• 0
Mirki #pytaniedoeksperta czy da radę z video z YouTube zrobić tak żeby była tylko muzyka? Moja córka śpiewa jutro na festynie i prowadzący powiedział że on nie ma tej piosenki ( podkładu muzycznego) i że mam na jutro samemu poszukać... #youtube #pomocy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#agd #pralka #elektryka #pomocy

Mam problem z pralka Electrolux 147540, pralka kilka tygodni temu zaczela stawac podczas prania, tak jakby jej prad odcielo i tak jakby sie resetowac do poczatku cyklu prania, po czym kompletnie sie resetowala do poczatku programu, od momentu w ktorym powinna wypuscic wode w ogole zamierala.

Wykonala potem ze 2 normalne cykle prania - myslalem ze problem zniknal - ,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bad_Wolf: 1. ok, to opor jest czyli wszystko wporzadku.
2. Ja tego nie rozbiore.

Jak pobawie sie wezem ( ͡° ͜ʖ ͡°) to troche pluje wody, ale nadal pod malym cisnieniem, w zaleznosci jak ustawie waz to sika - nie sika, ale nigdy pod duzym cisnieniem. Moze cos tam sie zaszlamilo albo zatkalo? Przepralem octem z 90*C, ale to troche tylko podzialalo.
  • Odpowiedz
#prezent #prezenty #pomocy #pytanie
Hejka, szukam prezentu dla koleżanki na parapetówkę i pomyślałem o kominku zapachowym typu wodospad. Problem polega na tym, że impreza jest w sobotę i na pewno nie dojdzie do tego czasu paczka, czy ktoś wie w jakim sklepie można dostać tego typu rzeczy?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakiWihajster: jeśli nie masz w pobliżu sklepu ze świecami, woskami itp to poszukałabym w Empiku, Rossmanie (lub jakiejś innej drogerii - kupiłam kiedyś kominek w drogerii Pigment), może też być w sklepie z wystrojem do wnętrz typu Homla
  • Odpowiedz
Mirki, chodzi za mną jakiś czas pewien teledysk, jaki kiedyś (z rok temu?) był dość popularny na youtube. Nie wiem czy to oryginalny klip, czy też dzieło fana. W filmie były fragmenty jakiegoś filmu wojennego, ktoś, nie wiem czy Niemiec, czy Fin siedział na ostatniej kondygnacji zrujnowanego budynku i strzelał do nadciągających bolszewików. W ostatniej scenie zbliżał się do niego żołnierz, a on wyciągnął zawleczkę z granatu. Strasznie się z tym męczę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh, mirki, przeciągnąłem nową linkę przez pancerze, ramę, naciągnąłem, założyłem do przedniej przerzutki, i chciałem wrzucić duży bieg, wcisnąłem klamko-manetkę i klops, nic się nie stało... nie mogę teraz zrzucić biegu...

Co robić?
#szosa #rower #serwisrowerowy #pomocy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rycho2803: no i teraz śmiga przerzutka, nawet trymowanie działa poprawnie na dużej tarczy, no i gitara.

Jakby ktoś trafił na ten wątek to jeszcze raz. Kapturek (cała ta gumowa osłona) na klamko-manetce MUSI BYĆ ZAŁOŻONA Z POWROTEM. Jeśli zostawicie ją odwiniętą (na przykład jak wkładaliście nową linkę) to zmiana biegów nie działa bo guma blokuje mechanizm!

Dziękuję i udanego życia życzę wszystkim którzy tu kiedykolwiek trafili w przyszłości ( ͡
  • Odpowiedz
#zabka #pomocy Cześć, może ktoś poratować kodem kreskowym do aplikacji żabki z zgodą na wyroby tytoniowe? Robię zapas neo do glo, bo wychodzą bardzo korzystnie ale niestety tylko jeden zestaw na konto :(
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Cześć Mirki i Mirabelki.
PILNIE potrzebuję osoby ze #zgorzelec
Chodzi o zakup leku na cukrzycę. Więc sprawa właściwie zdrowia i życia. Lek jest niemal niedostępny w Polsce. Udało mi się zarezerwować właśnie w aptece w Zgorzelcu.

#pomocy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dziwne pytanie, szukam konkretnego słowa w języku polskim. Chodzi o stan kiedy ktoś ciągle narzeka i podjudza innych do podobnego zachowania np. w miejscu pracy, zamiast próbować konstruktywnie rozwiązać problem. Słowo jest podobne w brzmieniu do słowa "defekować".

#pytanie #pytaniezdupy #slownik #jezykpolski #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OktawianAugust: gościu, rozpieprzyłeś butelkę w swoim plecaku, bo jesteś ofiarą. I w związku z powyższym chcesz kogoś zgłosić, żeby ktoś poniósł karę za to, że potykasz się o własne nogi?
Za swój sposób myślenia - zasłużyłeś sobie na to.
  • Odpowiedz
Mirasy, prosze pomozcie. Chodzi mi po glowie ksiazka. Nie pamietam kto byl autorem. Byl to chyba horror. Akcja działa sie w Warszawie. Był amerykanski inspektor, albo polski i amerykanska babka albo polska xd Coś było w kanałach pod warszawą i zabijało. Czytałem to dawno temu w gimnazjum, ale ostatnio mi jakos wspomnienia na temat tej ksiazki wrocily.

#ksiazki #horror #pomocy #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach