Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atomus

Atomus

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39354
  • Znaleziska 945
  • Mikroblog 38409
  • Obserwujący 23
  • Obserwowane 27
RealnyMadrysta
RealnyMadrysta
6 godz. i 13 min temu
  • 8
#mecz spokojnie z taką RPA też byśmy przegrali XDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@RealnyMadrysta: betoniarek pewnie by dzielnie stanął do walki na czerwa
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 6 godz. i 12 min temu
  • 5
#mecz ta muzyczka xDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 18 min temu
  • 0
#mecz p------o gościa chyba z tym czerwem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
Autor
6 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 1
@lajsta77: za co? To było na żółta, faul nie był brutalny i to nie było na czystą pozycję. Typowa żółta w Europie
  • Odpowiedz
vorky
vorky
6 godz. i 24 min temu
  • 147
Shieeeeeet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Shieeeeeet ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2...

źródło: replay2026-06-1122-51-52-786

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 2
@Nicky23: pravinicius xD
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
6 godz. i 23 min temu
  • 0
Meksyk jak chcecie wyjść z grupy to strzelcie trochę bramek na zapas
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 1
@Rmaala: już wyszli panie. Trzecie miejsca 8 z 12 wychodzi. 3 punkty starczy
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 6 godz. i 25 min temu
  • 8
#mecz czarna rozpacz, brawo Iwański xDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 37 min temu
  • 21
#mecz
Atomus - #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uzyjmnieraz
Uzyjmnieraz
Uzyjmnieraz
6 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 2
@Atomus: ta z marakasami na końcu niszczy mnie za każdym razem xD
  • Odpowiedz

nowszyja
nowszyja
nowszyja
6 godz. i 41 min temu
  • 2
Tam na trybunach są sami urzędnicy meksykańscy? Stypa jak by to był mecz na Narodowym z Łotwą, a nie mundial u Latynosów.
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@nowszyja: ceny biletów p------o
  • Odpowiedz

Atomus
Atomus 6 godz. i 41 min temu
  • 3
#mecz no to w gruncie rzeczy Meksyk właśnie wyszedł z grupy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 43 min temu
  • 2
#mecz zamiast browara to chyba zaraz sobie kawę zaparzę. Ja j---e oczy się zamykają
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe9248
Pepe9248
6 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@Atomus: to może kompromis i kawa po irlandzku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

plackojad
plackojad
6 godz. i 53 min temu
  • 7
#mecz Ciekawy jestem, ilu z nas wytrwa do godziny 4 xDDD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 6 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 0
@plackojad: żeby obejrzeć kolejny pazdzierz? Nie do 4 a do 6, bo mecz jeszcze sam trzeba obejrzeć. Ja żadnego gówna w środku nocy nie mam zamiaru oglądać. Max jakiś o północy albo o 6 jak coś mocnego się trafi.
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 7 godz. temu
  • 1
#mecz co za debil xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Je22
Je22
7 godz. i 5 min temu
  • 5
Jestem z przyszłości, oto gospodarze przyszłych mundiali:
2030 - 🇲🇦 Maroko
2034 - 🇸🇦 Arabia Saudyjska
2038 - 🇮🇱Izrael
2042 - 🇶🇦Katar (20 rocznica)
2046 - 🇦🇪Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 7 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@Je22: 2030 to Hiszpania Portugalia Maroko plus kilka męczy w Ameryce południowej
  • Odpowiedz
jarcou
jarcou
7 godz. i 18 min temu
  • 0
#mecz dlaczego to logo nie ma jakiejś wersji uproszczonej (np puchar jako sylwetka sama jednokolorowa) przecież byłoby to dużo lepsze, szczególnie w małych formatach jak przy tablicy wyników.
Jestem grafikiem, a nie rozumiem niektórych wyborów tego typu (╯°□°)╯︵ ┻━┻
jarcou - #mecz dlaczego to logo nie ma jakiejś wersji uproszczonej (np puchar jako sy...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 7 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 1
@jarcou: a mieli takie, mogli zostawić
Atomus - @jarcou: a mieli takie, mogli zostawić

źródło: 17812084776874417510518878003579

Pobierz
  • Odpowiedz

Atomus
Atomus 7 godz. i 21 min temu
  • 1
#mecz o k---a, ale kapiszon. Aż mi transmisję przycięło xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N3r08900
N3r08900
7 godz. i 32 min temu
  • 2
Jaki według was był najlepszy mundial w historii?

#mecz #mundial #mundial2026

Jaki według was był najlepszy mundial w historii?

  • 2022 5.1% (3)
  • 2018 0% (0)
  • 2014 13.6% (8)
  • 2010 11.9% (7)
  • 2006 6.8% (4)
  • 2002 20.3% (12)
  • 1998 30.5% (18)
  • 1994 3.4% (2)
  • 1990 0% (0)
  • 1986 8.5% (5)

Oddanych głosów: 59

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 7 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@N3r08900: 2002 2006 2014 były wyborne. 98 to jak przez mgle pamiętam medalowe mecze tylko, ale był klimat, pierwsze oglądane. Ogólnie 2014 chyba jednak naj.
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 7 godz. i 30 min temu
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 7 godz. i 36 min temu
  • 0
#mecz ekstraklasa vibes teraz xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurosakikun
Kurosakikun
Kurosakikun
7 godz. i 52 min temu
  • 0
#mecz tragiczne jest te RPA, już my byśmy lepiej grali
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 7 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Kurosakikun: nasi już by spuchli od biegania w takich warunkach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.10.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking