via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Robił ktoś z was ostatnio zbieżność/geometrię w Moto plex na diamentowej? Jak ceny teraz wyglądają? Można tam płacić kartą? #lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten #lublin to żenada.
Chwalą się że cebularz to produkt regionalny, jakoś nigdzie nie jest reklamowany.
To co sprzedają w lokalnych piekarniach woła o pomstę do nieba, sprawdziłem kilka i generalnie to suchy placek że zęby można stracić.
A co najlepsze wiecie gdzie najlepsze cebularze robią i są świeże?
W Auchan, markecie francuskim, a Lublin się chwali cebularzami no wstyd i potępienie.
#lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co się dzieje w carrefour na witosa w #lublin ? godzina 17, środek tygodnia a tam praktycznie wszystkie sklepy poboczne pozamykane na trzy spusty, a na głównej hali może z 10 osób. zamykają sklep czy co?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mete: Przecież od wielu miesiecy tak to wyglada. Zaczęło umierać jak Felicity powstało. Z drugiej strony dzieki temu mozna zrobić zakupy bez tego całego tłumu
  • Odpowiedz
@Laggger97: Byle do kogo w luxmedzie tam maja dobre maszyny wykryli mi tam astygmatyzm dzięki czemu lepiej widzę wczczesniej chodziłem na badania w sklepach optycznych i nikt tego nie wykrył

Oprawki najtaniej w vision express jak Znajdziesz zamawiasz na ich stronie stacjonarnie wyszło by mnie 770 zł a na stronie ze szkłami 416
  • Odpowiedz
Czy w #lublin da się gdzieś dostać prawdziwego, tradycyjnego bajgla, który nie jest po prostu bułą w kształcie bajgla, ale ma chrupiącą skórkę, jest odpowiednio gotowany, itd.?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapotrzebowanie istnieje,ale to niszowe zajęcie i wymaga wolnego/kosztownego startu i rozreklamowania, znajomi jeździli do Piask,Niska a w samym mieście- nie słyszałem,ale na pewno coś jest. Można nawiązać współpracę ze schroniskami,fundacjami które pomagają w adopcji psów,a takie często wymagają pracy po trudnej młodości.
Ciężka robota,ale za to średnio płatna,potrzebna. szczerze trzymam kciuki i z fartem
  • Odpowiedz
Jest jakaś strona która zbiera wszystkie ogłoszenia o sprzedaży garażu np. lub wiecie na której stronie szukać garaży na sprzedaż w Lublinie na OLX praktycznie nie ma nic ciekawego lub są za 70k+ #lublin
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach