Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komputer włączał się i nie wyświetlał obrazu, ale po paru próbach włączył się i działał normalnie. Teraz w ogóle nie pokazuje obrazu, podłączyłem inny dysk, bo myślałem, że dysk padł ale jednak to nie dysk. Co mogło się stać?
#komputery #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alliK781: czasem mam podobnie, wcale bym nie wykluczał, że to może być coś z kablami i bynajmniej nie mam na myśli, że są źle wpięte. Bardziej jakby jeden rezonował na drugi (mam dwa monitory) i coś się dzieje. Nie ma reguły, czasem działa dwa tygodnie, czasem codziennie muszę coś kombinować. Ale mój chyba dostawał kiedyś niestabilnym prądem, to coś mu mogło strzelić gdzieś.
  • Odpowiedz
W sobote w tym wpisie pytałem czy ktoś może widział kiedyś taką wysypkę, dużo osób pisało, że to pluskwy - ta teoria jest już wykluczona.
Na początku miałem wysypkę (mniej hardkorową) na przedramionach i dłoniach, więc było też podejrzenie bostonki, ale też to jest już wykluczone.
Lekarze nie potrafia powiedziec co to. Widział ktoś kiedyś coś takiego? Własciwie symetycznie wysypało mi na stopach i kostkach po obu stronach ciała.

#wysypka
twoj_starrry - W sobote w tym wpisie pytałem czy ktoś może widział kiedyś taką wysypk...

źródło: comment_1655741751tATIsA86KEziySoOonTSUZ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiciu89: nie no xD, małpiej to sie akurat nie bałem.
A co do trawy to ciekawe, że to mówisz ;D, dermatolog pytał mnie czy chodziłem po łąkach ostatnio.
Wykopowe ekspercie oko może mieć trochę racji ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@twoj_starrry: tak, dermatolog

tylko musisz go nakierować na chorobę, on pewnie wykona kilka telefonów do mądrzejszych od siebie i Cię kompleksowo poprowadzą w ramach NFZ. Zlecą szerokie badania; pewnie też zlecą sprowadzenie Disulone (inna nazwa to Dapson) spoza kraju (będzie trzeba uzyskać zezwolenie z ministerstwa zdrowia); do tego okresowe badania na poziom methemoglobiny (z powodu brania Disulone)

może się też skończyć opieką u nefrologa jeśli coś z badań wyjdzie niepokojącego
  • Odpowiedz
Mam problem z kośćmi ram. Miałem zamontowane 2x4gb ddr3. Wyciągnąłem je wsadziłem w te same sloty drugie kości żeby sprawdzić czy działają bo chciałem sprzedać. No i komputer zaczął się bez przerwy resetować z tymi drugimi kośćmi. Miałem to już kiedyś więc wyciągnąłem te zepsute i wsadziłem w te same sloty pierwsze te działające kości. No i teraz monitor zaczął świrować. Bo tak jak komputer cały czas działa tak monitor nie odbiera
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
Jestem na etapie kończenia studiów dziennych i poszukiwania pracy. Przede mną obrona dyplomu (11.07), oprócz tego dnia, temat uczelni mam zamknięty.
Pracę szukam intensywnie, ale od 3 tygodni bez żadnego sukcesu (nikt się nie odezwał jeszcze). Powoli mnie to wykańcza psychicznie hehe, w szczególności deficyt budżetowy, który jest już absurdalnie mały, ale mniejsza.
Byłem studentem aktywnym zawodowo. Ponad dwa lata przepracowałem na UoP i wiem, że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest może jakiś dobry Mirek który w piątek wieczorem przetransportowały 2 dziewuchy z dworca PKP do Biesowa pod Czerwonką?
Jest to jakieś 50km
#olsztyn #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Tonący brzytwy się chwyta.
Czy znacie jakiś dobry motywujący filmik albo tekst? Nie jakieś kołczowe p--------o, ale po prostu kilka słów prawdy, które mogą być impulsem do ogarnięcia się. Mam słomiany zapał i zrywy motywacji przeplatane z totalnym dołem i brakiem chęci do czegokolwiek, częściej jednak dominuje to poczucie braku sensu.
Chcę przestać się staczać, chcę zacząć działać, ale potrzebuję pchnięcia w dobrą stronę.

#pomocy #motywacja #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki próbuje znaleźć piosenke w której refrenem śpiewa taki cieńki męski głos i on śpiewa coś ala "leyo leyo home" albo to jest "Leyo leyo gone" Tak czy siak dużo powtarza jakieś "leyo leyo" W google wpisuje różne wersje i nic mi nie znajduje. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zawsze gdy leci w radiu to nie mam ani jak sie wsłuchać ani wyłapać innych słów bo prowadzę. (
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mam dość duży problem z amazonem od okolo 2 msc. Najpierw konto na którym miałem złe dane zostało zablokowane. Niedawno założylem nowe konto, tylko tym razem z revolutem, znowu zablokowane, dokumenty revoluta byly odrzucane. Przedwczoraj założylem nowe konto, chciałem kupić 2 e-booki, no i znowu to samo. Dane tym razem są w 100% poprawne. Wysłałem im dokument podsumowujący transakcje i zdjęcie karty. Ich odpowiedz: Po zapoznaniu się z Twoimi danymi ustaliliśmy,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Mircy! Sprawdzi mi ktoś (siedzący w PL) czy działa Wam strona logowania do IKP?

pacjent.gov.pl/ikp/zaloguj

Stoję na j-----j granicy do UE, nie mogę wjechać, bo pograniczniki nie chcą mi przyjąć u-------o tuszem z długopisu covid passa xD
Chciałem ściągnąć z neta nowy, to strona logowania do IKP się nie ładuje, ani na moim tel, ani na telefonie pogranicznika xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie krokodyl, nie aligator. Szukam nazwy takiego mniejszego krokodylka z pocieszną mordką :3
Wyleciało mi kompletnie z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #pomocy #zoologia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam kartę podarunkową do galerii handlowej na 1k. Niedługo kończy się ważność karty. Co kupić? Wolałbym iść w stronę zachowania wartości niż przewalenia na głupoty. Niczego jednak obecnie specjalnie nie potrzebuję. Mógłbym kupić jakąś elektronikę i odsprzedać przez OLX, ale pewnie byłbym ze 2 stówy w plecy - stacjonarnie kupiłbym za więcej, a później musiał sprzedać taniej. Jakieś pomysły jak zadziałać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pieniadze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@minijack: nakupuj już na zapas prezenty dla rodziny i znajomych, może nawet na kilka lat do przodu, do świąt 6 miesięcy to teraz będzie taniej niż w grudniu, elektronika jest najtańsza właśnie teraz w cyklu rocznym i jeszcze wyprzedzisz inflację o kilka punktów
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Przyszedł czas na wyjazdy za granicą i w mojej sieci komórkowej jest słaba oferta roamingu więc pytanie do was polecacie jakaś sieć gdzie będzie w miarę dużo neta (20GB albo więcej) w dobrej cenie, albo jakaś sieć gdzie jest ten router na kartę SIM z wifi, z góry dzięki #roaming #praca #pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach