#pit 21/22 lata here. Niby do 26 roku życia bez pit. Zeszły rok to był pierwszy, gdzie nie pracowałem na czarno ( ͡° ͜ʖ ͡°). 3 dni na jakichs iwentaryzacjach z inwentury.pl Łącznie zarobiłem tam 362 zł xD
I strasznie mi spamią na poczcie, żebym to pobrał. Czy ja się muszę jakoś z tego rozliczać? Muszę gdzieś składać ten PIT czy coś, czy mogę olać po
I strasznie mi spamią na poczcie, żebym to pobrał. Czy ja się muszę jakoś z tego rozliczać? Muszę gdzieś składać ten PIT czy coś, czy mogę olać po


























#podatki #prawo #programista15k