To ja wrzucę jeszcze jeden bardzo ciekawy filmik odnośnie analizy IPO Spacex.
https://www.youtube.com/watch?v=VI3vHmnRArU
#gielda
https://www.youtube.com/watch?v=VI3vHmnRArU
#gielda

francuz i klasyk był w gumie
Ja przez pół roku nawet na ETF potrafiłem stracić xD
kiedyś będę miał partnerkę tak dłużej, to mega głupio będzie jej powiedzieć
nie chce być takim cvvelem
Czy faceci którzy chodzą na divy robią minety?
value, size, momentum, profitability, quality.
będzie dodane do indeksu Russell 3000.
chłop się za 22 ziko nażarł jak świnia
i nie moge walic konia
źródło: 1666794426671881
PobierzCo wy uważacie?
Rocznica
od 08.09.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#gielda