Nie wiem co mam myśleć. Przed chwilą widziałem przez okno jak drogą jechały 3 policyjne suki na sygnale a za nimi Puckup z wielką flaga i jakimś "świętym" obrazem na pace. Wszyscy jechali szybko jak na wezwanie. Chyba starczy życia w Polsce b na dziś. #lublin #niewiemjaktootagowac
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Pentylion
via Android- 9

tell_me_more
- 6
@Pentylion: pogotowie maryjne

Pentylion
- 9
@tell_me_more: gdyby to był piatek to wiadomo, ktoś przyniósł do roboty kanapki z szynką, ale poniedziałek przed południem?
Bilety na apce jakdojade już nowe są? Normalnie można z nich korzystać? #lublin
Jakbyście mieli ochotę zamówić sobie coś typowo obiadowego, to mogę polecić Bar Kaprys. Zamawiałam już kilka razy, kiedy potrzebowałam zjeść coś "normalnego", typu polska zupka, kotlecik, naleśniki. Naprawdę przyzwoita jakość, ceny bardzo rozsądne, darmowa dostawa. Jest git.
#lublin
#lublin
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 3
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szymekgoose: jak wolisz bez piwka, ale za to ku budowie swoich umiejętności, to lepiej obczaj:
http://www.chessarbiter.com/index.php?nazwa=&miejsce=Lublin
http://www.chessarbiter.com/index.php?nazwa=&miejsce=Lublin
@szymekgoose W Ramzesie czasami można spotkać szachistów :)
Gdzie w centrum #lublin kupię ładowarkę do laptopa?
- 16
Czyli teraz bilety w apcke jakdojade nie mają sensu i są nie ważne?
#lublin
#lublin
@07zglosSie: Skąd taki wniosek? Są w jakdojade dostępne nowe bilety
@07zglosSie: działają normalnie tylko trzeba brać te z nowymi cenami
Mirki, kurde sprawa jest. Zostały mi 2 bilety 30 minutowe (kupiłem je 2 tygodnie temu) i jak przeczytałem na stronie ztm-u teraz są 15 i 40 minutowe.
Czy ztm podawał jakąś informację, że jeszcze można korzystać z tych 30 minutowych? Czy jednak są nieważne?
#lublin
Czy ztm podawał jakąś informację, że jeszcze można korzystać z tych 30 minutowych? Czy jednak są nieważne?
#lublin
- 2
@Rdzawo_brody98: są nieważne, ale możesz podobno wymieniać w punktach np. na nałęczowskiej
- 0
@Kuburro: Dziękuje ślicznie!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ktoś gdzieś widział promkę na spirytus?
#lublin
#lublin
- 0
@Nokimochishii: Ja chyba znowu powtórzę pomarańczę z kawą.
@Nokimochishii idź na metę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zenek-stefan1 Szymanek Mariusz. Wulkanizacja
Kresowa 5, 20-215 Lublin
609 654 460
https://maps.app.goo.gl/VdUQCnMng1WvGgt56
Tu panie jest na 100 %, co do tego drugiego to nie wiem, nie byłem.
Kresowa 5, 20-215 Lublin
609 654 460
https://maps.app.goo.gl/VdUQCnMng1WvGgt56
Tu panie jest na 100 %, co do tego drugiego to nie wiem, nie byłem.
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@pewnie-kaczka: quack
@pewnie-kaczka quack
Mirki, gdzie w #lublin wydrukuję coś teraz w kolorze? Najlepiej w okolicach centrum.
konto usunięte via Android
- 2
@krozabalka to ewentualnie zrobimy tak - wyślesz mi mailem, wydrukuje, zrobię zdjęcia odeśle mailem a ty sobie przerysujesz
@krozabalka: jak zdjęcia to może Rossmann? Mieli kiedyś takie automaty
18
Kierowca trolejbusu przepuszczał pieszych. Audi wjechało w matkę z dziećmi...

Kierowca trolejbusu zatrzymał się, by przepuścić pieszych. Nie zrobił tego natomiast 21-letni kierowca czarnego audi.
z- 8
- #
- #
- #
@pewnie-kaczka toporowski
@pewnie-kaczka: Salon na Kowalskiej Polecam
- 229
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 43
@Hissis: Znalazł się przeintelektualizowany ćpun
- 33
@Pierce: Bzdury piszesz, babka udusiła swoje dzieci bo miała jakieś jazdy po ćpaniu. Uwalila sobie w głowie że jej dzieci opanował szatan czy inny demon, chciała zadzwonić do swojej matki ale ta nie odebrała telefonu tamtego razu.
Przynajmniej tak zeznawała.
Przynajmniej tak zeznawała.
460
Jeden przepuszczał pieszych, drugi w nich wjechał. Kobieta i dwójka dzieci ranne

Trzy osoby trafiły do szpitala, jedna z nich jest w ciężkim stanie. kierujący audi jechał w stronę Krakowskiego Przedmieścia. Zignorował jednak fakt, iż przed przejściem dla pieszych zatrzymał się kierowca trolejbusu, aby przepuścić pieszych. W wyniku tego wjechał w kobietę oraz dwójkę dzieci
z- 179
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Poczułem się dziś trochę jak w PRL-u, gdy stałem w kolejce do piekarni :D Na szczęście takie tłumy są tylko w soboty.
#lublin
#lublin






























