Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka: ja obracam sie bardziej w tematyce imprez z muzyka elektroniczna, w tym sam je również organizuję, mam na myśli rave typu Wixapol i podobne. Wiem że Łódź jest po prostu raczej unikana przez organizatorów, bo zawsze przychodzi stosunkowo mało ludzi, sam miałem przyjemność raz tam grać na imprezie i było bardzo kiepsko, parkiet świecił pustkami, a o warunkach i stanie sprzętu jaki nam dali to już wolę nie wspominać, totalny
@DJ_QBC: #!$%@? tbh xD

Jak masz imprezki techno to jest zawsze masa ludzi i nigdy nie widziałem aby po północy był pusty parkiet.
Wixapol jak był jakoś w lato to było full ludzi, większe imprezy typu "labirynt" mają sold out tydzień przez wydarzeniem.

Jeszcze masz mocne podziemie (uds) gdzie też jest masa ludzi + impakt (pół podziemie) gdzie na nielegalach w fabrykach było więcej ludzi niż na wixapolu w kato xD
@Immun: byłem w DOMu raz w 2019, klub całkiem przyzwoity, impreza to była Zajezdnia (kolektyw z Wrocławia), no ale w stosunku do innych miast wiało pustkami. Swoją drogą DOM chyba idzie do zamknięcia z tego co słyszałem. Mimo wszystko z ciekawości chcę zaryzykować chociaż jedna edycję mojego wydarzenia w Łodzi, tak z ciekawości, również ze względu na to że nie trzeba jakiegoś ogromnego nakladu finansowego na organizację, więc ryzyko finansowe jest
większe imprezy typu "labirynt"


@epll: właśnie na tym labiryncie grałem, fakt, na całej imprezie było dużo ludzi, ale naszą scenę ("oldschool rave / hardcore" się nazywała) potraktowali bardzo po macoszemu więc mam pewien uraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

techno


techno to troszkę inna sprawa, na to jest teraz ogromny boom i moda ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tbh nie znam tak mocno sceny
@DJ_QBC: Okołowiksapolowo to fakt faktem w sumie tylko wixapol i wixapolonia w ldz xD Wixapol w willi jak jest ciepło to 10/10 ale jak jest zima to xD
@DJ_QBC: Ale w sumie w katowicach też średnio z tym, co tam masz? wixapol/wixapolonia to hardcore coś i tyle.

Wawa tylko się wyróżnia na plus
w sumie tylko wixapol i wixapolonia w ldz


@epll: No wlasnie, inni się boją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wixapol ma dużą renomę, więc im jest łatwiej. Hardwagon np. sobie odpuścił, a w kilku innych miastach sobie radzą, podobnie kilka mniejszych imprezek, niestety nie pamiętam teraz które konkretnie próbowały i zrezygnowały, bo tylko mi mignęło że znajomy gdzieś grał a potem narzekał że lipa była. W takich klimatach
@DJ_QBC: Łodzki rave jest specyficzny ale spoko.

Też w Łodzi trochę brakuje takiego dużego spotu do imprez. Głównie masz takie mniejsze no chyba że jakaś fabryka wynajęta jest xD
@DJ_QBC: bo to się już skończyło, tamta era minęła około 10 lat temu, Łódź zmieniła kierunek, wcześniej był cube, blu, 2face, soda, kontrasty. Imprezy w miarę regularnie co dwa trzy miesiące.
Wtedy faktycznie można powiedzieć były tłumy. A teraz co? 50-100 osób i do tego pięć scen.