Mireczki! Telewizor LG NanoCell 863PA - jak wyłączyć podświetlenie krawędziowe? (jasne pasy pionowe widoczne na czarnym tle). Czytałem, że można to zrobić ale za cholerę nie mogę znaleźć jak.
#telewizory #xbox #konsole #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoodLikE: żeby wyłączyć podświetlenie krawędziowe musisz wyłączyć telewizor. To nie jest żadna funkcja którą się włącza/wyłącza tylko dzięki temu obraz się wyświetla, żeby nie było pasów musisz kupić telewizor z inną technologią (oled, full array)
  • Odpowiedz
Czy ktoś może mi pomóc podłączyć telewizje nowego formatu do telewizora - krok po kroku? Miałem wcześniej wszystkie naziemne kanały, teraz tylko tvp. Telewizor nowy (samsung), sprawdziłem na stronie, że ma odbiornik i nawet była plansza przed przestawieniem ze będzie działało. Może jestem debilem, ale nie wiem jak to zrobić bez dekodera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#telewizja #kiciochpyta #telewizory #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haabero: To w mieszkaniu mam to samo, spółdzielnia chyba musi zmienić antenę bo też mi tylko tvp odbiera. Na wsi też zmieniłem antenę i zaczęło dobrze odbierać bo zmniejszyli moc jednego nadajnika i musiałem nastawić na inny.
  • Odpowiedz
Ej Mirki, przed chwilą dzwonił do mnie nieznany numer i go odebrałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakaś baba pytała czy ja lub ktoś z mojej rodziny brał udział w wypadku drogowym w ciągu ostatnich kilku lat. Powiedziała że jest przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej (?) i że szukają osób poszkodowanych w wypadkach, jednak boje się że to jakiś scam a ja dałam się nabrać ( ͡° ʖ̯ ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jigglypuff: zwykły callcenter, szukają klientów do swojej firemki, żeby zgarnąć prowizję i opłate za prowadzenie sprawy. Przecież to nic nowego czy "oszukańczego" - są firmy, które zajmują się uzyskaniem większego odszkodowania od ubezpieczyciela
  • Odpowiedz
@jigglypuff: Wszystko OK.

Postawią krzyżyk przy twoim im numerze telefonu jako nierokujący klient.

Nie oznacza to, że wkrótce nie zadzwonią ponownie z propozycją kupna garnków,
  • Odpowiedz
Cześć,
Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi obecną sytuację na rynku z wkładami do INSTAXÓW? Nie ma już niczego w normalnych cenach. Nawet supermarkety wywindowały ceny. Na dodatek dostępność bliska zeru.
Czy ktoś z Mirków #fotografia #fotografiaanalogowa #fotograf się orientuje kiedy można spodziewać się zmian? A może ktoś ma na handel zalegające paczki z wkładami (interesują mnie wide i mini)?
#pomocy #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlicznyPoeta: chgw, moze w miedzyczasie ten zespol naprawia wyszukiwarke, kategorie (o czym pisalem pod tagiem chwile temu). W USA moze nie ma FV, nie wiem, dorobili jakis modul na europe 10 lat temu i tak zostalo, co stazysci wymodzili na okresie probnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Hej, na koniec tamtego roku postanowiłem sobie, że się wezmę za siebie, zacząłem od nauki angielskiego (od tamtej pory poświęcam każdego dnia przynajmniej dwie godziny na naukę), potem przeszedłem na diete(jestem na keto od pół roku, czuje się naprawdę dobrze), zacząłem biegać, potem na siłownie, zacząłem czytać i od miesiąca uczę się sql, matematyki, analizy. Idę w tym roku na studia informatyczne (specjalizacja systemy baz danych), ogólnie staram się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Tylko często, bardzo często łapie mnie takie poczucie bezsensu, że wszystko co robię jest bezsensowne, bo nic mi to nie da i zmarnuje tylko czas

@AnonimoweMirkoWyznania ogólnie to każda czynność jaką robił jakikolwiek człowiek w historii jest pozbawiona sensu. Cała nasza cywilizacja przeminie i już teraz nie ma ona znaczenia. Kiedyś czułem to samo ucząc się czegoś o co obawiałem się, że nie ma realnego zastosowania. Teraz gdy rozumiem, że tak
  • Odpowiedz
@Errad nie powiedziałem, że spawanie nie jest ciężkie, chodziło mi bardziej, że place są niewspółmierne, bo człowiek siedzi latami w książkach, pracach naukowych, sam przeprowadza jakieś badania i dostaje kupsko w wypłacie. Najgorsze jest po prostu to, że społeczeństwo też ma małą świadomość, że nawet bycie naukowcem to nie jest czilowanie przy biureczku, ale jednak ciągłe odświeżanie pamięci i poznawanie w nieskończoność. Koniec końców zwykle chęć bycia profesorem doktorem jakimś z
  • Odpowiedz
Jaką darmową chmurę mircy polecajo? Mam troche plików i fizyczne ich backupy, ale chcialbym sobie je wgrac tez w internet na wszelki wypadek - jest tego mniej niz 50GB, nie muszą byc szyfrowane czy cos, byle nie publicznie dostepne
#pomocy #kiciochpyta #informatyka #komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Gram sobie okazjonalnie na Ps4 - powiedzmy 10 godzin miesięcznie. Czasami odłożę konsole na miesiąc/dwa do szafy i nie jest używana.
Ale dzisiaj szału dostałem, bo w trzecim kontrolerze analog zaczyna wariować. Sam idzie do góry.
Co jest z tymi analogami? Czy one są tak wadliwe? Nie rzucam tymi padami, ani nic, a one się same rozpadają... Kiedyś za gówniarza pady od komputera latały po pokoju i nic się z nimi nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cfeI:

Zawsze uzywasz takich samych, opcjonalnie dlugie odpalasz jak masz slaba widocznosc w nocy, ale to tez z glowa zeby kogos z naprzeciwka nie oslepic
  • Odpowiedz
@vertical: to prawda. Ale na moim egzaminie gościu chciał żebym włączył, po poprawnie zrobionym łuku chciał żebym powtórzył bez podania przyczyny i wtedy zmieniłem światła na mijania (WORD Odlewnicza w Warszawie). Gdybym oblał i nawet się skutecznie odwołał to najwyżej odzyskałbym kasę za egzamin, więc warto wiedzieć że tak może być. Wtedy właśnie zdałem, w mieście był to naprawdę bezproblemowy egzaminator.
  • Odpowiedz
Hej! Ktos mogłby podrzucić film jak spuszczana jaest woda w toalecie a zaraz potem czarnoskóry w parku wodnym robi chlup w „cebuli”? #pomocy #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wysrało mi program, jakiś błąd licencji... Nie będę płacił drugi raz 3500zł, więc zanim się sprawa rozwiąże potrzebuję na szybko pirata, bo nie zrobię nic, a czas goni :/

Nie jestem w temacie piratów od ło matko, z 6 lat już. I nic nie mogę znaleźć. Ktoś ma może jakiś dostęp, najlepiej do torrenta, żeby szybko weszło, te warezowe linki to widzę że nic nie działa.

Ktoś mi mówił, że teraz to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam problem ze swoim kotem.

Zniknął na dwa dni. Gdy wrócił to dzień + noc śpi. Jedynie co robi - je (wcale nie tak mało jak na niego). Następnie znowu idzie spać. Zauważyłem, że chodzi z wystawionym językiem a kiedy siedzi ma otwartą paszczę. Jeszcze dzisiaj zauważyłem raz, że leciała mu ślina z pyszczka podczas takiego siedzenia - snu. Zacząłem się bać o niego. Z tego powodu mam kilka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PlusCzyMinus No muszą tak napisać. Może chodzi o jakieś wyjątkowo łatwopalne leki i aerozole, które faktycznie mogą mieć jakieś przeciwwskazania. Normalne kosmetyki i leki ładuj i się nie bój, chyba że chcesz brać pojemniki z gazem
  • Odpowiedz