#wykopcsi #kradziez #pomocy
Mirki, znajomy potrzebuje pomocy - 05.07.2022 ok godz. 12:55-13:07 skradziono mu 40kpln w gotówce z pod marketu lidl przy autostradzie a4 pod Wrocławiem (Kąty Wrocławskie). https://goo.gl/maps/1FSX8ndTesnJZEAF9. Jechał prosto z domu nigdzie po drodze się nie zatrzymywał, a te pieniądze wziął od swoich starszych rodziców, którzy je zbierali dłuższy czas - celem zakupu samochodu dla nich :(

Oczywiście lidl kamer na zewnątrz nie ma, mamy
Revul - #wykopcsi #kradziez #pomocy
Mirki, znajomy potrzebuje pomocy - 05.07.2022 ok...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Revul: ale to rozumiem, że NIE jechał prosto do domu tylko zatrzymał się w lidlu? zostawiał w aucie 40k i poszedł na zakupy? Jak kiedyś odbierałem pensje w gotówce to wracając z pracy jak zatrzymywałem się na zakupy to hajs zawsze miałem przy sobie. Skąd złodzieje mogli wiedzieć, że typ przewozi jakieś grubsze siano?
  • Odpowiedz
@Revul: dziwnie doinformowani ci ludzie byli - wlamywac sie do skody w bialy dzien? Toz jesli nie wiedzieli o tej kasie to bez sensu. Ja bym sie rozgladal po osobach ktore wiedzialy ze bede ten hajs wiozl.
  • Odpowiedz
@ViiV01234: Rdzeń ma zabezpieczenie na 100 stopni i przy 100 stopniach wyłącza ci kompa, ale nie wentylatory, bo rdzeń by się usmażył. Możliwe, że pasta ci wyschła, że masz tego wadliwego Asusa któregoś, co miał śrubki zbyt długie i radiator odpadał. Może radiator zapchał się na amen kurzem.
  • Odpowiedz
Mirki pytanie. Jak transportowany jest narożnik np. pic rel. Zamawiany z Agata Meble. Przyjedzie w dwóch/trzech kartonach? Da się go złożyć samemu?

Jest dobra cena i nie wiem czy zmieści się do komórki lokatorskiej - mieszkanie stan surowy.

#pytanie #meble #mieszkanie #remontujzwykopem #pomocy
a.....6 - Mirki pytanie. Jak transportowany jest narożnik np. pic rel. Zamawiany z Ag...

źródło: comment_1657145845xCz0caenHMYhKO9XUSR4Eg.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś z was do czynienia z tynkiem gipsowo wapiennym (w szczególności alpol ag t32)? Jak się sprawdza w rzeczywistości - robią się pleśnie i wykwity? Kierownik budowy zalecił wykonać tynk na parterze który musi wytrzymać wilgoć z fundamentów, bo dylatacja jest na 1,5m wysokości dopiero...
#budownictwo #dom #remont #pomocy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kierownik budowy zalecił wykonać tynk na parterze który musi wytrzymać wilgoć z fundamentów

tynkarz mówi, że z powodzeniem stosuje od roku w pomieszczeniach


@trujanaszynach: Czyli to nie kierownik budowy zalecił ten konkretny materiał? Rozumiem, że sugerował ogólnie coś co wytrzyma wilgoć?

Z tynkami cementowo wapiennymi ciężko się pracuje i wykonawcy lubią robić fikołki przy wyborze tego materiału.
  • Odpowiedz
  • 0
Miruny, czy ktoś miał podobne klopoty skórne albo potrafi cos doradzić na taka dolegliwosc? Dzieje sie to od kilku lat - jestem po 30ce. Bywa, ze sie pogarsza, bywa, ze polepsza. Wydaje mi się, ze moze to miec podloze emocjonalne (stres) oraz być zwiazane z odzywaniem. Nie mam na teraz możliwości pojscia do dermatologa - pójdę przy najblizszej okazji. Jakies rady, komentarze, co wam pomoglo? #lekarz #dermatologia #
Piteq - Miruny, czy ktoś miał podobne klopoty skórne albo potrafi cos doradzić na tak...

źródło: comment_16570079717YCTy4G0KKBsrks8lJUxbm.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Przymierzam się do zakupu nowego laptopa, gdyż na obecnym to nawet przeglądarka się zacina czy w czasie oglądania filmów na Youtube. Laptop ma służyć do przeglądania internetu, oglądania filmów, zagrania od czasu do czasu w grę oraz do montowania filmów nakręconych w 1080p/4K. Przeglądałem oferty i wybór padł na Lenovo Legion 5 który ma AMD Ryzen 7 5800H, Geforce 3060 RTX, 16 GB Ram, 1 TB SSD oraz Windows
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: będzie spoko. 5800H + 3060 (nawet laptopowe) to niezłe kombo, nawet w cyberpunka pograsz na high i 60fps https://youtu.be/2ziOGYCjggc?t=192 Nie ma co się zastanawiać. JEDYNIE co to może nad laptopami z OLEDem (jak seria asusów). Ale to tylko wyłącznie, jak ci zależy na odwzorowaniu kolorów bo się zajmujesz grafiką/montażem profesjonalnie. Nieprofesjonalnie to i matryca legiona styknie (ew. zewnętrzny monitor).
  • Odpowiedz
@Katiee: umiem lutować ale tu to raster 0.5mm to takiego sprzętu nie mam. Taśmy nie wymienie, myślę jak połaczyć dwa kawałki. Może są jakieś złączki?
  • Odpowiedz
@kolonko: nie sądzę, o ile ta cześć z pozłacanymi stykami ma jakiś popularny raster to już środek taśmy jest robiony przez widzimisię producenta i to w dodatku jeszcze jest ułamana na skręcie...
  • Odpowiedz
Cześć Mirki!

Jestem właśnie w trakcie pisania pracy żeby ukończyć te pieprzona #studbaza i mój pierwszy rozdział opiera się na marketingu i jego istocie.

Macie może jakies wskazówki albo materiały własne lub czyjeś które mogłyby mi z tym pomoc?

Będę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki właśnie się ogoliłem przy zaroście ~5mm. Pół mordy sobie pociąłem nową maszynką "jednorazówką" za prawie stówę, waląc najpierw balsamem za j----e pół stówy (°° . Pierdykam. Prawie zawsze tak samo to wygląda.
A miałem się opitolić na szybko i wyjść a wyszło na to że nie wyjdę przecież z mordą jak po walce z niedźwiedziem ().

Doradźcie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem na uczelni A zarówno na I i II stopniu. Z uwagi na to, że mam orzeczenie o niepełnosprawności, pobierałem przez ten czas stypendium dla osób niepełnosprawnych. Jestem właśnie po obronie pr mgr i oficjalnie zakończyłem studiowanie na uczelni A. Pytanie moje jest takie, czy jak pójdę teraz na inną uczelnię B lub na tą samą uczelnię A, ale na inny kierunek to dalej mogę się ubiegać o to świadczenie?

Poczytałem regulaminy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Spartanss: Socjalne są na pewno zablokowane na takie manewry, bo znalazło się cwaniaków co tak wykorzystywało system.

Możesz to zobaczyć na wniosku o stypendium, bo tam zapewne będzie na końcu oświadczenie w stylu "nie biorę i nie brałem kasy za...", ale podejrzewam, że większość uczelni wyznaje zasadę "masz jedną szansę w życiu i kolejne kierunki to twoja fanaberia, więc rób kasę samodzielnie".
  • Odpowiedz
SZUKAM TYTUŁU FILMU ANIMOWANEGO

Wydaje mi się, że był to film pełnometrażowy serialu "Dzieciaki z klasy 402" oglądałem go jakieś 18? (może mniej) lat temu.
Fabuła polegała na tym, że do szkoły przyjęto jakiegoś starego/nowego dyrektora? który chciał zlikwidować wakacje poprzez doprowadzenie do wiecznej zimy.
Oczywiście grupa głównych dzieciakow z klasy powstrzymała szaleńca.
Ktoś wie jaki tytuł?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Takie pytanie. Padl mi wyswietlacz w jedym telefonie LG V40. Ale telefon jest sprawny. Kupilem drugi inny nowy tel. Ale musze przesłać dane.

Pytanie jest czy da rade kablem usb c / na usb c .. przesłać dane z starego tel na nowy? Albo wejść przez jakas aplikacje i przesłać z tego starego tel dane?
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy #telefony #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach