Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SkrajnieZdegustowany
- 1

Precypitat
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

kumpek20
- 1
@Precypitat gościu jestem w takiej głuszy że do apteki mam z 60km, ledwie zasięg łapie więc tylko wódzia mi została na tą chwile ale dzięki za info :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@Samy_Naceri: Istota międzywymiarowa może.
Mirki #pytaniedoeksperta czy da radę z video z YouTube zrobić tak żeby była tylko muzyka? Moja córka śpiewa jutro na festynie i prowadzący powiedział że on nie ma tej piosenki ( podkładu muzycznego) i że mam na jutro samemu poszukać... #youtube #pomocy
@ConanLibrarian: @clas: chyba źle napisałem. Mam zrobić podkład muzyczny, czyli wyciąć wokalistę ... Nie mam pojęcia jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saperq: A tak to nie wiem. Powodzenia.
@saperq: Nie da się. Już napsiałęm - ścieżki są sklepane. Albo szukasz wersji karaoke, albo kogoś, kto ci to nagra.
754
Ktoś znęca się nad zwierzętami. Prośba o wykop efekt!
Witam wszystkich jestem z Wami duzo dluzej niz same konto ma podanych lat. Nigdy o nic nie prosilem ale gdy zobaczylem filmik na portalu Dolnoslaskiego Inspektoratu Ochrony Zwierzat lezka mi sie w oku zakrecila. Szukaja autora filmow, ktory zamieszcza je w internecie a widac na nich jak zneca sie
z- 53
- #
- #
- #
- #
- #
#agd #pralka #elektryka #pomocy
Mam problem z pralka Electrolux 147540, pralka kilka tygodni temu zaczela stawac podczas prania, tak jakby jej prad odcielo i tak jakby sie resetowac do poczatku cyklu prania, po czym kompletnie sie resetowala do poczatku programu, od momentu w ktorym powinna wypuscic wode w ogole zamierala.
Wykonala potem ze 2 normalne cykle prania - myslalem ze problem zniknal - ,
Mam problem z pralka Electrolux 147540, pralka kilka tygodni temu zaczela stawac podczas prania, tak jakby jej prad odcielo i tak jakby sie resetowac do poczatku cyklu prania, po czym kompletnie sie resetowala do poczatku programu, od momentu w ktorym powinna wypuscic wode w ogole zamierala.
Wykonala potem ze 2 normalne cykle prania - myslalem ze problem zniknal - ,
- 0
@Bad_Wolf: 1. ok, to opor jest czyli wszystko wporzadku.
2. Ja tego nie rozbiore.
Jak pobawie sie wezem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to troche pluje wody, ale nadal pod malym cisnieniem, w zaleznosci jak ustawie waz to sika - nie sika, ale nigdy pod duzym cisnieniem. Moze cos tam sie zaszlamilo albo zatkalo? Przepralem octem z 90*C, ale to troche tylko podzialalo.
2. Ja tego nie rozbiore.
Jak pobawie sie wezem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to troche pluje wody, ale nadal pod malym cisnieniem, w zaleznosci jak ustawie waz to sika - nie sika, ale nigdy pod duzym cisnieniem. Moze cos tam sie zaszlamilo albo zatkalo? Przepralem octem z 90*C, ale to troche tylko podzialalo.
@fifty_cent___: kup takie tabletki do czyszczenia pralek i 90 stopni pełny cykl ze dwa razy
jak śmietnik to puści
jak śmietnik to puści
90
10-letni Artur połowę pieniędzy z Komunii przekazał dla chorej Kingi

Piękna postawa? 10-letni Artur Kamiński z Olsztyna w tym roku przystąpił do Pierwszej Komunii Świętej. Połowę otrzymanych od bliskich pieniędzy przekazał na ratowanie chorej dziewczynki.
z- 25
- #
- #
- #
- 0
@TakiWihajster: jeśli nie masz w pobliżu sklepu ze świecami, woskami itp to poszukałabym w Empiku, Rossmanie (lub jakiejś innej drogerii - kupiłam kiedyś kominek w drogerii Pigment), może też być w sklepie z wystrojem do wnętrz typu Homla
Ratunku. Zrobiły mi się takie dziury w drzwiach. Drzwiach w wynajmowanym mieszkaniu. Ma ktoś jakikolwiek plan jak to połatać żeby przynajmniej się nie odznaczało mocno? Na razie jest zalepione kitem ale wygląda jak na zdjęciu.
#pytanie #pomocy #naprawa #remontujzwykopem
#pytanie #pomocy #naprawa #remontujzwykopem
@Fabrizer5420 ja j---e xD swoje za uszami macie, ale właściciel to też aparat xD
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, chodzi za mną jakiś czas pewien teledysk, jaki kiedyś (z rok temu?) był dość popularny na youtube. Nie wiem czy to oryginalny klip, czy też dzieło fana. W filmie były fragmenty jakiegoś filmu wojennego, ktoś, nie wiem czy Niemiec, czy Fin siedział na ostatniej kondygnacji zrujnowanego budynku i strzelał do nadciągających bolszewików. W ostatniej scenie zbliżał się do niego żołnierz, a on wyciągnął zawleczkę z granatu. Strasznie się z tym męczę
- 1
Ehh, mirki, przeciągnąłem nową linkę przez pancerze, ramę, naciągnąłem, założyłem do przedniej przerzutki, i chciałem wrzucić duży bieg, wcisnąłem klamko-manetkę i klops, nic się nie stało... nie mogę teraz zrzucić biegu...
Co robić?
#szosa #rower #serwisrowerowy #pomocy
Co robić?
#szosa #rower #serwisrowerowy #pomocy
- 2
@dzangyl: w---------ć na zlom
- 0
@Rycho2803: no i teraz śmiga przerzutka, nawet trymowanie działa poprawnie na dużej tarczy, no i gitara.
Jakby ktoś trafił na ten wątek to jeszcze raz. Kapturek (cała ta gumowa osłona) na klamko-manetce MUSI BYĆ ZAŁOŻONA Z POWROTEM. Jeśli zostawicie ją odwiniętą (na przykład jak wkładaliście nową linkę) to zmiana biegów nie działa bo guma blokuje mechanizm!
Dziękuję i udanego życia życzę wszystkim którzy tu kiedykolwiek trafili w przyszłości ( ͡
Jakby ktoś trafił na ten wątek to jeszcze raz. Kapturek (cała ta gumowa osłona) na klamko-manetce MUSI BYĆ ZAŁOŻONA Z POWROTEM. Jeśli zostawicie ją odwiniętą (na przykład jak wkładaliście nową linkę) to zmiana biegów nie działa bo guma blokuje mechanizm!
Dziękuję i udanego życia życzę wszystkim którzy tu kiedykolwiek trafili w przyszłości ( ͡
@DdNikaa:
Jak to sprawa życia to powinnaś być już w drodze do tego Zgorzelca.
Jak to sprawa życia to powinnaś być już w drodze do tego Zgorzelca.
- 0
@ZlyPanRoman: już udało się załatwić :)
- 0
Mam dziwne pytanie, szukam konkretnego słowa w języku polskim. Chodzi o stan kiedy ktoś ciągle narzeka i podjudza innych do podobnego zachowania np. w miejscu pracy, zamiast próbować konstruktywnie rozwiązać problem. Słowo jest podobne w brzmieniu do słowa "defekować".
#pytanie #pytaniezdupy #slownik #jezykpolski #pomocy
#pytanie #pytaniezdupy #slownik #jezykpolski #pomocy
@aHmuX: Defetysta?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: co ty swirujesz jakies dorabianie ideologii, idz do okulisty. jakies tego typu rzeczy ktore opisujesz zwlaszcza na zamknietym oku ma praktycznie kazdy
konto usunięte via iOS
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Moze Ci sie siatkowki odklejaja. Lec do okulisty, bo jak sie odkleja na amen, to masz nieodwracalna utrate wzroku (decyduja dni, a nawet godziny).
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ja bym wytrzepał co się da do dużego kosza na śmieci, a resztę płukał słuchawką prysznicową w wannie
- 3
@OktawianAugust: gościu, rozpieprzyłeś butelkę w swoim plecaku, bo jesteś ofiarą. I w związku z powyższym chcesz kogoś zgłosić, żeby ktoś poniósł karę za to, że potykasz się o własne nogi?
Za swój sposób myślenia - zasłużyłeś sobie na to.
Za swój sposób myślenia - zasłużyłeś sobie na to.
- 1
Kojarzy ktoś może muzykę podobna do niżej wymienionej? Refren (a szczególnie od 0:54) strasznie przypomina mi jakiegoś klasyka sprzed paru lat, ale za nic nie jestem w stanie sobie przypomnieć tytułu (╯︵╰,)
Piosenka
#muzyka #jakatomelodia #pomocy #sanah
Piosenka
#muzyka #jakatomelodia #pomocy #sanah
Mirasy, prosze pomozcie. Chodzi mi po glowie ksiazka. Nie pamietam kto byl autorem. Byl to chyba horror. Akcja działa sie w Warszawie. Był amerykanski inspektor, albo polski i amerykanska babka albo polska xd Coś było w kanałach pod warszawą i zabijało. Czytałem to dawno temu w gimnazjum, ale ostatnio mi jakos wspomnienia na temat tej ksiazki wrocily.
#ksiazki #horror #pomocy #pytaniedoeksperta
#ksiazki #horror #pomocy #pytaniedoeksperta
- 4
@Tylko_Seweryn: Gracham Masterton Dziecko Ciemności.
- 0


















