Wszystko
Najnowsze
Archiwum
54
Hurtownia farmaceutyczna, czyli piekło Dantego.

Cześć! Poprzednia historia została usunięta na grupie, ale teraz jest bardziej anonimowa Opowiem Wam dzisiaj jak wyglądała moja praca w hurtowni farmaceutycznej w mieście wojewódzkim. Historia będzie długa, ale warta przeczytania!! Praca polegała na zbieraniu leków wg zamówienia apteki/innej...
z- 20
- #
- #
- #
- #
- #
- 189
konto usunięte via Android
- 22
@Miii_Kiii your feedback is appreciated. Now pay 8$ xD
źródło: comment_1667639575pIrWPpil4sWFnsvVpMksVY.jpg
Pobierz- 98
@r3pr3z3nt: Nie wiem. Ja bym nie zapłacił, ale pewnie instytucje rządowe, pozarządowe, korpo oraz oficjele zapłacą, bo to ich jedyny sposób komunikacji ze społeczeństwem (oraz między sobą). Dodatkowo w przypadku Polski, Twitter to równoprawna Sejmowi przestrzeń uchwalania prawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 86
Z poradnika menadzera
#praca #pracbaza #scrum lata 90 #heheszki #zarzadzanie #januszebiznesu #januszex
#praca #pracbaza #scrum lata 90 #heheszki #zarzadzanie #januszebiznesu #januszex
źródło: comment_1667607790oQ54ig1TFZSJkVZ0ZkJnAc.jpg
Pobierz@czarnobialyblog: a to nagroda dla szefa jest, areczku
- 20
#anonimowemirkowyznania
#januszex #pracbaza #praca
I mam po weekendzie, cały w stresie i strachu.. dwa ostatnie dni [czwartek piatkek] zamiast bycia o 5:45 w pracy byłem raz punkt 6 a raz 6:03, mozecie sie śmiać lub nie ale nie wiedziałem że do pracy trzeba przyjść przed ta godzina na którą sie zaczyna, pierwsza praca dopiero po szkole. Dzisiaj w piątek chłop zamknal drzwi i o 6:00
#januszex #pracbaza #praca
I mam po weekendzie, cały w stresie i strachu.. dwa ostatnie dni [czwartek piatkek] zamiast bycia o 5:45 w pracy byłem raz punkt 6 a raz 6:03, mozecie sie śmiać lub nie ale nie wiedziałem że do pracy trzeba przyjść przed ta godzina na którą sie zaczyna, pierwsza praca dopiero po szkole. Dzisiaj w piątek chłop zamknal drzwi i o 6:00
- 11
@AnonimoweMirkoWyznania: zapytaj rodziców gdzie błąd popełnili? Przy stworzeniu czy przy wychowaniu:)Bobry bajt
- 0
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
17
Wiceminister Szwed: "Płaca minimalna w Polsce jest na europejskim poziomie"

"Płaca minimalna w Polsce jest na europejskim poziomie. Spełniamy warunki, które są przyjmowane w PE" - powiedział w piątek wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed.
z- 15
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Kiedyś wykonywałem przez kilka dni w godzinach pracy zadania, których nie miałem w wykazie obowiązków. Nie dość, że taka usługa kosztowała ponad 1.5 k dziennie, to jeszcze miałem zaległości w swoich obowiązkach. Dyrektor mi jedynie podziękował, zero premii mimo, że sam o nią po czasie spytałem. Jakiś czas potem wyleciał. Ostatnio odezwał się do mnie, że chciałby mnie zatrudnić w swojej prywatnej firme i czy możemy porozmawiać. Powiedziałem, że ok, wciąż
Jeff Bezos wygląda jak taki zarządca niewolników w Starożytnym Egipcie.
https://news.sky.com/story/14-hour-days-with-no-break-and-no-bathroom-amazon-founder-jeff-bezos-sued-by-his-former-housekeeper-12737828
#januszex #januszebiznesu #praca #amazon
https://news.sky.com/story/14-hour-days-with-no-break-and-no-bathroom-amazon-founder-jeff-bezos-sued-by-his-former-housekeeper-12737828
#januszex #januszebiznesu #praca #amazon
źródło: comment_1667558664zEpBkOiNldTzAWdCfUx5zG.jpg
Pobierz- 6
@alltimehigh: Neuropki nadal nie wierzą, że bogacze chcą zafundować to nam wszystkim xD
Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1003
@Wolframowy_Murarz: colka.. tu jest jakby luksusowo
- 1318
I znów trzeba wstać do tego januszexu. Mój kot odwzorował mnie dzisiaj:) #koty #januszex #smiesznekotki
źródło: comment_1667539647tPGdaIY2R6kshNMlNxefBo.jpg
Pobierz- 24
- 17
@Erid: Coraz słabsze te baity
@MamDobreGeny: @Erid: Biorąc pod uwagę jakie są Januszexy w tym chlewie myślę że może być kropla prawdy
Joł mirasy z #prawopracy - czy w okresie wypowiedzenia dokonanego za porozumieniem stron, przysługują mi te 3 dni wolne na poszukiwanie pracy? I czy ściągane są z urlopu wypoczynkowego, są płatne itd? #pracbaza #januszex #prawo
- 3
@rakujp: nie ma czegos takiego jak wypowiedzenie za porozumieniem stron
Z twgo co piszesz to umowa jest rozwiazana za porozumieniem stron. Porozumienie moze przewidywac ze rozwiazanie umowy nie nastapi od razu tylko np za 3 miesiace - czyli w rezultacie jak przy wypowiedzeniu.
No ale formalnie rozwiazanie umowy bylo za porozumieniem, czyli urlop na poszukiwanie pracy nie przysluguje.
No ale formalnie rozwiazanie umowy bylo za porozumieniem, czyli urlop na poszukiwanie pracy nie przysluguje.





























Czy Janusz mnie jakoś robi bez mydła rozliczając nadgodziny jako premię, a nie jako nadgodziny? Mam UoP.