Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu pytałem jak kupić bilet miesięczny (czego na szczęście nie zrobiłem).
Dziś pierwszy dzień jazdy komunikacją miejską.
Autobus podjeżdża spóźniony 5 minut ( ) no ale zdarza się...
Wsiadam do autobusu, kupuje bilet w aplikacji. Jeszcze przez pomyłkę zamiast na 20 minut kupiłem na 40 minut ()
Kierowca zaczyna walczyć z ostatnimi drzwiami po czym stwierdza, że dalej nie pojedzie (
)
Efekt jazdy komunikacją miejską do której tak zachecają to:
5zł wydane na bilet
30zl wydane na bolta.
Spóźnienie do pracy.
Jakie miałbym korzyści z jazdy własnym samochodem?
4zl wydane na paliwo
Przybycie do pracy przed czasem
#katowice ##!$%@? ##!$%@? #gorzkiezale #komunikacjamiejska
Pobierz breskali - Dwa dni temu pytałem jak kupić bilet miesięczny (czego na szczęście nie zr...
źródło: comment_1672301546CBlO9swFNiHpQhzZgRWWXd.jpg
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@breskali: Przez kilka lat poruszałem się samochodem po GOPie, kilka razy mnie zawiódł, ale cóż - ryzyko. Od roku staram się jeździć rowerem albo ZTMem i komunikacja miejska na Górnym Śląsku to jest #!$%@? totalna porażka. Żeby sprawdzić czy wypadł jakiś kurs to musisz wejść na ZTM ALERT, A TAM 2137 KURSÓW NIE JEDZIE. Mam kwartalny wykupiony, a w przeciągu tygodnia musiałem od starej brać samochód kilka razy bo bym nigdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Massad:

Koszt jazdy samochodem należy liczyć jako dwa razy koszt benzyny ze względu na inne elementy eksploatacyjne


Nie prościej dodać ile wyszło za elementu eksploatacyjne itd. potem po pół roku sobie policzyć ile wyszło za 100km?