via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Byłem dzisiaj w crazy pig ul Sokolska 30 na żeberkach i jestem miło zaskoczony. Smaczne, odpadające od kości mięso i niczego sobie skrzydełka, do tego frytki z batata i normalne.
Zamówiłem jeden zestaw bo różowy gada że nie będzie jesc i jedynie kurczaka skubanie. W-----a pół porcji xD

Porcja dla chłopa na spokojnie to ten zestaw za 79zl ale jak ktoś jak ja lubi wdupic pod sam titek i turlać się zamiast
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawaj znaka jak hotdogi będo


@epll: nie wiem czy już są bo widziałem wczoraj na Fejsie że mają zupę cebulową, coś w cieście i właśnie hot dogi premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdam relację jak będę po... Jak ktoś chce to można plusować to zawołam do relacji xd
  • Odpowiedz
@Sadam92: Jadłem coś kiedyś z os. Witosa, ale chyba akurat był to Dubai Quebab i nawet spoko.
Po tych komentarzach to będę musiał kilka przetestować teraz xD
  • Odpowiedz
"Narodowego" przewoźnika POPIERD...ZIELIŁO. Oby w końcu upadli i sobie ten głupi ryj obili.

Drożej zapłacimy w pociągu za #rower. Teraz przewóz jednośladu kosztować będzie 13 złotych

wzrośnie także opłata za przewóz #pies lub #kot. Zapłacimy za niego 16 złotych.

np. za przejazd z #warszawa do #krakow, z #wroclaw do Warszawy czy z #trojmiasto do stolicy zapłacimy aż 199
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam rękawic snowboardowych/ narciarskich na wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzieliście może gdzie jest duży wybór? #katowice
Wysyłka nie wchodzi w grę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, czy ktoś ma doświadczenie z kinem IMAX w Katowicach lub Łodzi? Które z nich według Was jest lepsze i dlaczego? Czy ktoś ma porównanie obu tych kin pod kątem jakości obrazu i dźwięku, czy może jakiś innych aspektów ? #lodz #katowice #imax #imax3d
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, czy ktoś ma doświadczenie z kinem IMAX w Katowicach lub Łodzi? Które z nich według Was jest lepsze i dlaczego? Czy ktoś ma porównanie obu tych kin pod kątem jakości obrazu i dźwięku, czy może jakiś innych aspektów ? #lodz #katowice #imax #imax3d
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakub-wedrowczyk: Dużo lepsze wrażenie niż IMAX robi na mnie sala Helios Dream w Libero. Jest Dolby Atmos, jest wygodnie i głośno (a przy tym i wyraźnie). Jak oglądałem Mavericka to podczas scen lotu czułem się jakbym leciał z Tomem Cruisem. IMAX ostatnio bardzo rozczarował mnie na Bondzie. Do tego sala nie jest unowocześniana od dłuższego czasu i mam wrażenie, że projektor jak i sama sala ma swoje lata świetności za
  • Odpowiedz
Razem z Cinema City Poland zapraszamy posiadaczy kart UNLIMITED na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu „Podejrzana” Parka Chan-wooka - już 10 stycznia!

Po kilku latach przerwy koreański reżyser powraca do kin w wielkim stylu, z mylącą tropy, pełną napięcia i zwrotów akcji opowieścią o miłości, która potrafi pokrzyżować wszelkie plany. „Podejrzana” to 94% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes , nagroda za reżyserię na festiwalu w Cannes oraz nominacja do Złotych Globów w kategorii międzynarodowej.
GutekFilm - Razem z Cinema City Poland zapraszamy posiadaczy kart UNLIMITED na specja...

źródło: comment_1672841363rqQAva9Z3B6CCWk7VF8rDF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurga09 To kolego teraz dałeś mi dużo do myślenia. O jaki basen chodzi taki kryty? Bo talki u mnie w Czerwionce ma 3.5 m, dawno nie byłem ale fajnie się skakało w pionien na główkę, aż uszy zaciskało.
  • Odpowiedz
Niemiecka spółka Vaillant, specjalizująca się w technologii grzewczej i wentylacyjnej, otworzy w Katowicach nowe biuro. Firma zapewniła sobie 900 mkw. powierzchni w budynku .KTW I, ale docelowo przeprowadzi się do .KTW II, gdzie zwiększy przestrzeń biurową do 1,4 tys. mkw. Szczegóły tutaj

#katowice #slask #nieruchomosci #inwestycje #biznes
Projekt_Inwestor - Niemiecka spółka Vaillant, specjalizująca się w technologii grzewc...

źródło: comment_1672836492EUrIBzf2oHfDWhNhcBUB1H.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9 stycznia do sieci kin Helios w ramach cyklu ⭐Kino Konesera⭐ zawita „Bohater” w reżyserii mistrza irańskiego kina, Asghara Farhadiego.

Rahim wychodzi na krótką przepustkę z więzienia, gdzie odsiaduje wyrok za długi. Ma ledwie dwa dni na przekonanie wierzyciela, by ten darował mu część należności. Najwyraźniej los mu sprzyja, bo w ręce mężczyzny nieoczekiwanie trafia torba pełna złotych monet. Kiedy „Bohater” zrozumie, że brzęczący pakunek zawierał także pokusy, niechcianą sławę i wyroki serwowane
GutekFilm - 9 stycznia do sieci kin Helios w ramach cyklu ⭐Kino Konesera⭐ zawita „Boh...

źródło: comment_16728282650xMDQXFSbuoY4jjiVb9grD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki co to za płotki stawiane są w miastach przy ulicy przez miejskich ogrodników, jaki jest tego cel? wysokie na ~pół metra, od strony drogi wiklina, od trawnika włóknina. Widziane w #gliwice, #katowice, #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Rynek, Katowice

Tramwaj PESA Twist 2017N linii nr 34 (realcji Katowice Szopienice Pętla - Katowice Plac Wolności) kieruje się w stronę dworca PKP.

W tle instalacje czynnego jeszcze jarmarku bożonarodzeniowego oraz Teatr Śląski.

#slask #tramwaje #tramwajeslaskie #katowice #komunikacjamiejska #metroztm #jarmarkbozonarodzeniowy
sylwke3100 - Rynek, Katowice

Tramwaj PESA Twist 2017N linii nr 34 (realcji Katowice ...

źródło: comment_1672810196Su2AIDnTXw8JQR7j9PQFj2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach