@PlusCzyMinus No muszą tak napisać. Może chodzi o jakieś wyjątkowo łatwopalne leki i aerozole, które faktycznie mogą mieć jakieś przeciwwskazania. Normalne kosmetyki i leki ładuj i się nie bój, chyba że chcesz brać pojemniki z gazem
  • Odpowiedz
Pomocy Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam problem z oklejeniem lamp. Lampy w furce trochę zżółkły i postanowiłem je odnowić. Znalazłem poradnik na Youtube (klik! <--- link do niego). Po papierze ściernym wypolerowałem lampy i wyczyściłem je izopropanolem. Zacząłem nakładać folię (nie robiłem formatki) (folia taka jak tu) . Jednakże nie udało mi się tego zrobić, przy dwóch próbach zawsze zostawało mi za dużo folii w miejscu
p.....r - Pomocy Mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam problem z oklejeniem lamp. Lampy w furce troc...

źródło: comment_16573744937l0kq4ThGrhFiF22NAHG9x.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję również kupić dobrą folię - ma ktoś jakąś rekomendację od siebie?


@p.....r: do takiego oklejania to bierz markową folię, taką badziewną to będziesz tylko marnować materiał i się wkurzysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak weźmiesz taką 3M to będziesz w szoku, jak to się ładnie klei.
A najwygodniej wziąć od firmy, która wytnie Ci dedykowaną formatkę, np. tutaj są do reflektorów wielu popularnych modeli:
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam piosenki, słowa były coś w stylu "... We are dancing in the disco... " i tak często się powtarzało. Piosenka dość wesoła, w takim tanecznym klimacie, trochę stylistycznie zjeżdżało zespołami tworzącymi muzykę typowo bez sensu dla zabawy. Trochę Little Big, trochę Leningrad, może i jaja ding dong, by pasowało do tego xD śpiewał facet bardziej wysokim głosem.
#muzyka #pomocy #sluchajzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcialem kupic opaskę mi7 co teraz wyszła, ale patrząc po cenie to do ok. 300zł mogę mieć uzywany jakis galaxy watch lub podobne.

Biorąc pod uwagę, że mi7 jest nowy to jest atut... Ale patrzyłem na przykładzie galaxy watch 3 to on ma gps, połączenie wifi itd..

Co waszym zdaniem lepiej szukać? Może macie jakieś info do używanych smartwatchy?

#smartwatch #xiaomi #samsung #galaxywatch #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pajelek mam amazfit bip s oraz gw4, przy samsungu jestem mocno rozczarowany baterią która nie wystarcza na pełen dzień samych powiadomień a i samo ładowanie indukcyjną ładowarką z zestawu jest bardzo długie. Rozmowy przez zegarek, szczegółowe powiadomienia oraz sterowanie spotify to fajne bajery ale okupione czasem pracy na bateri, jeśli chcesz mieć tylko podstawowe powiadominia wraz gps to amazfit się sprawdzi.
hieronimgieroslawski - @pajelek mam amazfit bip s oraz gw4, przy samsungu jestem mocn...

źródło: comment_16572881119ROpGRQW2EwrXe2rR0XtMK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Od kilku lat opłacam samochód, OC. Auto stoi, nikt nim nie jeździ, ma 3 właścicieli – ale tylko ja płacę.
Są problemy ze złomowaniem (chaos w dokumentach, który powoli porządkuję).

Chciałbym jeszcze założyć sprawę pozostałym właścicielom o zwrot kosztów za jego utrzymywanie. Mam korespondencję sprzed roku, w których informuję tych właścicieli o takiej konieczności (by dokładali się do jego utrzymania), jednak nie poczuli się wtedy do tego obowiązku.

Ubezpieczenie dalej jest na
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PS: Odpowiedzi „idź do prawnika" nie przyjmuję. Ile razy poszedłem to zawsze kończyłem gorzej niż wtedy, gdy nie poszedłem i radziłem sobie sam hehe ;)


@Thorrand: dlatego przychodzisz na wykop do prawników xD Chciałem Ci odpowiedzieć, ale teraz to już mi się w sumie nie chce
  • Odpowiedz
Czy jest jakis inny kontakt z olx niz za pomoca ich formularza ?
Sprzedalem na olx towar za ponad 1k, wysyłka olx. Kupujacy wpacil kase normalnie, potwierdzilem sprzedaż i po chwili dostałem kod nadania inpost. Paczka nadana i wysłana. Kupujacy odebrał a na olx jest ze nadal nie wysłałem. Sprawdzam a tam maja inny numer przesylki niz ten co wyslalem. Sprawdzam maila jeszcze raz i sie okazalo ze wyslali mi dwa kody
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waspnation: heh juz takie rzeczy byly, ich system IT (zakladam ze ktos ci gowna nie podeslal na maila) COFNAL kase kupujacemu bo nie widzial wyslania paczki, a kupujacy juz mial towar i pokazal swoj odbyt sprzedajacemu, OLX kazal sie "dogadac" choc oni zwalili. Pilnuj sprawy...
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: lol, po 5 dniach od zgloszenia odezwal sie do mnie pracownik olx i napisal ze juz wzystko ok xD A za ok uznał to ze musialem wyslac pusta paczke na drugim kodzie nadania...
W kazdym razie dzieki uczciwosci kupujacego i jego dobrej woli dostalem swoja kase. support olx to zart.
  • Odpowiedz
  • 0
Cześć Mirki! Szukam jakieś dobrej duszy, która prowadzi firmę związana z fotowoltaika, hydraulika, wentylacja, klimatyzacja coś z tego, aby mogła mi podpisać 40-50h odbytych praktyk potrzebnych na studia, ( jak byłam rok temu normalnie to.. (-.-)) wszystko do dogadania na priv :))) #fotowoltaika #hydraulika #wentylacja #pomocy #studia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro ide na koncert i zaczełam szukać biletu na mailu. Nic nie ma, jedynie potwierdzenie płatności z PayU - płatność przeszła. Zakup na E-bilet, nie mam tam konta, kupiłam bez rejestracji. Jakiś pomysł co robić? Infolinia dopiero od rana.
#ebilet #pomocy #koncert #oszukujo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wymieniałem dzisiaj płyn hamulcowy. Po wymianie pojechałem w drogę i po powrocie zauważyłem że kapnelo mi na lampę i jest delikatny ślad. Domylem białą plamę ale zostało tak jakby przeżarcie na plastiku tej pierwszej warstwie. Da się coś z tym zrobić czy ewentualnie nowa lampa? Tyle szczęścia ze jest na boku lampy a nie np n środku. #motoryzacja #samochody #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki, potrzebuję #pomocy i trochę #kiciochpyta.

Zna ktoś i poleci jakiś salon z #modameska w #warszawa gdzie doradza mężczyzna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukiwane: garnitur, komplet. Ślub, wesele. Nie moje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 406
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach