Ogarniał ktoś kiedyś transport dwóch 250kg kamulców z wypakowaniem w ogródku?
Firma sprzedająca umożliwia tylko transport we własnym zakresie. Wynajem pickupa i transport to nie problem, ale wyładowanie tego maleństwa do ogrodu może być problemem XD

#logistyka #transport #ogrodnictwo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bagi1: jak masz znajomego mechanika, to powinieneś być w stanie ogarnąć podnośnik taki jak do wyjmowania silników, a jak nie to po prostu p-----l to na jakiś wózek ogrodowy 4-kolowy.
  • Odpowiedz
#ikea pod katem serwisu to jedna z najgorszych firm na rynku. Za dostawce wybrali jedna z najtanszych i naslabszych firm - no limit. Czas dostawy - kiedykolwiek (8-20), kurier wczesniej nie dzwoni (nie ma obowiazku). I teraz hit - zamowilismy usluge z wniesieniem. Kurier powiedzial, ze wniesienie do dostawa za drzwi bloku - bez wniesienia na 1. pietro. No limit twierdzi ze maja racje, ikea ma w d. reklamacje. Uwazajcie
bylembordo - #ikea pod katem serwisu to jedna z najgorszych firm na rynku. Za dostawc...

źródło: 1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylembordo: ikea ma tak chore postępowanie przetargowe, że każda poważna firma logistyczna nie zgodziłąby się na takie traktowanie. Szczęście miała, że Maersk chciał mieć mocne wejście w sektor magazynowania i na nich się zgodzili. A NoLimit cóż, drobnica i przesłki paletowe to dla nich nie jest corowy biznes, więc kładą lage
  • Odpowiedz
Jak wygladaja mozliwosci pracy zdalnej w logistyce ? Czy pojawia sie wiele ofert z taka mozliwoscia pracy czy raczej stacjonarka wchodzi w gre ? #logistyka #transport
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#studia #studbaza #praca #pracbaza #logistyka
Co sądzicie o studiach logistycznych inż? Jest po tym dobra praca? Najlepiej byłoby, gdyby wypowiedziały się osoby, które takowe skończyły. Warto? Nie warto?. Dodam, że podczas studiów chciałbym uczyć się języków obcych we własnym zakresie. Widziałem wpisy mówiące o tym, że w tej branży wystarczy średnie wykształcenie, które posiadam, lecz nie kierunkowe. Nawet gdybym

Warto?

  • Tak 23.3% (10)
  • Nie 76.7% (33)

Oddanych głosów: 43

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Wydaje mi się, że studia logistyczną mogą ci pomóc, jeśli będziesz uderzał w stanowiska dyrektorskie/manager wyższego szczebla. Jeśli chcesz być specjalistą w dziale planowania, logistyki itp to są zbędne, liczy się doświadczenie i nic poza tym.
  • Odpowiedz