Robił ktoś z was ostatnio zbieżność/geometrię w Moto plex na diamentowej? Jak ceny teraz wyglądają? Można tam płacić kartą? #lublin
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

jestem_legenda
via Wykop Mobilny (Android)- 1

jestem_legenda
- 0
@rajman: zawsze płaciłem gotówka ale nie wiedziałem że mam taniej

MostlyRenegade
- 0
@rajman: nieładnie. Zaraz milicja skarbowa zrobi nalot i się skończy tańsze płacenie bez karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Halo #lublin co to za dziwna chmura dzisiaj o 2 na Nadbystrzyckiej
- 1
Dobra chyba się zapalił węgiel w elektrociepłowni na wrotkowie
- 2
Ten #lublin to żenada.
Chwalą się że cebularz to produkt regionalny, jakoś nigdzie nie jest reklamowany.
To co sprzedają w lokalnych piekarniach woła o pomstę do nieba, sprawdziłem kilka i generalnie to suchy placek że zęby można stracić.
A co najlepsze wiecie gdzie najlepsze cebularze robią i są świeże?
W Auchan, markecie francuskim, a Lublin się chwali cebularzami no wstyd i potępienie.
#lublin
Chwalą się że cebularz to produkt regionalny, jakoś nigdzie nie jest reklamowany.
To co sprzedają w lokalnych piekarniach woła o pomstę do nieba, sprawdziłem kilka i generalnie to suchy placek że zęby można stracić.
A co najlepsze wiecie gdzie najlepsze cebularze robią i są świeże?
W Auchan, markecie francuskim, a Lublin się chwali cebularzami no wstyd i potępienie.
#lublin
@dizel81: najlepszego cebularza o dziwo nie dostaniesz w Lublinie a w Chełmie, zapraszam do piekarni Grela na ul. Lubelskiej na przeciwko podziemi :)
@dizel81: obczaj Orlikowskiego lub piekarnię Hunek. Ba, nawet cebulaki z Leclerca są smaczniutkie. Z Oskroby kojarzę, że zawsze to były cienkie i suche placki
- 1
co się dzieje w carrefour na witosa w #lublin ? godzina 17, środek tygodnia a tam praktycznie wszystkie sklepy poboczne pozamykane na trzy spusty, a na głównej hali może z 10 osób. zamykają sklep czy co?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Laggger97: Byle do kogo w luxmedzie tam maja dobre maszyny wykryli mi tam astygmatyzm dzięki czemu lepiej widzę wczczesniej chodziłem na badania w sklepach optycznych i nikt tego nie wykrył
Oprawki najtaniej w vision express jak Znajdziesz zamawiasz na ich stronie stacjonarnie wyszło by mnie 770 zł a na stronie ze szkłami 416
Oprawki najtaniej w vision express jak Znajdziesz zamawiasz na ich stronie stacjonarnie wyszło by mnie 770 zł a na stronie ze szkłami 416
- 1
@Laggger97: Opticon na Chodźki i optometrysta Wojciech Krawczyk. Bardzo dokładne i rzetelne badanie, wszystko tłumaczy, wyjaśnia, super gość!
8
Rekordowe ceny mieszkań. W Lublinie już ponad 7,6 tys. złotych za metr.

Ceny mieszkań biją kolejne rekordy. Rok pandemii nie zatrzymał wzrostów. W Lublinie metr nowego mieszkania kosztuje średnio już ponad 7600 zł .
z- 7
- #
- #
- #
- #
- 4
Komentarz usunięty przez autora
- 8
@mbasasello: elektorat nie prowadzi samochodów.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@MyPhilosophy: na razie jest przedsprzedaż, może w regularnej będzie imax
@MyPhilosophy a byłeś w 4d jak odczucia ?
- 107
numer pojazdu na bilecie w apce bankowej cos daje w ogole? Jak jade z przesiadka w #mpk to musze nowy bilet kupowac czy nie? #lublin #kiciochpyta
@akapasappls nie wiem jak w Lublinie ale u mnie w takiej sytuacji kupuje sie krotki czasowy ktory kosztuje tyle co 1przejazdowy xd wtedy żadnego numeru nie podajesz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Gdzie skoczyć dziś wieczorem w #lublin żeby spokojnie pogadać przy lemoniada?
@Bulbulator9009: 2pier (drogo), Czytelnia (studencko)
- 1
@LubieSzaszylkiZLublina: to może do czytelni skoczę, przypomnę sobie dawne czasy xD
5
Koń szalał w centrum Lublina [VIDEO]
![Koń szalał w centrum Lublina [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1633962663p004NRtM7ydOWhwvWDDx6Y,w220h142.jpg)
W poniedziałek ulicami Lublina samotnie biegała klacz. Zwierzę przedzierało się między samochodami, a kierowcy i przechodnie nie mogli uwierzyć w to, co widzą. W końcu policja schwytała konia.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Klacz biegała między autami po centrum Lublina. Zwierzę oddaliło się z lecznicy

Na nietypowy widok można było się natknąć dzisiaj w centrum Lublina. Ulicami miasta biegała klacz, za nią jechał radiowóz policji. W końcu funkcjonariuszom udało się schwytać zwierzę.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czy w #lublin da się gdzieś dostać prawdziwego, tradycyjnego bajgla, który nie jest po prostu bułą w kształcie bajgla, ale ma chrupiącą skórkę, jest odpowiednio gotowany, itd.?
Czy w #lublin da się gdzieś dostać prawdziwego, tradycyjnego bajgla,
@BarkaMleczna: bajgla? w Lublinie?
To tak jakbyś zapytała czy w Krakowie da się dostać prawdziwego, tradycyjnego cebularza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Jak z rynkiem pracy w #lublin jeżeli chodzi o tematy związane ze zwierzetami w stylu #behawiorystyka, tresowanie zwierząt i około podobne?
@Zoriuszka: z rynkiem pracy w Lublinie ogólnie jest dramat
konto usunięte via Android
- 4
Zapotrzebowanie istnieje,ale to niszowe zajęcie i wymaga wolnego/kosztownego startu i rozreklamowania, znajomi jeździli do Piask,Niska a w samym mieście- nie słyszałem,ale na pewno coś jest. Można nawiązać współpracę ze schroniskami,fundacjami które pomagają w adopcji psów,a takie często wymagają pracy po trudnej młodości.
Ciężka robota,ale za to średnio płatna,potrzebna. szczerze trzymam kciuki i z fartem
Ciężka robota,ale za to średnio płatna,potrzebna. szczerze trzymam kciuki i z fartem
Mirki z #lublin
Szukam dobrych tynkarzy. Chodzi o tynk gipsowy do domu.
Ktoś coś?
#budowadomu #budownictwo #tynkarz
Szukam dobrych tynkarzy. Chodzi o tynk gipsowy do domu.
Ktoś coś?
#budowadomu #budownictwo #tynkarz
Mordki kojarzycie takiego dewelopera jak Sanitex Development? Mieszkania na Jantarowej stawiał ostatnio. Opinie jakieś?
Albo jakich deweloperów polecacie się wystrzegać?
#nieruchomosci #lublin
Albo jakich deweloperów polecacie się wystrzegać?
#nieruchomosci #lublin
Jest jakaś strona która zbiera wszystkie ogłoszenia o sprzedaży garażu np. lub wiecie na której stronie szukać garaży na sprzedaż w Lublinie na OLX praktycznie nie ma nic ciekawego lub są za 70k+ #lublin
- 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























