@r3pr3z3nt: Nie wiem. Ja bym nie zapłacił, ale pewnie instytucje rządowe, pozarządowe, korpo oraz oficjele zapłacą, bo to ich jedyny sposób komunikacji ze społeczeństwem (oraz między sobą). Dodatkowo w przypadku Polski, Twitter to równoprawna Sejmowi przestrzeń uchwalania prawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#januszex #pracbaza #praca

I mam po weekendzie, cały w stresie i strachu.. dwa ostatnie dni [czwartek piatkek] zamiast bycia o 5:45 w pracy byłem raz punkt 6 a raz 6:03, mozecie sie śmiać lub nie ale nie wiedziałem że do pracy trzeba przyjść przed ta godzina na którą sie zaczyna, pierwsza praca dopiero po szkole. Dzisiaj w piątek chłop zamknal drzwi i o 6:00
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś wykonywałem przez kilka dni w godzinach pracy zadania, których nie miałem w wykazie obowiązków. Nie dość, że taka usługa kosztowała ponad 1.5 k dziennie, to jeszcze miałem zaległości w swoich obowiązkach. Dyrektor mi jedynie podziękował, zero premii mimo, że sam o nią po czasie spytałem. Jakiś czas potem wyleciał. Ostatnio odezwał się do mnie, że chciałby mnie zatrudnić w swojej prywatnej firme i czy możemy porozmawiać. Powiedziałem, że ok, wciąż
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Joł mirasy z #prawopracy - czy w okresie wypowiedzenia dokonanego za porozumieniem stron, przysługują mi te 3 dni wolne na poszukiwanie pracy? I czy ściągane są z urlopu wypoczynkowego, są płatne itd? #pracbaza #januszex #prawo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z twgo co piszesz to umowa jest rozwiazana za porozumieniem stron. Porozumienie moze przewidywac ze rozwiazanie umowy nie nastapi od razu tylko np za 3 miesiace - czyli w rezultacie jak przy wypowiedzeniu.

No ale formalnie rozwiazanie umowy bylo za porozumieniem, czyli urlop na poszukiwanie pracy nie przysluguje.
  • Odpowiedz