Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

100L3C
- 0

vulcanitu
- 1
@100L3C: tiger bonzo hakuje ci płytę główną
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#elektronika #zmywarka #whirlpool #naprawa #pomocy
Mam zmywarkę w zabudowie whirpool Adg 7555, po uruchomieniu zmywania po jakimś czasie piszczy jak powalona i dioda start miga 3 razy, czy to oznacza błąd f3 zespół grzewczy? Jak to naprawić
Mam zmywarkę w zabudowie whirpool Adg 7555, po uruchomieniu zmywania po jakimś czasie piszczy jak powalona i dioda start miga 3 razy, czy to oznacza błąd f3 zespół grzewczy? Jak to naprawić
siema mirki, potrzebuje waszej pomocy w wypełnieniu ankiety na prace magisterską dotyczącej pracy hybrydowej. Będę wdzięczny za każde wypełnienie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3fRBeeVAhnLEJJs2JP_UPeQuJc5TTPYqsbUId15K7Vu1I8Q/viewform?usp=sf_link
#pracbaza #pracazdalna #studbaza #pomocy
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3fRBeeVAhnLEJJs2JP_UPeQuJc5TTPYqsbUId15K7Vu1I8Q/viewform?usp=sf_link
#pracbaza #pracazdalna #studbaza #pomocy
@SzanujNieSzkaluj: zmień to tyś. na tys., błagam
- 0
@alliK781 kabel, monitor, grafika
@alliK781: czasem mam podobnie, wcale bym nie wykluczał, że to może być coś z kablami i bynajmniej nie mam na myśli, że są źle wpięte. Bardziej jakby jeden rezonował na drugi (mam dwa monitory) i coś się dzieje. Nie ma reguły, czasem działa dwa tygodnie, czasem codziennie muszę coś kombinować. Ale mój chyba dostawał kiedyś niestabilnym prądem, to coś mu mogło strzelić gdzieś.
W sobote w tym wpisie pytałem czy ktoś może widział kiedyś taką wysypkę, dużo osób pisało, że to pluskwy - ta teoria jest już wykluczona.
Na początku miałem wysypkę (mniej hardkorową) na przedramionach i dłoniach, więc było też podejrzenie bostonki, ale też to jest już wykluczone.
Lekarze nie potrafia powiedziec co to. Widział ktoś kiedyś coś takiego? Własciwie symetycznie wysypało mi na stopach i kostkach po obu stronach ciała.
#wysypka
Na początku miałem wysypkę (mniej hardkorową) na przedramionach i dłoniach, więc było też podejrzenie bostonki, ale też to jest już wykluczone.
Lekarze nie potrafia powiedziec co to. Widział ktoś kiedyś coś takiego? Własciwie symetycznie wysypało mi na stopach i kostkach po obu stronach ciała.
#wysypka
źródło: comment_1655741751tATIsA86KEziySoOonTSUZ.jpg
Pobierz- 3
@Wiciu89: nie no xD, małpiej to sie akurat nie bałem.
A co do trawy to ciekawe, że to mówisz ;D, dermatolog pytał mnie czy chodziłem po łąkach ostatnio.
Wykopowe ekspercie oko może mieć trochę racji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A co do trawy to ciekawe, że to mówisz ;D, dermatolog pytał mnie czy chodziłem po łąkach ostatnio.
Wykopowe ekspercie oko może mieć trochę racji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@twoj_starrry: tak, dermatolog
tylko musisz go nakierować na chorobę, on pewnie wykona kilka telefonów do mądrzejszych od siebie i Cię kompleksowo poprowadzą w ramach NFZ. Zlecą szerokie badania; pewnie też zlecą sprowadzenie Disulone (inna nazwa to Dapson) spoza kraju (będzie trzeba uzyskać zezwolenie z ministerstwa zdrowia); do tego okresowe badania na poziom methemoglobiny (z powodu brania Disulone)
może się też skończyć opieką u nefrologa jeśli coś z badań wyjdzie niepokojącego
tylko musisz go nakierować na chorobę, on pewnie wykona kilka telefonów do mądrzejszych od siebie i Cię kompleksowo poprowadzą w ramach NFZ. Zlecą szerokie badania; pewnie też zlecą sprowadzenie Disulone (inna nazwa to Dapson) spoza kraju (będzie trzeba uzyskać zezwolenie z ministerstwa zdrowia); do tego okresowe badania na poziom methemoglobiny (z powodu brania Disulone)
może się też skończyć opieką u nefrologa jeśli coś z badań wyjdzie niepokojącego
3227
Podziękowania od chłopaka któremu pomogli ludzie z wykopu.

Niedawno na mirkoblogu udostępniłem zbiórkę chłopaka który traci wzrok. W zawrotnym tempie (1 dzień) dzięki użytkownikom wykopu udało się zebrać całą kwotę na marzenie chłopaka którym jest podróż po Europie. Czujmy się współodpowiedzialni za to że uda mu się jeszcze wiele zobaczyć.
z- 160
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mam problem z kośćmi ram. Miałem zamontowane 2x4gb ddr3. Wyciągnąłem je wsadziłem w te same sloty drugie kości żeby sprawdzić czy działają bo chciałem sprzedać. No i komputer zaczął się bez przerwy resetować z tymi drugimi kośćmi. Miałem to już kiedyś więc wyciągnąłem te zepsute i wsadziłem w te same sloty pierwsze te działające kości. No i teraz monitor zaczął świrować. Bo tak jak komputer cały czas działa tak monitor nie odbiera
Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Jestem na etapie kończenia studiów dziennych i poszukiwania pracy. Przede mną obrona dyplomu (11.07), oprócz tego dnia, temat uczelni mam zamknięty.
Pracę szukam intensywnie, ale od 3 tygodni bez żadnego sukcesu (nikt się nie odezwał jeszcze). Powoli mnie to wykańcza psychicznie hehe, w szczególności deficyt budżetowy, który jest już absurdalnie mały, ale mniejsza.
Byłem studentem aktywnym zawodowo. Ponad dwa lata przepracowałem na UoP i wiem, że
Jestem na etapie kończenia studiów dziennych i poszukiwania pracy. Przede mną obrona dyplomu (11.07), oprócz tego dnia, temat uczelni mam zamknięty.
Pracę szukam intensywnie, ale od 3 tygodni bez żadnego sukcesu (nikt się nie odezwał jeszcze). Powoli mnie to wykańcza psychicznie hehe, w szczególności deficyt budżetowy, który jest już absurdalnie mały, ale mniejsza.
Byłem studentem aktywnym zawodowo. Ponad dwa lata przepracowałem na UoP i wiem, że
@MagicznyKarolek: @briskmann: dzień obrony pracy magisterskiej jest dniem w którym się kończy status studenta
- 0
@konsul543 dziennikarstwo, Zielona Góra
- 1
@debesciak1: wiesz że w Czerwonce też jest dworzec PKP. Kursują tam normalnie pociągi. Zobacz kursy Olsztyn - Czerwonka.
@debesciak1: hmmm. W sumie mam czas, a żadnemu Markowi nigdy nie pomogłem.
672
Lekcja w liceum

Lekcja w liceum o tym, jak podnieść i przewieźć rannego, Wietnam.
z- 52
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Tonący brzytwy się chwyta.
Czy znacie jakiś dobry motywujący filmik albo tekst? Nie jakieś kołczowe p--------o, ale po prostu kilka słów prawdy, które mogą być impulsem do ogarnięcia się. Mam słomiany zapał i zrywy motywacji przeplatane z totalnym dołem i brakiem chęci do czegokolwiek, częściej jednak dominuje to poczucie braku sensu.
Chcę przestać się staczać, chcę zacząć działać, ale potrzebuję pchnięcia w dobrą stronę.
#pomocy #motywacja #
Tonący brzytwy się chwyta.
Czy znacie jakiś dobry motywujący filmik albo tekst? Nie jakieś kołczowe p--------o, ale po prostu kilka słów prawdy, które mogą być impulsem do ogarnięcia się. Mam słomiany zapał i zrywy motywacji przeplatane z totalnym dołem i brakiem chęci do czegokolwiek, częściej jednak dominuje to poczucie braku sensu.
Chcę przestać się staczać, chcę zacząć działać, ale potrzebuję pchnięcia w dobrą stronę.
#pomocy #motywacja #
- 1
Mirki próbuje znaleźć piosenke w której refrenem śpiewa taki cieńki męski głos i on śpiewa coś ala "leyo leyo home" albo to jest "Leyo leyo gone" Tak czy siak dużo powtarza jakieś "leyo leyo" W google wpisuje różne wersje i nic mi nie znajduje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zawsze gdy leci w radiu to nie mam ani jak sie wsłuchać ani wyłapać innych słów bo prowadzę. (╯
Zawsze gdy leci w radiu to nie mam ani jak sie wsłuchać ani wyłapać innych słów bo prowadzę. (╯
@GregorGW96: Shazam, polecam Magda Gessler
- 0
Cześć, mam dość duży problem z amazonem od okolo 2 msc. Najpierw konto na którym miałem złe dane zostało zablokowane. Niedawno założylem nowe konto, tylko tym razem z revolutem, znowu zablokowane, dokumenty revoluta byly odrzucane. Przedwczoraj założylem nowe konto, chciałem kupić 2 e-booki, no i znowu to samo. Dane tym razem są w 100% poprawne. Wysłałem im dokument podsumowujący transakcje i zdjęcie karty. Ich odpowiedz: Po zapoznaniu się z Twoimi danymi ustaliliśmy,
@sabaku20: no to historie konta musisz przeslax
Ej Mircy! Sprawdzi mi ktoś (siedzący w PL) czy działa Wam strona logowania do IKP?
pacjent.gov.pl/ikp/zaloguj
Stoję na j-----j granicy do UE, nie mogę wjechać, bo pograniczniki nie chcą mi przyjąć u-------o tuszem z długopisu covid passa xD
Chciałem ściągnąć z neta nowy, to strona logowania do IKP się nie ładuje, ani na moim tel, ani na telefonie pogranicznika xD
pacjent.gov.pl/ikp/zaloguj
Stoję na j-----j granicy do UE, nie mogę wjechać, bo pograniczniki nie chcą mi przyjąć u-------o tuszem z długopisu covid passa xD
Chciałem ściągnąć z neta nowy, to strona logowania do IKP się nie ładuje, ani na moim tel, ani na telefonie pogranicznika xD
- 2
@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: strona działa
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Mirki mam kartę podarunkową do galerii handlowej na 1k. Niedługo kończy się ważność karty. Co kupić? Wolałbym iść w stronę zachowania wartości niż przewalenia na głupoty. Niczego jednak obecnie specjalnie nie potrzebuję. Mógłbym kupić jakąś elektronikę i odsprzedać przez OLX, ale pewnie byłbym ze 2 stówy w plecy - stacjonarnie kupiłbym za więcej, a później musiał sprzedać taniej. Jakieś pomysły jak zadziałać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pieniadze
@minijack: może kupno elektroniki i jej zwrot w celu otrzymania gotówki ? Niektóre sieciówki umożliwiają coś takiego przy zakupach stacjonarnych
- 3
@minijack: nakupuj już na zapas prezenty dla rodziny i znajomych, może nawet na kilka lat do przodu, do świąt 6 miesięcy to teraz będzie taniej niż w grudniu, elektronika jest najtańsza właśnie teraz w cyklu rocznym i jeszcze wyprzedzisz inflację o kilka punktów
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
























