Pytanie - mam dysk hdd ze starego komputera, chcialbym go podlaczyc do nowego, gdzie mam ssd. Podlacze go wg instrukcji z neta, ale jak wyglada sprawa dostepu w systemie tego dysku? Chcialbym zeby tam mozna bylo odpalic windowsa 7 z niego, bo na glownym mam 10. Jak po prostu przeloze dysk to bede mogl odpalic z niego system czy instalacja na nowo?
#it #informatyka #komputery #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mam zamiar jutro zwiedzić Wezuwiusza, ale już sam nie wiem czy trzeba płacić za wstęp czy nie. Przejrzałem już kilka stron, opinii na google maps i połowa osób pisze, że tak, a druga połowa, że nie. Wie może ktoś jak to z tym Wezuwiuszem jest? Jeśli rzeczywiście jest płatny to czy artekart young 3 dni zda egzamin i uda mi się dojechać pociągiem z Neapolu do Ercolano i potem sobie spokojnie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thev: z artecard mozesz jechac pociagiem circumvesuviana, ale tylko do miejsc, w ktorych jest jakas atrakcja ktora artecard obejmuje. Czyli mozesz jechac do Pompejow i stacji kolo Wezuwiusza, bo jest po drodze. Jesli w Sorrento jest jakas atrakcja, do ktorej mozesz wejsc na artecard - to tez mozesz tam dojechac w cenie. Nie mozesz za to korzystac z busow sita bus na wybrzeze amalfitanskie. Natomiast na stronie artecard jest napisane,
  • Odpowiedz
Wykopki liczę na was!

Niedawno rozmawiałam z wujem za granicy. Jest on miłośnikiem literatury i historii, w związku z tym czytał i nadal czyta wiele książek ze wspomnianą tematyką. Ale do rzeczy... Wuj nie może sobie przypomnieć książki, której urywek mi przytoczył.
Akcja działa się w Niemczech podczas II wojny światowej. Główny bohater kupił sobie psa, bodajże wilczura, którego trzymał na łańcuchu, przyczepionego do vana. Tenże pies każdego dnia próbował polować na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam 30 lat, zakola, nadwagę i cofniętą szczękę. Długi czas szukałem partnerki i nie mogłem jej znaleźć. Ojciec Janusz powiedział, że to dlatego, że nie mam mieszkania – rzeczywiście, wynajmowałem dawniej kawalerkę w Warszawie. Kupiłem więc rok temu segment za niecały milion złotych w Markach na kredyt. Od tego czasu wysokość raty wzrosła mi dwukrotnie. Mimo że w opisie na Tinderze wyraźnie zaznaczyłem, że jestem WŁAŚCICIELEM mieszkania, mam zero matchy. Zresztą nie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuciusMiximus bo na twoje miejsce jest 10 chadów z wielkim koniem, kamienicą i ferrari.

Sprzedaj za bezcen, ekonomiczniej zamieszkać ze starymi, a o kobietach zapomnij. Zbieranie znaczków czy wędkarstwo to fajne hobby, w to inwestuj.
  • Odpowiedz
Mireczki mam taki problem ze szukam programu żeby udoskonalić stare filmiki nagrane telefonem ;) mam filmy które chętne bym odświeżył to znaczy zwiększył ilość pixeli i rozdzielczość ale nieoge trafić na nic konkretnego. Ściągnąłem już z 4 programy ale dalej jestem w dupie. Chyba że ja jestem jakiś lewy i mi po prostu to nie idzie. Zna ktoś jakiś w miarę łatwy w obsłudze program który ogarnę moje potrzeby? Dodam że filmiki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i mirabelki, jestem na zlocie cabrio (summer patrol) i niestety ale przytrafił się pech. Zatarła się pompa wody i zerwało pasek. Auto juz nigdzie nie pojedzie. Pytanie do was czy ktoś z was zna warsztat któremu udało by się naprawić mercedesa w #gdynia #gdansk #sopot? Obecnie czekam na lawete i do tych miast mają dostarczyć.Mam do was prośbę o pomoc. Ja sam jestem z
kamilbrawo2 - Mirki i mirabelki, jestem na zlocie cabrio (summer patrol) i niestety a...

źródło: comment_1656093714al6rzZXlqfWre3ml4Gs59z.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirabelki, pomocy! Organizuję panieński i chciałam położyć dziewczynom na przywitanie na talerzyku ciasteczka z wróżba. I dla nich too obojętne jakie będą ale ciastko Pani Młodej chciałam wyróżnić personalizowana wróżba. Coś odnośnie życia po ślubie - miło, ale z żartem. Mogła głowa wysiada w wymyśleniu takiego zdania :D pomożecie? Co mogłabym jej tam napisać?
#pomocy #rozowepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jagoo: jak zamawiasz ciastka to masz pulę miłych wróżb dla gości, ale widzę że brak ci tej wiedzy ale się wypowiem :p
@little_muffin: właśnie zrobiłam taka przeszukajke i średnio jakoś mi pasowały, bo są albo poważniejsze albo zwykle. A coś z żartem bym chciała na początek ;D
  • Odpowiedz
@JackieB witamy. Nie wszyscy z asd są super inteligentni, raczej mniejszość. Ty masz przeciętne IQ, więc jest spoko. Pewnie przy dodatkowych korkach dał byś radę wszystko poogarniać w szkole. Przykre, że brak kasy pokrzyżował to wszystko.

Ten wpis nie brzmi totalnie na kogoś z IQ 85. Pewnie to ten przypadek, że testy się nie nadają dla autystów, bo są źle skonstruowane. Nie wiem czy wiesz, ale jeszcze nie tak dawno uważano,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Tzn. robiłem kiedyś takie na inteligencję, ale to było jeszcze w psychiatryku. Jedynie w necie robiłem test na stronie Mensy Norway, w którym mi wyszło akurat tyle IQ.

Poza tym, testy diagnostyczne nie uzwględniają tak w pełni inteligencji werbalnej, oraz emocjonalnej na kompensujących pewne zachowania (z danego neurotypu) występujące w danym przypadku autyzmu, a więc zawsze ten systemic error (czy nawet może genetic fallacy?) na zasadzie błędu
  • Odpowiedz
Siemanko, jakieś dzieciaki co na fejsie mają opis, że pracują jako "Kebab remover" czy jakiś tam fuhrer w Auschwitz dostają hajs na wycieczki po Europie tak od buta i jeszcze z wielką łaską podziękują.
Ja to dopiero mam prawdziwe marzenia, ja to chcę sobie kupić samochód używany który będzie mi służyć na dojazdy do pracy, żeby jakoś sobie żyć kurła w tym kraju a nie kurła na jakieś wycieczki po świecie.
Więc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#facebook #pomoc #pomocy

Witam potrzebuje pomocy. Ktoś w środę wjumał się na moje konto facebook'a. Dostałem powiadomienie że podejrzane zalogowanie czy coś w tym stylu.Następnie nastąpiło wylogowanie z aplikacji. Nie mam już dostepu do starego e-mail, udało mi się zmienić mail'a konta poprzez wysłanie zdj dowodu z przodu imienia i nazwiska i zmienili mi mail.Teraz problem leży w tym że nie przychodzi mi kod zmiany hasła
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirasy czy ktoś jeszcze oprócz mnie od wczoraj ma problem z odbieraniem poczty z #interia w programie pocztowym #thunderbird ?

Wczoraj wieczorem zdziwiłem się że nie dostałem żadnej poczty przez cały dzień - nawet standardowego spamu ale ok.
Dzisiaj rano ta sama sytuacja - nic nie przyszło. Musiałem wysłać parę maili i czort - wywalało, że coś tam z certyfikatem jest nie tege. Pierwszy raz takie jajo.

NIC NIE ZMIENIAŁEM
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach