Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kamenes

Kamenes

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7695
  • Znaleziska 38
  • Mikroblog 7657
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 18
Kamenes
Kamenes 2 godz. i 49 min temu
  • 15
Zwolennicy #l-------------j to ludzie cywilizowani, w końcu peak ludzkiej cywilizacji rozwinął się tam, gdzie jest zimno - w Skandynawii. Tymczasem zwolennicy #l-------------j to jacyś mentalni Hindusi, którzy lubią chodzić przepoceni i którym to nie przeszkadza. Ciepły klimat jest idealny dla owadów i innych szkodników, a zimny klimat ich tępi. Niech żyje chłód.

#pogoda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes
Autor
2 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 6
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Według upalarzy 25 stopni to nie lato, tylko jakaś wczesna wiosna.
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes wczoraj, 20:14:33
  • 8
Nienawidzę piłkarzy, którzy strzelają karne zwalniając. Tfu.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WykopekNaPolEtatu
WykopekNaPolEtatu
wczoraj, 19:35:32
  • 4
#mecz #pilkanozna

O Złotą Piłkę walczą aktualnie Dembele, Olise i Mbappe

Czy ten tercet jest lepszy od kwartetu Ronaldo-Adriano-Kaka-Ronaldinho z 2006? Jak wygrają Mundial, to na pewno tak. Na razie chyba tak.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes wczoraj, 19:36:51 via Wykop
  • 1
@WykopekNaPolEtatu: Ten Adriano przy tej trójce to taki impostor.
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes wczoraj, 19:55:38 via Wykop
  • 1
@WykopekNaPolEtatu: Mocno wątpliwe. Adriano to napastnik, który nigdy nie był w stanie dobić do 20 goli ligowych. To piłkarz, któremu legendę zbudował PES 06, ogólnie overhyped.
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes wczoraj, 19:41:01
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes
Autor
wczoraj, 19:42:46 via Wykop
  • 0
@Lamps1906: Argentyńczycy to nie są słowiańskie polaki, tylko ludzie z genami do piłki nożnej. Polak nigdy nie będzie dobrze kopał piłki, tutaj jest dominacja genetyczna.
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes wczoraj, 19:25:41
  • 0
Śmiesznie by było, gdyby Francja otrzymała rzut karny. Ciekawe, czy podszedłby Mbappe, chcąc bić rekord bramek na MŚ, czy Dembele żeby zdobyć hat-tricka. Potencjalna kłótnia gotowa.

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzamanMateusz
SzamanMateusz
wczoraj, 19:26:54 via Wykop
  • 1
@Kamenes: myślę, że Mbappe by strzelał za ładną asystę
  • Odpowiedz
Tapporauta
Tapporauta
wczoraj, 19:28:49 via Wykop
  • 1
@Kamenes: czy ktoś powiedział karny?
Tapporauta - @Kamenes: czy ktoś powiedział karny?

źródło: IMG_4089

Pobierz
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes wczoraj, 19:16:15
  • 1
Haalanda nie ma na boisku, a Borek tyle o nim gada. To tylko świadczy o tym, że miernym jest komentatorem, skoro nie potrafi nic ciekawego powiedzieć na temat tego, co się dzieje na boisku, albo rzucić jakąś ciekawostką, i musi zapełniać czas rezerwowym.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TupacSzakur
TupacSzakur
wczoraj, 19:17:45 via Wypiek
  • 0
@Kamenes nalepka na kibel
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes wczoraj, 19:09:52
  • 9
Szkoda, że Norwegowie odpuścili ten mecz. Takie szlagiery powinny być rozgrywane na początku fazy grupowej.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zyga306
zyga306
wczoraj, 19:10:48 via Wykop
  • 1
@Kamenes: patrząc na to jak gra Francja to nie sądzę żeby Norwegia miała jakiekolwiek szanse xD
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes przedwczoraj, 16:46:09
  • 7
Im bardziej człowiek żyje w tym kraju, tym bardziej odechciewa się wszystkiego. Ten kraj to jeden wielki, korupcyjny k--------k. Wąska elyta ma wszystko: nieruchomości, pieniądze, biznesy, znajomości, a ty, robaku, pracuj za 4k netto. Obrzydliwy kraj i obrzydliwe społeczeństwo.

#polska #lekarz #konowalposting #deweloperka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:54:09
  • 2
Martinez mógłby zrobić najśmieszniejszą rzecz na świecie i ściągnąć Ronaldo w przerwie. Takiego focha by strzelił, że cała Portugalia by zapłonęła.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:45:36
  • 1
Martinez to taki murarz obrzydliwy, prowadzić 3-0 z Uzbekistanem, a ci bronią niską linią obrony xD. Niesamowity wuefista.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:41:34
  • 3
Spokojnie, ci Uzbecy jutro na godzinę 8 muszą iść do roboty.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:37:08
  • 2
Powiedzmy sobie to szczerze, straszne ogóry z tych Uzbeków.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:30:41
  • 2
Niesamowite, że takie strzały życia zawsze padają po spalonym albo faulu, gdy gol zostanie anulowany.

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowsky95
Markowsky95
Markowsky95
23.06.2026, 17:31:55 via Wykop
  • 1
@Kamenes: bo czują, ze moze być faul, spalony i ładują na bramkę az milo xD normalnie pieszczą się z tą piłką i zero strzałów z dystansu. Takie moje zdanie
  • Odpowiedz
LaPasion
LaPasion
LaPasion
23.06.2026, 17:31:59 via Android
  • 0
@Kamenes: albo przeciwko Polakom
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:17:35
  • 2
W sumie to jedyne wykorzystanie Ronaldo przy wolnych - udawać, że to on będzie strzelał, to przeciwnik przestanie się tym przejmować

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omgemil
omgemil
23.06.2026, 17:18:18 via Wykop
  • 1
@Kamenes: dokladnie bo kazdy wie ze jedynak chce z---------c w mur a jak akurat mu sie odwidzi to raz na sto
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes 23.06.2026, 17:07:54
  • 0
Widać, że ciążyła mu strasznie ta krytyka, którą dostawał ostatnio.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 22.06.2026, 19:00:55
  • 6
Ciekawostka: Messi na tym turnieju strzelił już ponad 60% bramek CR7 na Mundialach. Messi w 2026 ma już 5 bramek, a Ronaldo przez wszystkie mundiale strzelił 8 goli.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejbambrzej
andrzejbambrzej
22.06.2026, 19:02:59 via Android
  • 0
@Kamenes: no dobra ale w euro CR7 więcej strzelił
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes 22.06.2026, 18:17:49
  • 1
Cristiano to by ładował z całej siły z tego wolnego, widać, że Messi to amator.

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BobertHaubica
BobertHaubica
22.06.2026, 18:18:51 via Wykop
  • 0
@Kamenes: cristiano by do shakiry podał
  • Odpowiedz
Kamenes
Kamenes 22.06.2026, 17:40:34
  • 1
Ale jak oni mogli zostawić Messiemu tyle miejsca xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 22.06.2026, 17:39:41
  • 1
GOAT przemówił.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamenes
Kamenes 22.06.2026, 17:10:08
  • 4
Tak się kończy pajacowanie przy karnym. A trzeba było zalutować i mieć essę

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 16.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking