Był kilka dni temu wpis w gorących o gościu co nie daje rady pracować w dużym skwarze na budowie, a komentarze były bardzo pomocne co kupić aby trochę słońce mniej przygrzewało, macie może gdzieś ten wpis? odpłacam w plusikach
#pytanie #pomocy #praca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@100L3C: to odepnij monitor całkiem i posłuchaj (zasilanie i hdmi/display port, usb też jeśli jest).

Chodzi o to że może się tworzyć pętla masy i generować zakłócenia np. w rytm pracy procesora albo pracy myszki (czyli losowe przydźwięki).
  • Odpowiedz
@100L3C: dokładnie, to jest albo problem z uziemieniem/pętlą masy albo po prostu dopiero zwróciłeś uwagę na to i masz nienajlepiej zaekranowaną kartę dźwiękową.

Niestety nie umiem pomóc bardziej na odległość.
  • Odpowiedz
Potrzebuję upgrade PC zrobić. Aktualnie mam chyba 12 letni zestaw XD Intel core i5 2500k na płycie Gigabyta GA-P67A-D3-B3, do tego gtx 970. Więc nowa płyta, procek i ram, da radę się zmieścić powiedzmy do 1000?
Na przykład pomyślałem o MSI B450M-A PRO MAX + OC dla ramu, Ryzen 5 4500 z promocji w x-komie i do tego jakiś G.SKILL 2x8gb 3200mhz. Z tym, że nie wiem czy to będzie działać
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ademu: okej, faktycznie ten ram może być średni jakby się chciało coś pobawić, może faktycznie ta i3 byłaby lepsza. Nie wiem też kiedy będę chciał grafikę zmienić, na jakiegoś rx'a, dlatego celowałem w AMD - ale znając mnie to nieprędko.
  • Odpowiedz
Mireczki ostatnio na urodziny od różowej dostałem EPOSy H3PRO Hybrid. Słuchawki marzenie. Jako że grzechem dla takich słuchawek jest zintegrowana karta, to sprawiłem sobie zewnętrzną kartę GSX 300. Niestety przy podłączeniu jej do PC urządzenie nie działa, a powód podany jak na załączonym zrzucie. Sterowniki aktualne, SFC zrobione, ale dalej lipa. Macie pomysł co jeszcze mógłbym zrobić? #pomocy #sennheiser #pcmasterrace #audio
HarrisonFord - Mireczki ostatnio na urodziny od różowej dostałem EPOSy H3PRO Hybrid. ...

źródło: comment_16564338884tGRKtlf9uJyEYZK8p21ii.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarzuccie jakieś nazwy warszawskich bardzo porządnych korpo gdzie praca jest na umowę o pracę od razu jest w 100proc zdalna i teraz szukają. i co najwyżej raz w miesiącu trzeba się rozliczyć, branża call-center , bądź pochodne. bez angielskiego , i gdzie zdalnie najlepiej przyuczają żeby mieć dobrych pracowników???
Coraz bardziej mam dość tego co się dzieje gówniarze kierownikami zarabiają niewiele większe grosze od nas , często po średnim zżerają się o
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@odysjestem: są są, znajomi z Lubartowa tak pojechali znaleźli mają 100proc zdalną pracę tylko raz w miesiącu muszą przyjechać do Wawy. Da się trzeba chyba pochodzić na miejscu i popytać to się znajdzie. Nie podali nazwy firmy parówy.
  • Odpowiedz
@kawalekgrzejnika: daj spokój nic to nie da lekarzy nie da się ruszyć chyba ze odwalą coś ze pacjent umrze. Ja np byłem dziś u rodzinnego bo mam nowy lek na ciśnienie. Od trzech tygodni tachykardia w granicach 115 lekarz przepisuje mi hydroxyzynę. Chyba po to zeby podbic tętno. Na dzienniczek cißnienia nawet nie spojrzał.
  • Odpowiedz
Czy ktoś wie co to jest za k------i robal? Już nie mogę, nadludzką siłą założyłam sobie na okno moskitierę (a mieszkam na 10. piętrze więc serio było ciężko), a te obrzydliwce dalej skądś przylatują (°° Okropnie bzyczą, rozbijają się po ścianach i mają tak twarde pancerze, że można to n---------ć klapkiem i nic. Już dzisiaj dwa złapałam, no zaraz się tu popłaczę,
LetticeDeVries - Czy ktoś wie co to jest za k------i robal? Już nie mogę, nadludzką s...

źródło: comment_1656281686TfzqiVyTc4PggJaIgia4Mj.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam nadzieję, że pomożecie. Niestety, ale wypadł mi telefon, ekran cały rozwalony (kolorowe paski) + nie działa dotyk. Potrzebuję z tego telefonu odzyskać kontakty (tak wiem, jestem głupi, że są zapisane na telefonie, a nie na karcie sim czy w jakiejś chmurze, na koncie google itp). Model to huawei p smart 2019. Da się to jakoś samemu zrobić, czy zostaje jakiś serwis z odzyskiwaniem danych? Liczę na Waszą pomoc :)
#
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie dzwonić, jak sąsiad zalewa mi mieszkanie? sąsiad nie zakręci wody u siebie, telefon alarmowy do współdzielni wykonany przyjadą jutro dopiero (XD) właścicielka powiadomiona i karze mi samemu dzwonic po straż pożarną. Ja na straz nie dzwonie bo to w jej interesie jest, a boje sie że to nieuzasadnione wezwanie i obciążą mnie kosztami, próbowałem na pogotowie kanalizacyjne, nikt nie odbiera
#kiciochpyta #pomocy #mieszkanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veillo w wielkiej płycie było tak E że w piwnicy która znajduje się pod Łazienka/kuchnia jest zawór którym można zakręcić wodę w całym pionie. Może tak się uda zakręcić wodę
  • Odpowiedz
@straz_konsumencka: Przestało się lać po 20 minutach od napisania postu, a dziś przyszli ze spółdzielni do sąsiadki i zamontowali jej jakieś uszczelki pod muszle klozetową bo stwierdzili, że to to. Wczoraj nikt nic nie zrobił ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Mirki sprawa, znalazłem golebia w #krakow #serenada Ma dwie obraczki, żółta (pusta) i czarna numer PL710 T220 EU. Nie wiem co z nim zrobic, straz miejska umywa rece, dzwonilem do jakiegos hodowcy i tez nie pomogl. ze strazy kiejskiej przekuerowali mnie do jakiejs pomocy zwierzeta na rybnej, ale kij, nie przyjada. Prosba o pomoc. #golebie #ptaki #pomocy
mrwhite0 - Mirki sprawa, znalazłem golebia w #krakow #serenada Ma dwie obraczki, żółt...

źródło: comment_1656258055oALzn5LVanZlTUbqRUMnV2.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, chcę złożyć donos do niemieckiej skarbówki na j****ny hotel, który nie wystawił mi faktury za nocleg, który się nie odbył (miałem odwołany lot i nie dałem rady dolecieć), ale nie mieli problemu żeby mi nie zwrócić hajsu za rezerwację. No i w sumie zostałem wydymany podwójnie - zapłaciłem, nie skorzystałem z usługi, a na koniec nie wystawili mi faktury bo usługa się nie odbyła. Eksperci z wykopu, pomuszcie ( ͡°
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki, ratunku, jak się nazywał ten 'challenge' kilka lat wstecz co było milion filmik jak ludzie tańczyli zawsze do jednej piosenki np. w garniturach i nagle włączał się jakiś tam bit tej piosenki i zaczynali o---------c dziwne tańce w dziwnych strojach
#pomocy #youtube #internet #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach