Wpis z mikrobloga

Czy was glovo do reszty popier doliło? Ja rozumiem, że kurier to nie jest łatwa praca, ale dzisiaj jest najcieplejszy nowy rok w historii, nie ma deszczu, a wy zamiast lepiej płacić kurierom to przerzucacie koszta na klientów XD i to jeszcze takie koszta z dupy, które nie maja żadnego uzasadnienia. Ha tfu w tych Januszy biznesu #januszebiznesu #glovo #januszex #jedzenie
fanmarcinamillera - Czy was glovo do reszty popier doliło? Ja rozumiem, że kurier to ...

źródło: comment_1672603158pkJ7N9NRG3s8phwcuP0HQO.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen:

Tak to widzę:

Zapewniamy:
- Pracę
- Sprzęt (torby, ubranie) niezbędny do realizacji zamówień - za kaucją
- Zamówienia
- Wypłatę na czas
- Dostęp do aplikacji 24/7
- Uczciwe podejście do pracownika
- Elastyczny grafik - pracujesz kiedy chcesz!
- BONUS: Praca kuriera w strugach deszczu/śnieżycy/porywach wiatru za dodatkowe 3,49 PLN!

Innymi słowy: twój (dys)komfort realizowania zamówień jest dla nas warty 3,49 - ani grosza więcej ( ͡°
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: ostatnio jak chciałem sobie zamówić zestaw z mcdonalda to mi wyszło, że na glovo jest łącznie ponad 15zł drożej (bo ceny produktów również droższe), więc jednak sam pojechałem XD
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: Jedno mnie zastanawia, Wy jesteście z siebie dumni jak #!$%@? tym tekstem, że jak komuś coś się nie spodobało w danej usłudze, to przecież nie musi korzystać? Bo pod każdym tego typu wpisem musi pojawić się dokładnie jeden oświecony braindead z taką konkluzją i teraz nie wiem, czy się ścigacie, to rodzaj jakiegoś zakładu, czy wszystkie wielkie umysły (XD) działają podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Glovo to syf, jak już zamawiasz coś z restauracji to tylko przez pyszne. Różnice cenowe są znaczące. Plus Glovo jest taki, że dostarczają z maków, KFC, jakiś bud no i zakupy też. Ja nie korzystam z żadnej z trzech opcji.

Wspołczuje tym kurierom mega, ale polityka przerzucania kosztów na klienta tej firmy jest słaba.
No do cholery jasnej... Jako apka nic nie robisz poza byciem pośrednikiem.
  • Odpowiedz
Czekam aż debile zrozumieją, że mogą głosować portfelem, ale to jeszcze trochę czasu zajmie. Widocznie dopłaty nie przeszkadzają większości, więc firma na tym korzysta. Rozwiązanie? Nie zamawiać z Glovo.


@dolOfWK6KN: ale dlaczego próbujesz ograniczyć wolność wypowiedzi opa? Na zasadzie - nie podoba się to nie korzystaj i nie pisz o tym. Pasuje? To też nic nie pisz.

No kurde nie rozuniem sensu tego tekstu "nikt Ci nie każe korzystać z xyz"
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera płatność w gotówce i nie dajesz tych 3.49 jak jest pogoda, jak kurier ma problem o to to niech sobie wraca z tym do restauracji, pewnie wszyscy będą zadowoleni z nich, no ale ja to złośliwy jestem ( ͡º ͜ʖ͡º) akurat mi to konta nie szkoda bo co chwilę mogę mieć nowe
  • Odpowiedz
  • 0
@fanmarcinamillera chyba gowno burza - nie ma czasem mocnych porywow wiatru ktore maja wyszczegolnione jako zle warunki pogodowe? Temperatura i deszcz to nie wszystko.

Zreszta co to za glupia teoria, kto ma ponosic koszty wynagrodzenia kuriera jak nie klient xD
  • Odpowiedz