Nie wiem co mam myśleć. Przed chwilą widziałem przez okno jak drogą jechały 3 policyjne suki na sygnale a za nimi Puckup z wielką flaga i jakimś "świętym" obrazem na pace. Wszyscy jechali szybko jak na wezwanie. Chyba starczy życia w Polsce b na dziś. #lublin #niewiemjaktootagowac
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakbyście mieli ochotę zamówić sobie coś typowo obiadowego, to mogę polecić Bar Kaprys. Zamawiałam już kilka razy, kiedy potrzebowałam zjeść coś "normalnego", typu polska zupka, kotlecik, naleśniki. Naprawdę przyzwoita jakość, ceny bardzo rozsądne, darmowa dostawa. Jest git.
#lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kurde sprawa jest. Zostały mi 2 bilety 30 minutowe (kupiłem je 2 tygodnie temu) i jak przeczytałem na stronie ztm-u teraz są 15 i 40 minutowe.
Czy ztm podawał jakąś informację, że jeszcze można korzystać z tych 30 minutowych? Czy jednak są nieważne?
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierce: Bzdury piszesz, babka udusiła swoje dzieci bo miała jakieś jazdy po ćpaniu. Uwalila sobie w głowie że jej dzieci opanował szatan czy inny demon, chciała zadzwonić do swojej matki ale ta nie odebrała telefonu tamtego razu.
Przynajmniej tak zeznawała.
  • Odpowiedz
Poczułem się dziś trochę jak w PRL-u, gdy stałem w kolejce do piekarni :D Na szczęście takie tłumy są tylko w soboty.
#lublin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach