@Mecha_Wykalaczka: ja bym uruchamiał wcześniej. U niektórych operatorów podłączenie kabli nie jest równoznaczne z działaniem internetu, jeszcze każą czekać na papierkologie, konfigurację usług itp. I to tylko zakładając że wszystko jest ok, nic nie rwie, prędkosć spoko itp, technicy dobrze spieli linie bez pomyłek w kablach.
Jeden miesiąc abo wiecej za stary internet cie nie zabije, a mozesz sobie oszczedzić sporo problemów.
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam czy zjem gdzieś w Katowicach kebab z mięsa innego niż mielonka wołowo-baranio-jakaśtam. Mam na myśli prawdziwe skrawki mięsa drobiowego lub wołowego, albo przynajmniej coś co nie jest najtańsza mielonką jak w 90% kebabów. Może ktoś coś poleci? Kiedyś niezły był Amir, ale od dawna to już nie to samo. Kiedyś jeszcze w Galerii Sevi Kebab na górze był niezły. A co teraz warto zjeść?
#katowice
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

POCZĄTEK ROKU 2023 W TEMPERATURACH

Tak póki co wygląda początek obecnego roku jeśli chodzi o dobowe temperatury maksymalne. Pierwsze dwa dni stycznia to było absolutne bicie rekordów. 18,9°C 1 stycznia w Warszawie to jakiś KOSMOS (jest to rekord ciepła w styczniu ogółem, poprzedni rekord wynosił 18,6°C i padł 6 stycznia 1999 roku w miejscowości Pszenno, z kolei dotychczas najcieplejszym pierwszym dniem roku był 1 stycznia 2007 roku, kiedy
Matt_888 - POCZĄTEK ROKU 2023 W TEMPERATURACH

Tak póki co wygląda początek obecneg...

źródło: comment_1673342889i3SnGglOX5Okh6npD21ykO.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SayNoToPrzegryw: każdy ekosystem i każdy obieg jest inny, jak można porównywać Cypr i Polskę HAHAHAHHAHA a dwa, pokazujesz mi trawę jako dowód braku suszy? To jak Korwin który widzi śnieg we wrześniu i deniuje globalne ocieplenie? Powiedz na jakiej uczelni studiowałeś Inżynierię Środowiska, ja na PG. Jaki był temat Twojej pracy inż?
  • Odpowiedz
  • 2
Poleci ktoś parking w #katowice niedaleko spodka? Bo ten pod spodkiem ilekroć byłem na IEM był nieczynny xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Ma ktoś orientacje jak wyglada rynek pracy w #katowice jeśli chodzi o prace w korporacji? Ile na start średnio można dostać przy założeniu, że mam 30+, inż. it? Coś tam programowałem dla siebie, ale nic na etat. Męczy mnie obecna praca i myśle o zmianie, ale mam rodzine, dom na utrzymaniu i nie mogę zbytnio ryzykować, że gdzieś przejdę z deszczu pod rynnę. Czasami myśle, że lepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Katowice Zawodzie

Pociągi KŚ 43472 (relacji Racibórz - Oświęcim) zbliża się do przystanku Katowice Zawodzie.

Na pierwszym widoku tory do Szopy PKP Intercity. W tle przebijają się: Kościół Mariacki, Altus, .KTW czy Bloki na Gwiazdach.

#slask #katowice #kolej #pociagi #kolejeslaskie
sylwke3100 - Katowice Zawodzie

Pociągi KŚ 43472 (relacji Racibórz - Oświęcim) zbliża...

źródło: comment_1673201069tP6ggVPuEuNOFtVjKk8cOW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#katowice jakaś kawiarnia z super pysznymi ciastami i kawą? Najlepiej na południu. No i otwarta dzisiaj...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ranger: polecialbym Sweet home Silesia na Moniuszki (niestety ścisłe centrum Kato), ale widzę, że zmienili nazwę, więc nie wiem czy się coś nie zmieniło. Kupowałam u nich ciasta i monoporcje i po prostu niebo w gębie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kupiłem węgiel na pgg w październiku całe 3 tony bo tylko tyle moglem. Kończy mi się, potrzebuje jeszcze 2 tony minimum. Z tego co rozumiem zostanę mi olx bo na pgg j z gminy się ubiegać nie mogę xD? Na kopalniach też lipa ? Skąd brać teraz węgiel ? Jestem z okolic Katowic
#pytanie #katowice #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #wegiel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, słoik here, czemu do tej galerii koło dtś (ta z windą dla górnikóf) zawsze są korki na kilometr XDDD

Co tam jest takiego czego nie ma w innej galerii xD
#katowice
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach