Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A w sumie uważam że jestem dla niej tylko kolegą do towarzystwa, do zabicia wielkomiejskiej nudy.


@Saddog: a jako przegryw masz coś lepszego do roboty niż połazić z nią po mieście i zobaczyć co się stanie dalej? no nie, wiec po co tworzysz sobie problemy które nie istnieją.
  • Odpowiedz
@tomwick55:

Kobiety klamią. Jak przegryw placze to wiedz, ze serio ma powód i są to juz sprawy ostateczne. Przegryw ma w zyciu na codzien tak niesamowicie przesrane, ze gdyby sobie wszystko dobieral do glowy, niczego nie ukrywal, nie dusił w sobie i plakal z tego powodu to szybko doszloby do smiertelnego odwodnienia.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: marudzisz, akurat ten film, powiedziałbym że jako jeden z nielicznych, pokazuje że funkcjonariuszka daje radę.
I go dogoniła i chyba powaliła, aktywnie z nim walczy.

Wiadomo że do pełnego obezwładnienia, wielkiego i pewnie nafuranego gościa trzeba więcej osób.

Jedno co mnie zastanawia to czy w policji już się nie używa pałek służbowych?
  • Odpowiedz
Jak już mi odpowiadasz na coś i prowadzisz dyskusję to przynajmniej nie blokuj @Luke_Skywalker88 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dorosły 36 letni chłop żyjący w jakimś wiecznym syndromie oblężonej twierdzy piszący, że ktoś nie rozumie rzeczywistości bo jego bańka pęka który zamiast czytać to co się do niego pisze bredzi coś o genach i próbuje wmówić komuś, że miał zajebiście w życiu bo nie pokrywa się to z
Cztero0404 - Jak już mi odpowiadasz na coś i prowadzisz dyskusję to przynajmniej nie ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-11-03_025700_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 303
@ElenaRain: toxic, dwa razy jakoś odpuściłem, ale za trzecim jak usłyszałem sp*erdalaj przez jakąś sprzeczkę to wszystko straciło swój urok. Tak mi zostało do dziś. Jak się kogoś kocha to się takich słów nie używa w stosunku do drugiej osoby. A jak ktoś pozwala na takie rzeczy to ludzie gniją w takim związku lata i myślą, że będzie lepiej.
  • Odpowiedz
dla mnie to zwykła reklama ubrań


@AlienFromWenus: reklama ubrań która niewiele ma wspólnego z życiem
żeby była życiowa, pan tata powinien być pokazany jak robi się półprzezroczysty a za chwilę znika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz