konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Czy ktoś ogarnia te bilety przystankowe? Chciałam dzisiaj kupić na 2 przystanki, tak mi pokazywało, że trasa to 2 przystanki 1,40zł a jak kliknęłam, że chcę kupić przystankowy to po wpisaniu numeru bocznego autobusu mi wyskoczyło 11 przystanków i normalna cena.
I dlaczego do jasnej ch... Zlikwidowali najlepsze bilety 12h? Zamiast dodać 6h to nie, zlikwidowali 12h. Po co komu bilet 24h? Ktoś nie śpi całą dobę żeby tak jeździć 24h? Ja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Lublinie z #kfc na bogato. Zamówiliśmy sobie na dowóz 2 cheeseburgery i kubełek. Jedzenie dojechało zimne, a burgery to czyste oszustwo. Zostaliśmy oszukani i jeszcze za to zapłaciliśmy. Chcieliśmy to zwrócić, ale oczywiście biuro obsługi nie odbiera. Nie zamawiajcie z KFC na stacji Statoil, bo was też wydymają. Masakra

#jedzenie #lublin #afera #oszukujo
Szukam_kukolda - W Lublinie z #kfc na bogato. Zamówiliśmy sobie na dowóz 2 cheeseburg...

źródło: comment_1633719604EhKjNvTt3SEWJMHMWJLnce.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś poleci męskiego #fryzjer w #lublin?
Lokalizacja aż tak ważna nie jest, szukam osoby która się na tym zna i jest na czasie. Chodzi o dopasowanie odpowiedniej fryzury do twarzy bo całe życie boki wycieniowane i grzywka i coś bym zmienił :D.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@dominowiak to co zwykle. Kierowcy marudzą, bo ktoś bezszczelnie priorytezuje zbiorkom. Czekam na buspasy między lipowa a rondem lubelskiego lipca.

@Asher1337 masz równoległa, przelotową drogą- Trasę WZ. Nie ogarniam kierowców, którzy zamiast pojechać Poniatowskiego w dół a potem wjechać na WZ to skręcają w Raclawickie a potem długosza.

Realnie autobusy zyskały. Dojeżdżam do roboty szybciej i nie tkwię w korku.
  • Odpowiedz
Hej mirki, nabyłem dzisiaj taki sprzęt i nie działa w nim radio, w sensie trochę coś szumi od czasu do czasu ale wymaga gruntownego przeglądu i naprawy. Czy jest ktoś mi w stanie polecić kogoś z lubelskiego (najlepiej Lublin i okolice) kto się na tym zna? Nie wiem jak tagować więc: #radio #gramofon #audio #audiofile #starocie #lublin
jakub972 - Hej mirki, nabyłem dzisiaj taki sprzęt i nie działa w nim radio, w sensie ...

źródło: comment_16336390280L0A80jNV2P91FE5iZAxOV.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach