Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko150
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Atomus

Atomus

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 40263
  • Znaleziska 945
  • Mikroblog 39318
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 27
Berciknieslazak
Berciknieslazak
18 min temu
  • 2
#f1 Od pierwszego lipca można kupić AMR25 w Lego Technic
Berciknieslazak - #f1 Od pierwszego lipca można kupić AMR25 w Lego Technic

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus przed chwilą via Wykop
  • 0
@Berciknieslazak: zlozylem kiedys tego McLaren co byl pierwszy i starczy. Costam ma wspolnego to z budowa bolidu, ale w sumie to niewiele jesli chodzi o strukture :D Do tego te naklejki, zawsze mnie szlag trafia jak jest cos takiego :D. Wole pieniązki na die-casty i kolejne gazetki Centaurii wydawac
Atomus - @Berciknieslazak: zlozylem kiedys tego McLaren co byl pierwszy i starczy. Co...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ThatOldGuy
ThatOldGuy
ThatOldGuy
41 min temu
  • 0
Stworzyłem Korelo - generator raportów dla Waszych portfeli z XTB, który korzysta z Claude'a i jednocześnie ma dostęp do notowań NBP i aktualnych kursów spółek. Aplikacja działa w przeglądarce, nie udostępnia danych portfela do Claude (a jedynie informacje o samym formacie danych) i można z niej korzystać bez zakładania konta.

Dwa przykłady dostępne są tutaj: https://korelo.io/przyklady

- pierwszy raport liczy dywidendy w USD i PLN po kursie D-1, tzw. klasyka gatunku,

-
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 40 min temu via Wykop
  • 1
@ThatOldGuy: usuń konto
  • Odpowiedz
JuzefCynamon
JuzefCynamon
19 godz. i 16 min temu
  • 4
#f1 Sokół szpila wbita w Claire
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 12 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 2
@JuzefCynamon: uczciwie, to jej największe osiągnięcie w życiu
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10
15 godz. i 24 min temu
  • 6
Nie mogę się już doczekać skowytu wypopków jak murzyńska, lewacka, upadła Francja po raz kolejny zgarnie mistrzostwo świata, no bo nie oszukujmy się ale są pewniaczkiem do tytułu z tym napadem
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 3
@spike10: ostatnio też byli :p
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 15 godz. i 24 min temu
  • 3
#mecz i jakie to liczby niby ma w reprze Lewy? Śmieszne na MŚ. Znęcanie się nad San Marino czy innymi andorami to żaden powód do dumy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xdemon
xdemon
xdemon
15 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
@Atomus: ta, haaland 4 bramki na mś a se 2 mecze zagrał w karierze xd
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
15 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Atomus: Może jakby nie grał w najgorszej drużynie XXI wieku jeśli chodzi o turnieje byłoby inaczej
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 15 godz. i 35 min temu
  • 7
#mecz czarny Robben xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDario
panDario
15 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@Atomus: tak ! xD
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
17 godz. i 6 min temu
  • 2
Znając życie, Norwegia w następnym meczu w------l i łódką do domu

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 17 godz. temu via Wykop
  • 1
@PROponujek: WKS to raczej nie jest mocny rywal
  • Odpowiedz
Radeek91
Radeek91
17 godz. i 30 min temu
  • 0
#mecz ze wam się tak chce po nocach siedzieć i to wszystko oglądać, prawdziwy koneser ekstraklasy o tych godzinach to już n------y śpi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 17 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@Radeek91: raz na 4 lata można, potem szybkie przestawienie zegara i delektowanie się wieczystą z Radomiakiem o 12 w niedzielę
  • Odpowiedz
nith
nith
17 godz. i 28 min temu
  • 0
#mecz tego że Norwegia wystawi 2sklad na Francję to się nie spodziewalem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 17 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@nith: odpoczną sobie i rozjebią WKS a potem Brazylię a tak masz Niemcy na rozkładzie.
  • Odpowiedz
atr3ju
atr3ju
wczoraj, 10:42:09
  • 40
#mecz mowcie co chcecie ale to byla najlepsza arkadowa Fifa, pozniej zmienila sie forma gejmpleju bardziej w strone symulatora a to juz zepsulo frajde
ale ja w to cioralem guziora na pleju
i ej sports cyny gejm
atr3ju - #mecz mowcie co chcecie ale to byla najlepsza arkadowa Fifa, pozniej zmienil...

źródło: 1000010130

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus wczoraj, 10:51:38 via Wykop
  • 25
@atr3ju: no nie ostatnia, bo FIFA 99 i 2000 działała na takim samym schemacie. To przy euro 2000 i fifa 2001 były zmiany. Ja się zagrywałem dniami całymi w Fifę 99, wygrywalo się ligę mistrzów szkockimi zespołami itd. xD WC 98 to najlepsza muzyczka menu :p
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 17 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@andrzejbambrzej: otóż to hehe
  • Odpowiedz
BlackWarrior
BlackWarrior
21 godz. i 49 min temu
  • 2
#mecz Dzisiaj meczycho się szykuje. Norwegia vs Francja. Jestem za Wikingami, ale oni mają problemy w obronie. Będzie ciężko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus 20 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
@BlackWarrior: czy meczycho to się okaże. Haaland powiedział że ma to koło c---a, bo już awansowało. Francji z kolei starcza remisik hehe
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 20 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 1
@BlackWarrior: ma papierze to był najlepszy mecz fazy grupowej przed mistrzostwami, ale no z Francją to nigdy niewiadomo hehe
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus 20 godz. i 41 min temu
  • 4
#f1 (╯︵╰,)
Atomus - #f1 (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vaze363
Vaze363
wczoraj, 10:46:56
  • 3
#mecz #lewandowski
Czemu nie ogłoszono jeszcze nowego klubu? Podobno tyle zespołów się o niego bije #pilkanozna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus wczoraj, 10:48:38 via Wykop
  • 0
@Vaze363: następuje weryfikacja Mundialowa xD kluby patrzą ile za to mogłyby dobrego kupić i do tego trwałego, a nie tuż przed upływem przydatności. Chłop pewnie wyląduje u arabów
  • Odpowiedz
Padoks
Padoks
wczoraj, 09:34:59
  • 9
#gielda
Mój portfel
ASTS -23%
CD PROJEKT -16%
Ondas - 20%

Łącznie minus 15k, cudownie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus wczoraj, 09:43:44 via Wykop
  • 0
@Padoks: cdp powyżej 250 to było to ryzyko. Ja wyżej na kolka może raz wziąłem
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1025
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus wczoraj, 09:34:23 via Wykop
  • 29
@Pszehooy: to nie Kraków, tylko Proszowice. Najgorsze g---o właśnie z wsi i miasteczek jest. Dalej żyją gdzies w realiach sprzed 20-30 lat.
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus przedwczoraj, 20:52:05
  • 0
#mecz mi starczy, wcześniej się wstanie i pyknie skróty, a wieczorem przedwczesny finał :p
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
przedwczoraj, 20:04:58
  • 12
jak kur... nie zamuły z krajów 10 świata, to baba, przecież tu ewidentnie dostał w beret, sędziowanie to tragedia, Argentyna, Niemcy, Anglia może wszystko
#mecz #mundial
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus przedwczoraj, 20:05:48 via Wykop
  • 1
@myk-myk-myk: dostał bo pchał głowę, nic nie było :p
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus przedwczoraj, 20:27:21 via Wykop
  • 0
@myk-myk-myk: nie można? No to ciekawe jakim cudem padają bramki z przewrotki. Całe zagranie piłki było bez faulu potem wpadł i tak jak widać to zinterpretowano :)
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus przedwczoraj, 20:10:51
  • 0
#mecz ta transmisja symultaniczna to dramat. Po co schodzą na jedno okno debile jak mają 2 mecze tylko. Już 2 bramki zgubione
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SKYFander
SKYFander
przedwczoraj, 20:11:35 via Wykop
  • 3
@Atomus: Jakaś sierota to realizuje, już wczoraj był dramat z tym.
  • Odpowiedz
sziszapangma
sziszapangma
przedwczoraj, 20:06:34
  • 151
#mecz Uzasadni jakiś ekspert dlaczego gol został uznany? Na powtórkach dosłownie przejechał mu butem po czole, dlaczego to nie był faul?
sziszapangma - #mecz Uzasadni jakiś ekspert dlaczego gol został uznany? Na powtórkach...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 220434

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus przedwczoraj, 20:09:38 via Wykop
  • 6
@sziszapangma: piłeczka zagrana elegancko, a potem kontakt. Chłop sam inicjował ten kontakt się pchajac, tak to dla mnie wygląda.
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus przedwczoraj, 20:08:32
  • 0
#mecz co za frajerzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.10.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking