• 24
@Lettow-Vorbeck Twarde pierniki to akurat nazwa własna klubu. Klub nie ma sponsora tytularnego jak większość klubów teraz. Po wycofaniu się KSC że sponsorowania sytuacja klubu nie jest najlepsza. Znalazło się wiele podmiotów z Torunia i okolic ale kwoty niewielkie. Przez to skład raczej wąski i skazywany na początku sezonu na porażkę. Ale na razie na plus nowy trener i Amerykanie przez co jest górna połowa tabeli. Odwrotnie niż w Lublinie gdzie
  • Odpowiedz
praca zdalna, router upc 6 dni od montażu postanawia umrzeć. technik w sobote.. super
ps pani w bok powiedziała że jest połączony z nimi ale nie ma internetu, kazała zrobić hard reset i stwierdziła że teraz nawet z nimi nie jest połączony xD
#zalesie #upc #internet #lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje filmowca, fotografa, który nagra mi ok 20 krótkich filmików, trwających do 15 sekund.
Własne studio będzie dodatkowym atutem.
Czy ma ktoś namiar do osoby zajmującej się takimi zleceniami?
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Robił ktoś z was ostatnio zbieżność/geometrię w Moto plex na diamentowej? Jak ceny teraz wyglądają? Można tam płacić kartą? #lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten #lublin to żenada.
Chwalą się że cebularz to produkt regionalny, jakoś nigdzie nie jest reklamowany.
To co sprzedają w lokalnych piekarniach woła o pomstę do nieba, sprawdziłem kilka i generalnie to suchy placek że zęby można stracić.
A co najlepsze wiecie gdzie najlepsze cebularze robią i są świeże?
W Auchan, markecie francuskim, a Lublin się chwali cebularzami no wstyd i potępienie.
#lublin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach