Mam telewizor #toshiba i po paru minutach od uruchomienia ekran sie samoczynnie wylacza i robi czarny. Dziwek nadal jest odtwarzany... Co mam zrobic? #telewizja #telewizory #pomocy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Cześć, mam zamiar jutro zwiedzić Wezuwiusza, ale już sam nie wiem czy trzeba płacić za wstęp czy nie. Przejrzałem już kilka stron, opinii na google maps i połowa osób pisze, że tak, a druga połowa, że nie. Wie może ktoś jak to z tym Wezuwiuszem jest? Jeśli rzeczywiście jest płatny to czy artekart young 3 dni zda egzamin i uda mi się dojechać pociągiem z Neapolu do Ercolano i potem sobie spokojnie
@thev: z artecard mozesz jechac pociagiem circumvesuviana, ale tylko do miejsc, w ktorych jest jakas atrakcja ktora artecard obejmuje. Czyli mozesz jechac do Pompejow i stacji kolo Wezuwiusza, bo jest po drodze. Jesli w Sorrento jest jakas atrakcja, do ktorej mozesz wejsc na artecard - to tez mozesz tam dojechac w cenie. Nie mozesz za to korzystac z busow sita bus na wybrzeze amalfitanskie. Natomiast na stronie artecard jest napisane,
@thev: ok, poprawka: wstep niemozliwy na Gran Cono z artecard. Mozna wejsc, ale trzeba kupic bilet online ;) kiedyś była zniżka, teraz już nie ma czasów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@FreakingAwesome: najlepiej to prostu kupić jakąś matę przeznaczoną do siedzienia na trawie, która od kładzenia jej na ziemi nie straci na wyglądzie... a kocyk zostaw na łóżko (ʘ‿ʘ)
- 2
Wykopki liczę na was!
Niedawno rozmawiałam z wujem za granicy. Jest on miłośnikiem literatury i historii, w związku z tym czytał i nadal czyta wiele książek ze wspomnianą tematyką. Ale do rzeczy... Wuj nie może sobie przypomnieć książki, której urywek mi przytoczył.
Akcja działa się w Niemczech podczas II wojny światowej. Główny bohater kupił sobie psa, bodajże wilczura, którego trzymał na łańcuchu, przyczepionego do vana. Tenże pies każdego dnia próbował polować na
Niedawno rozmawiałam z wujem za granicy. Jest on miłośnikiem literatury i historii, w związku z tym czytał i nadal czyta wiele książek ze wspomnianą tematyką. Ale do rzeczy... Wuj nie może sobie przypomnieć książki, której urywek mi przytoczył.
Akcja działa się w Niemczech podczas II wojny światowej. Główny bohater kupił sobie psa, bodajże wilczura, którego trzymał na łańcuchu, przyczepionego do vana. Tenże pies każdego dnia próbował polować na
Mam 30 lat, zakola, nadwagę i cofniętą szczękę. Długi czas szukałem partnerki i nie mogłem jej znaleźć. Ojciec Janusz powiedział, że to dlatego, że nie mam mieszkania – rzeczywiście, wynajmowałem dawniej kawalerkę w Warszawie. Kupiłem więc rok temu segment za niecały milion złotych w Markach na kredyt. Od tego czasu wysokość raty wzrosła mi dwukrotnie. Mimo że w opisie na Tinderze wyraźnie zaznaczyłem, że jestem WŁAŚCICIELEM mieszkania, mam zero matchy. Zresztą nie
@LuciusMiximus: xD
@LuciusMiximus bo na twoje miejsce jest 10 chadów z wielkim koniem, kamienicą i ferrari.
Sprzedaj za bezcen, ekonomiczniej zamieszkać ze starymi, a o kobietach zapomnij. Zbieranie znaczków czy wędkarstwo to fajne hobby, w to inwestuj.
Sprzedaj za bezcen, ekonomiczniej zamieszkać ze starymi, a o kobietach zapomnij. Zbieranie znaczków czy wędkarstwo to fajne hobby, w to inwestuj.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki mam taki problem ze szukam programu żeby udoskonalić stare filmiki nagrane telefonem ;) mam filmy które chętne bym odświeżył to znaczy zwiększył ilość pixeli i rozdzielczość ale nieoge trafić na nic konkretnego. Ściągnąłem już z 4 programy ale dalej jestem w dupie. Chyba że ja jestem jakiś lewy i mi po prostu to nie idzie. Zna ktoś jakiś w miarę łatwy w obsłudze program który ogarnę moje potrzeby? Dodam że filmiki
Mirki i mirabelki, jestem na zlocie cabrio (summer patrol) i niestety ale przytrafił się pech. Zatarła się pompa wody i zerwało pasek. Auto juz nigdzie nie pojedzie. Pytanie do was czy ktoś z was zna warsztat któremu udało by się naprawić mercedesa w #gdynia #gdansk #sopot? Obecnie czekam na lawete i do tych miast mają dostarczyć.Mam do was prośbę o pomoc. Ja sam jestem z
źródło: comment_1656093714al6rzZXlqfWre3ml4Gs59z.jpg
Pobierz- 3
@AlfredoDiStefano: nie,nie nie zerwało rozrządu a pasek od wody alternatora
- 3
Mirabelki, pomocy! Organizuję panieński i chciałam położyć dziewczynom na przywitanie na talerzyku ciasteczka z wróżba. I dla nich too obojętne jakie będą ale ciastko Pani Młodej chciałam wyróżnić personalizowana wróżba. Coś odnośnie życia po ślubie - miło, ale z żartem. Mogła głowa wysiada w wymyśleniu takiego zdania :D pomożecie? Co mogłabym jej tam napisać?
#pomocy #rozowepaski
#pomocy #rozowepaski
- 1
@Jagoo: jak zamawiasz ciastka to masz pulę miłych wróżb dla gości, ale widzę że brak ci tej wiedzy ale się wypowiem :p
@little_muffin: właśnie zrobiłam taka przeszukajke i średnio jakoś mi pasowały, bo są albo poważniejsze albo zwykle. A coś z żartem bym chciała na początek ;D
@little_muffin: właśnie zrobiłam taka przeszukajke i średnio jakoś mi pasowały, bo są albo poważniejsze albo zwykle. A coś z żartem bym chciała na początek ;D
@mirabelka_M: "nigdy nie będzie bolała cię głowa" xd
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JackieB witamy. Nie wszyscy z asd są super inteligentni, raczej mniejszość. Ty masz przeciętne IQ, więc jest spoko. Pewnie przy dodatkowych korkach dał byś radę wszystko poogarniać w szkole. Przykre, że brak kasy pokrzyżował to wszystko.
Ten wpis nie brzmi totalnie na kogoś z IQ 85. Pewnie to ten przypadek, że testy się nie nadają dla autystów, bo są źle skonstruowane. Nie wiem czy wiesz, ale jeszcze nie tak dawno uważano,
Ten wpis nie brzmi totalnie na kogoś z IQ 85. Pewnie to ten przypadek, że testy się nie nadają dla autystów, bo są źle skonstruowane. Nie wiem czy wiesz, ale jeszcze nie tak dawno uważano,
- 1
@WielkiNos: Tzn. robiłem kiedyś takie na inteligencję, ale to było jeszcze w psychiatryku. Jedynie w necie robiłem test na stronie Mensy Norway, w którym mi wyszło akurat tyle IQ.
Poza tym, testy diagnostyczne nie uzwględniają tak w pełni inteligencji werbalnej, oraz emocjonalnej na kompensujących pewne zachowania (z danego neurotypu) występujące w danym przypadku autyzmu, a więc zawsze ten systemic error (czy nawet może genetic fallacy?) na zasadzie błędu
Poza tym, testy diagnostyczne nie uzwględniają tak w pełni inteligencji werbalnej, oraz emocjonalnej na kompensujących pewne zachowania (z danego neurotypu) występujące w danym przypadku autyzmu, a więc zawsze ten systemic error (czy nawet może genetic fallacy?) na zasadzie błędu
Siemanko, jakieś dzieciaki co na fejsie mają opis, że pracują jako "Kebab remover" czy jakiś tam fuhrer w Auschwitz dostają hajs na wycieczki po Europie tak od buta i jeszcze z wielką łaską podziękują.
Ja to dopiero mam prawdziwe marzenia, ja to chcę sobie kupić samochód używany który będzie mi służyć na dojazdy do pracy, żeby jakoś sobie żyć kurła w tym kraju a nie kurła na jakieś wycieczki po świecie.
Więc
Ja to dopiero mam prawdziwe marzenia, ja to chcę sobie kupić samochód używany który będzie mi służyć na dojazdy do pracy, żeby jakoś sobie żyć kurła w tym kraju a nie kurła na jakieś wycieczki po świecie.
Więc
Siemanko, wygrałem psc na 10 euro ale problem w tym że mieszkam w Polsce i nie mam jak tego doładować:/ jakieś porady co mogę zrobić? Jakieś przewalutowanie? Może ktoś chce się wymienić?
#psc #paysafecard #przewalutowanie #pomocy #niewiemjaktootagowac #transfery
#pieniadze
#psc #paysafecard #przewalutowanie #pomocy #niewiemjaktootagowac #transfery
#pieniadze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
#facebook #pomoc #pomocy
Witam potrzebuje pomocy. Ktoś w środę wjumał się na moje konto facebook'a. Dostałem powiadomienie że podejrzane zalogowanie czy coś w tym stylu.Następnie nastąpiło wylogowanie z aplikacji. Nie mam już dostepu do starego e-mail, udało mi się zmienić mail'a konta poprzez wysłanie zdj dowodu z przodu imienia i nazwiska i zmienili mi mail.Teraz problem leży w tym że nie przychodzi mi kod zmiany hasła
Witam potrzebuje pomocy. Ktoś w środę wjumał się na moje konto facebook'a. Dostałem powiadomienie że podejrzane zalogowanie czy coś w tym stylu.Następnie nastąpiło wylogowanie z aplikacji. Nie mam już dostepu do starego e-mail, udało mi się zmienić mail'a konta poprzez wysłanie zdj dowodu z przodu imienia i nazwiska i zmienili mi mail.Teraz problem leży w tym że nie przychodzi mi kod zmiany hasła
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@butterfly napisz kartkę i przyklei do drzwi "proszę nie krzyczeć bo wszyscy słyszą, następnym razem zadzwonimy po policję"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
609
TRÓJMIASTO - POSZUKIWANA HULAJNOGA!

Gdzieś po Trójmieście jeździ hulajnoga Bolta z takim znakiem szczególnym - zadrapaniem w górnym rogu panelu tylnego. Kilka dni temu użytkownik tej hulajnogi jadąc chodnikiem spowodował kolizję i uciekł z miejsca wypadku nie udzielając pomocy. Kolizja spowodowała trwały uszczerbek na zdrowiu.
z- 168
- #
- #
- #
- #
- #
Mireczki mieszkam na ostatnim piętrze i mam taki dzyndzel od grzejników który nagle zaczął mocno syczeć. Wiem że to odpowietrznik, ale nie wiem czy mam się martwić czy nie xdd #pomocy
źródło: comment_1655889201ZE4UOUkF3mPNkyIosp7TMz.jpg
Pobierz- 3
@Kluskislaskie: masz gwizdek parowy, jak w kreskówkach
źródło: comment_1655889375PHU47fsUtQzGqatFEBjAuY.jpg
Pobierz- 4
@Kluskislaskie: jak syczy to znaczy że robi to co powinien. Jakby zaczął puszczać wodę - wtedy awaria
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czarny_matt94: ten schemat jest bez sensu btw
- 0
Hej Mirasy czy ktoś jeszcze oprócz mnie od wczoraj ma problem z odbieraniem poczty z #interia w programie pocztowym #thunderbird ?
Wczoraj wieczorem zdziwiłem się że nie dostałem żadnej poczty przez cały dzień - nawet standardowego spamu ale ok.
Dzisiaj rano ta sama sytuacja - nic nie przyszło. Musiałem wysłać parę maili i czort - wywalało, że coś tam z certyfikatem jest nie tege. Pierwszy raz takie jajo.
NIC NIE ZMIENIAŁEM
Wczoraj wieczorem zdziwiłem się że nie dostałem żadnej poczty przez cały dzień - nawet standardowego spamu ale ok.
Dzisiaj rano ta sama sytuacja - nic nie przyszło. Musiałem wysłać parę maili i czort - wywalało, że coś tam z certyfikatem jest nie tege. Pierwszy raz takie jajo.
NIC NIE ZMIENIAŁEM































#it #informatyka #komputery #
Komentarz usunięty przez autora