Odrzucenie przez kobietę jest zawsze bolesne, bo na fundamentalnym poziomie jest ona jedynie marionetką w rękach Natury, która poprzez nią z okrucieństwem skazuje nasze męskie geny na kosmiczny niebyt. To boli i zazwyczaj strasznie wtedy copujemy.

Obserwując otaczający mnie świat zauważyłem, że gdy kobieta K odrzuci mężczyznę M, to męskie copowanie przybiera zazwyczaj jedną z trzech form:

1. Udawanie, że to M odrzucił K, a nie (jak w rzeczywistości) K odrzuciła M.
Np. "Mieliśmy niezgodne
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mensa #heheszki #horror #dzieci #filmnawieczor #film #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Nienawidze sytuacji jak po pierwszych scenach wiem jak potoczy się akcja i generalnie o co chodzi ale lobotomii na razie nie będę robić .
A film świetny i dobrze się bawiłem . Dziewczynka jest cudna i świetnie zagrała. Widać gdzie zastępowała ją kaskaderka.
Ogólnie dużo śmiechu i krwi.
Anomalocaracid - #mensa #heheszki #horror #dzieci #filmnawieczor #film  #logikarozowy...

źródło: IMG_5460

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haabero: Gdyby robił swoje to i tak skończyłby jak skończył. Po prostu content, który robił się ludziom przejadł i próbował coś innego. Szkoda trochę, bo AdBuster dość fajna postać Youtube'a.
  • Odpowiedz
a jeszcze bardziej sram na facetów którzy po zdradzie dalej siedzą przy takiej babie xD


@Notabene: To jest akurat prawda ktoś cię zdradza w sumie niezależnie od płci to powinien być koniec z automatu bo inaczej sam sobie/sama sobie ubliżasz.
  • Odpowiedz
@monalisssa: dużo z nas niestety kłamie żeby po prostu kobiety nie wpadały w panikę, Mówimy wtedy, że wszystko będzie dobrze albo się na pewno ułoży a sami przecież nie mamy pojęcia jak będzie kropka. No ale to je pociesza chociaż jest kłamstwem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: przez tindera każda przeciętna dziewczyna czuje się jak gwiazda Hollywood to co faceci mają robić? Ile można znosić te poniżanie? Prawda jest taka ,że gdyby taka dysproporcja była na korzysc mezczyzn to 80% kobiet miałaby ciezka depresję
To nie jest Wasza zasługa, że macie tak uprzywilejowana pozycję
  • Odpowiedz
  • 1
@Mandon Różnie to bywało. Raz tak, raz nie, bo zacząłem wtedy studiować na licencjacie od marca, przez co różnie z grupami miałem przez zmieniony z lekka tok nauczania. Wtedy to były dzienne. Teraz na zaocznych jestem, też inny kierunek na tej samej uczelni. Zacząłem teraz od października magisterkę
  • Odpowiedz
@tomwick55 Hmm... Wsm to co opisujesz to częste uczucie, zwłaszcza na początku. Pewnie są też takie przypadki jak Ty ale ich nie zauważasz. Wiadomo że odrazu z kimś nie zaczniesz gadac na każde tematy, ale możesz wyłapać sobie jedną osobkę (co wygląda jakoś przyjaźnie) i zaczac pytać na początku nw o co kolwiek (wymyśl), nie chodziłam nigdy na studia to nie wiem jak to dokładnie wygląda. Same krótkie rozmowy ci dadzą
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Zamiast tracić czas i energię na te łachudry, mógłbym spożytkować to inaczej np. grając sobie w Total Wara popijając koka kolę i zajadać się czipsami lub czymkolwiek innym...
  • Odpowiedz
@adamsowaanon:
Przed pojawieniem się słowa „pomarańczowy” na określenie koloru używano zazwyczaj określeń opisowych, takich jak:

1. Czerwony – Wiele rzeczy, które dziś nazywamy pomarańczowymi, określano jako czerwone. Kolor pomarańczowy traktowano jako odcień czerwieni, co było związane z brakiem precyzyjnych nazw dla pośrednich odcieni.
2. Żółtoczerwony lub czerwonawy – Opisywano kolor na zasadzie połączenia istniejących barw. W staropolskich tekstach można znaleźć określenia typu „żółtoczerwony” lub „czerwonawy”, co sugerowało barwę pośrednią między
  • Odpowiedz
@adamsowaanon:
Czerwony był pierwszym podstawowym terminem określającym kolor dodanym do języków po czarnym i białym. Słowo czerwony pochodzi od sanskryckiego rudhira i protogermańskiego rauthaz.

Natomiast co do pomarańczowego, na podstawie analizy zapisów słownikowych można z dużym prawdopodobieństwem przyjąć, że przymiotnik pomarańczowy w odniesieniu do barwy oranż (fr. orangé) pojawił się w polszczyźnie na pocz. XVIII wieku, a rzeczownik podstawowy pomarańcza – sto lat wcześniej. Najprawdopodobniej owoce pomarańczy przywiozła do Polski
  • Odpowiedz
Jak jesteś przystojny i bogaty to czemu miałbyś uprawiać s--s wyłącznie z jedną kobietą?


@fanmarcinamillera: Dlatego, że jesteś normalnym i ułożonym mężczyzną z relatywnie stabilnym życiem a jednak miło jest mieć ''tę jedyną'' w domu z którą możesz coś stworzyć coś budujesz, którą znasz dobrze. Teorie obracania wielu talerzy wmawianie sobie, że jak ruchasz dużo lasek to jesteś jakimś giga chadem wmawiają sobie głównie jakieś przegrywy często zaburzone jak pewien
  • Odpowiedz
@snx: jasna sprawa. jeszcze kilka lat temu idea noszenia przez facetów wąsów (bez brody) była uważana za hipsteryzm i bycie dandysem pedziem. a na wykopie pewnie ciągle by wyzywali od pedałów za noszenie dopasowanych jeansów czy wkładanie koszuli w spodnie. xD
  • Odpowiedz