Pomocy Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam problem z oklejeniem lamp. Lampy w furce trochę zżółkły i postanowiłem je odnowić. Znalazłem poradnik na Youtube (klik! <--- link do niego). Po papierze ściernym wypolerowałem lampy i wyczyściłem je izopropanolem. Zacząłem nakładać folię (nie robiłem formatki) (folia taka jak tu) . Jednakże nie udało mi się tego zrobić, przy dwóch próbach zawsze zostawało mi za dużo folii w miejscu
Mam problem z oklejeniem lamp. Lampy w furce trochę zżółkły i postanowiłem je odnowić. Znalazłem poradnik na Youtube (klik! <--- link do niego). Po papierze ściernym wypolerowałem lampy i wyczyściłem je izopropanolem. Zacząłem nakładać folię (nie robiłem formatki) (folia taka jak tu) . Jednakże nie udało mi się tego zrobić, przy dwóch próbach zawsze zostawało mi za dużo folii w miejscu

























#ryanair #loty #wakacje #kiciochpyta #pomocy