Wpis z mikrobloga

@Pitol_: Generalnie mam sporo książek "na wydanie", ale na razie w UK, mogę wysłać do Polski a siostra w Chorzowie, więc rzut beretem paczkomatem. Część po polsku i Część po angielsku. Zostawiam sobie tylko prezenty, książki do których mam ogromny sentyment i części serii. Jutro mogę zapodać zdjęcie grzbietów okładek, zawsze możesz coś sobie wybrać. :)

P.s. Nie potrzebuję Pana Lodowego Ogrodu, bo mam. I się nie pozbywam, bo uwielbiam (
@Przytulnie: Pewnie, bardzo chętnie, jeśli możesz to z przyjemnością zobaczę co tam masz ;) Szkoda ze już masz Pana Lodowego Ogrodu., książkę bym bardzo chętnie komuś wydał bo szkoda żeby leżała u mnie druga taka sama. Może znasz kogoś komu zalezaloby na tym egzemplarzu?
@Pitol_: Nie, ale w ostateczności możesz rozdać, jeśli ktoś pokryje cenę paczkomatu i otagować ogólnymi tagami, jeśli po tym poście nie pójdzie. :)

Ja mam głównie fantastykę, literaturę piękną i młodzieżową na wydanie. Odezwę się jutro ze zdjęciem wtedy. Dobranoc :)
@Przytulnie: Nie ma za co, przecież nie będziesz na łapu capu specjalnie robić dla mnie zdjęć ;) powiem szczerze ze od początku zainteresował mnie uczeń nekromanty, potem sprawdziłem jeszcze nibynoc i bożogrobie i tez wydają się świetne. Które wg Ciebie lepsze?
@Pitol_: Mogę wysłać wszystkie trzy to sam sprawdzisz. :) Nibynoc i Bożogrobie to dwie pierwsze części, trzeciej nie mam, więc jakby co to sam będziesz musiał dokoptować. Uczeń Nekromanty jest dość rozbudowaną i powolną książką, ale ja takie czasami lubię. Ma kilka zaskakujących plot-twistów, ale też nie jest jakimś dziełem, bardzo oryginalna, to na pewno. Spore zaskoczenie, że autorką jest Polka. Nibynoc i Bożogrobie są pięknie wydane.
Według mnie najlepszą książką
@Przytulnie: Kurczę jeśli to naprawdę nie problem to bardzo chętnie bym sobie te książki obadał. Mimo wszystko, byłbym za tymi trzema, które wymieniłem. Do Chorzowa mam bliziutko wiec nawet bym po prostu po nie podjechał żeby nie robić problemu większego.
O, spoko. Paczkę do siostry Będę wysyłać pod koniec stycznia jeśli to nie problem, ale obiecuję, że będę o Tobie pamiętać. Super, siostra mieszka na Kaszubskiej, więc blisko Katowic z tego co się orientuję
@Przytulnie: Pewnie, na spokojnie. Jak powiedzmy dostaniesz info od siostry ze paczka dojechała to po prostu wtedy jakos się dogadamy co do miejsca spotkania i będzie git ;) fajnie ze są jeszcze tacy ludzie, sądziłem ze zamiana lub sprzedaż tego mojego nietrafionego prezentu to jedyny sposób aby coś na święta dostać, ale myliłem się. Dzięki jeszcze raz za odzew! :*