@Leosiaa: Trzeba było iść tradycyjną ścieżką, wyjść za mąż wcześnie, urodzić 3 dzieci i wysłać chłopa do pracy jako marynarz, pracownik platformy wiertniczej czy tirowiec i byś była utrzymanką 20k netto, a tak to tyranię do śmierci. Witam w męskim świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trylylyly

Z tym doświadczeniem to bym nie przesadzał. Logistyka ma to do siebie, że każdy ogarnięty nauczy się logistyki dość szybko. Firmy teraz lubią ogłoszenia typu młodszy specjalista, mogą mało zapłacić a robota będzie zrobiona. Ludzie na pracuj pl dają wymagane zarobki poniżej 4000 k, generalnie zarobki w logistyce bez stanowiska kierowniczego to tak 4-5 k, co umówmy się za to prace to zal.pl
  • Odpowiedz
Mirki są może jakieś darmowe albo w tanie w zakupie programy/systemy do zarządzania zleceniami kurierskimi na małą skalę? Albo coś co można zadaptowac do tego lepiej lub gorzej?
Dosłownie 4 kontrahentów i 3 kurierów( ͡º ͜ʖ͡º)
Obecny system dzwonienia kontrahentów a potem znów telefonicznego rozdzielnia zleceń pomiędzy nas przy rosnącej liczbie zleceń zaczyna być powoli problematyczny dla nas i dla kontrahentów:/

Ps. Jakie tagi jeszcze można
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logistyka #praca #polska #krajzdykty

Cześć, mam 10 lat doświadczenia w logistyce, wiek 32 lata, wysyłam CV ale do tej pory miałem dosłownie 2 rozmowy, do jednej firmy byłem już na drugim etapie, podałem kwotę 5000 netto i tyle było w temacie(mieli dać znać jaka decyzja do dziś się nie odezwali). Ogólnie obniżyłem oczekiwania finansowe ale to co się teraz dzieje to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirasy z #logistyka, #transport.

Potrzebuję przewieźć skrzynię drewnianą o wymiarach 3,5m x 1,8m x 0,5m z gresem ceramicznym na terenie PL. Odległość to ok. 350km.

Jak i komu to najlepiej zlecić? Jakieś giełdy transportowe?

Ile taka usługa może kosztować?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wygląda rynek pracy w Poznaniu dla branży logistycznej? Pracuję jako specjalista z kilkuletnim doświadczeniem, angielski bardzo dobry, excel też ale nie mam studiów i zastanawiam się nad przeprowadzką tutaj. Przeglądam oferty pracy od jakiegoś czasu ale chciałbym również poznać wasze zdanie. Jest szansa na pensję w okolicach 8k brutto?
#poznan #logistyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem specjalista ds logistyki
Nie wiem w którym kierunku teraz iść i jakich kompetencji się uczyć. Nie rozwijam się w obecnej firmie i szkoda mi marnować czasu na pracę w której nie uczę się niczego przydatnego dla mojej kariery.
Nie lubię zarządzać ludźmi. Lubię pracę, w której większość zadań jest zależna ode mnie, a nie dajmy na to magazynierów.
Nie kręci mnie ścieżka kierownicza.

Doradzicie coś? Może coś z excelem w logistyce?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VirusX z tymi zarobkami to różnie. Nawet bardzo. Tu gdzie robie, nowe osoby osoby zaczynają z trochę ponad najniższą krajową na umowie plus uznaniówki. Ja przeszłam ze stażem miedzydzialami więc nie zaczynałam od zera, ale z kolei obok na strefie od niedawna działa jeszcze jedna celna i tam już na start mają to co ja. Lekki w---w jak sobie o tym przypomnę :D
  • Odpowiedz
#logistyka #spedycja #trans

mirki, pracuje w firmie produkcyjnej i czasem zdarzaja się tzw sonderfahrty; typ ze spedycji obok mi woła p------e stawki, i tu moje pytanie, jest opcja żeby na trans.eu wystawiać ładunki dla polaków rodaków na giełdzie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy 10-20 lat temu było łatwiej przedsiębiorcom? Czy etatowcom było łatwiej 10-20 lat temu?

Z jednej strony była duuużo mniejsza konkurencja, jak ktoś ściągał jakieś chińskie zabaweczki i sprzedawał na allegro to można było na tym zbić majątek, dzisiaj jest 400 ogłoszeń o tej samej rzeczy..

Z drugiej strony dostęp do wiedzy był ograniczony, dzisiaj jak ktoś jest kumaty i chętny to w ciągu tygodnia dowie się wszystkiego co jest potrzebne, do
Zimny-jak-lod - Czy 10-20 lat temu było łatwiej przedsiębiorcom? Czy etatowcom było ł...

źródło: 1

Pobierz

Czy 10-20 lat temu było łatwiej przedsiębiorcom? Czy etatowcom było łatwiej 10-20 lat temu?

  • było łatwiej 49.4% (78)
  • tak samo jest, wyrównuje się 32.9% (52)
  • było trudniej 17.7% (28)

Oddanych głosów: 158

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimny-jak-lod: Chyba nigdy nie dotrze do ludzi że nie jest lepiej/gorzej tylko inaczej. Pierwsze piktogramy i pierwsze tabliczki z pismem klinowym były już o tym że kiedyś to mamuty były wolniejsze a dzidy ostrzejsze, słońce jakoś mocniej świeciło i deszcz padał kiedy potrzebny...że młodzież to dzisiaj na kole woli wozić a nie jak dziadek ciągnąć jelenia za kopyta po ziemi.
  • Odpowiedz