Mirki z #lublin PARKING POD OLIMPEM jest płatny czy nie ??
Byłam tam 3 lata temu ostatni raz i z tego co pamiętam był nie płatny, teraz pojechal tam mój brat, był na zakupach 50 minut po czym wrocil a za wycieraczka miał mandat za parkowanie na którym były napisane jego nr tablicy rejerstacyjnych z błędem bo zamiast 9 wpisana była 8... zastanawiam się czy to nie jest jakiś oszust..
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki gdzie w #lublin znajde lekarza rodzinnego na #nfz tak żeby chcąc sie do niego zapisać nie wisieć od 7 rano na telefonie i żeby oddzwonił też w miarę sprawnie? Jakaś angina mnie bierze i przydałoby się L4 przynajmniej do piątku.
Mam abonament w luxmedzie ale albo nie widzę albo nie idzie tam ogarnąć przez e-rejestrację wizyty u lekarza rodzinnego na kolejny dzień.
#teleporada
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka polecacie dobra siłownię w Lublinie z miesięcznym karnetem oraz przede wszystkim ma być tania. Do szczescia wystarczy mi sztanga.
#mirkokoksy #silownia #lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin #lubika
Czy można kupić (zarejestrować) bilet okresowy na karcie studenckiej?

Tak jak jest to w cywilizowanych miastach? Ten scam jest kwintesencją miernoty samorządów. W------i stary dobry system, a wdrożyli nowy, nieprzetestowany, w którym nie działa logika biznesowa. Jakby nie mogli go wdrożyć obok tego starego, dramat. I to jeszcze za pieniądze unijne.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dostępne tylko bilety normalne, i to w zawyżonych cenach (dla przykładu, bilet 30 dni kosztuje 150zł)


@Adrimi: normalnie kupiłem wczoraj w aplikacji ulgowy miesięczny za 60zl
  • Odpowiedz
Czy ktos z Was przenosił swoją KBE do Lubiki? Bo nie wiem czy dobrze zrobiłem. Najpierw wszedlem na stronę Lubiki i kliknąlem uzyskaj nośnik. Nastepni kliknąlem atywizacja KBE, wypelnilem wniosek i przyszlo mi potwierdzenie gdzie trzeba bylo jeszcze wejsc w link by wszystko zwtierdzić.
Czy wszystko zrobilem poprawnie czy cos przeoczyłem?
#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam do Was pytanie. Może ktoś ma do polecania sprawdzoną agencje pracy gdzie ogarną mi prace gdzieś w EU? Planuje podjąć pracę na pół roku max rok w jakiś normalnych warunkach. Najchętniej kierowca B (ale nie kurierka itp) lub produkcja ale jako operator maszyn ( 8 lat doświadczenia na różnych stanowiskach od operatora po brygadzistów, mistrzów). Znam angielski komunikatywnie. Fajnie jakby dało się zarobić te 9-10k zł. Naczytałem się sporo, że
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1950M: Jeśli chodzi o reprezentację Polski w piłce nożnej to w każdym sklepie Nike. Ale i jakichś Decathlonach, Martes Sportach też powinny być.
  • Odpowiedz
Gdzie jest najlepsza pizza hawajska na dowóz w Lublinie? I dobrze by było, żeby się dało wywalić szynkę, a dodać kurczaka.
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin telewizja naziemna padła... myślicie że to może być coś wspólnego z wylączenien serwerów FB i insta? coś ciekawego się dzieje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy żeby korzystać z aplikacji mobilnej w tym systemie LUBIKA wystarczy pobrać apkę zrobić konto i tam mam kod QR i to tyle i już mogę kupić bilet i jezdzić czy trzeba aktywować jakiś nośnik?

bo gdy zalogowałem się na stronie portal pasażera i chcę dodać jakiś nośnik (nie wiem nawet co to jest czy to karta czy aplikacja) pokazuje się jak na zdjęciu?

#lublin #lubika
pemo212 - Mirki czy żeby korzystać z aplikacji mobilnej w tym systemie LUBIKA wystarc...

źródło: comment_1633364088WE3Gm3NQFNhz4Nt1f4PExR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rajman: od tygodnia miałem problem z uruchomieniem silnika, dopiero za 2 lub 3 przekręceniu kluczyka odpalał aż w końcu we środę nie dał rady odpalić. Do tego zaczął kopcić i klekotać na niższych obrotach na zimnym silniku (po 10-15 minutach gdy nabrał temperatury klekotanie ustawało). A i oczywiście wyskakująca sprężynka podczas próby "depnięcia" silnik od razu gasł lecz dało się go uruchomić. Przejrzałem parę stron fordowskich i najpewniej problem tkwi
  • Odpowiedz