExpress to chińskie "zamieniki". Modyfikowaleś bios? Piszesz o jakimś patch'u na baterie i karcie na standard ax i nie pamiętam od której serii trzeba ściąga white listę na podzespoły poprzez podmianę bios...