Elo mirasy z #lublin.
Dajcie jakieś najlepsze miejsca do zobaczenia w weekend. Również te nieoczywiste.
Do tego przyda się dobre wege jedzenie.
I czy macie gdzie potańczyć albo pójść na koncert rockowy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie w #lublin można tak na luzie pograć w piłkę, bo chcieliśmy sobie pokopać w gronie kilku znajomych i wystarczyłaby nam nawet jedna bramka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kevin00: Każdy orlik, zimno i amatorskie ligi właśnie się pokończyły to terminów powinno być dużo. A jak chcecie w pełnym składzie na dwie bramki a brakuje ludzi to jest bardzo prężnie działająca grupa Facebookowa "Orlik Lublin Szukam gracza/orlika", praktycznie codziennie się ktoś ogłasza że szuka ludzi do grania.
  • Odpowiedz
Czy jest w #lublin lub bezpośrednich okolicach jakaś stolarnia na godziny?
Mam kilka płyt i chciałbym je przyciąć, a kupno narzędzi na jeden raz mija się z celem.
#stolarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F3NRIR: jak powiesz, że Ci ktoś salon polecił to dostaniesz zniżkę. I za kartę miejską też. I jeszcze za coś, ale nie pamiętam.

Babki są miłe, pomogą dobrać oprawki, wszystko wytłumaczą, więc jest git.
  • Odpowiedz
Czy w nowym systemie biletowym trzeba jakoś dodatkowo aktywować bilet miesięczny? Słyszałem że podobno trzeba przenieść go jakoś do nowego systemu czy coś takiego i może ktoś wie coś więcej.
#lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli nadal masz ważny bilet, to na razie nie musisz nic robić. Jeśli zechcesz kupić kolejny, musisz utworzyć konto na stonie Lubiki. Aby móc korzystać z dotychczasowej karty ztm, za pośrednictwem strony aktywujesz kartę jako nośnik.
  • Odpowiedz