Wpis z mikrobloga

Czy was glovo do reszty popier doliło? Ja rozumiem, że kurier to nie jest łatwa praca, ale dzisiaj jest najcieplejszy nowy rok w historii, nie ma deszczu, a wy zamiast lepiej płacić kurierom to przerzucacie koszta na klientów XD i to jeszcze takie koszta z dupy, które nie maja żadnego uzasadnienia. Ha tfu w tych Januszy biznesu #januszebiznesu #glovo #januszex #jedzenie
Pobierz fanmarcinamillera - Czy was glovo do reszty popier doliło? Ja rozumiem, że kurier to ...
źródło: comment_1672603158pkJ7N9NRG3s8phwcuP0HQO.jpg
  • 34
@DenNarcoSmurfen:

Tak to widzę:

Zapewniamy:
- Pracę
- Sprzęt (torby, ubranie) niezbędny do realizacji zamówień - za kaucją
- Zamówienia
- Wypłatę na czas
- Dostęp do aplikacji 24/7
- Uczciwe podejście do pracownika
- Elastyczny grafik - pracujesz kiedy chcesz!
- BONUS: Praca kuriera w strugach deszczu/śnieżycy/porywach wiatru za dodatkowe 3,49 PLN!

Innymi słowy: twój (dys)komfort realizowania zamówień jest dla nas warty 3,49 - ani grosza więcej ( ͡°
@dolOfWK6KN: Jedno mnie zastanawia, Wy jesteście z siebie dumni jak #!$%@? tym tekstem, że jak komuś coś się nie spodobało w danej usłudze, to przecież nie musi korzystać? Bo pod każdym tego typu wpisem musi pojawić się dokładnie jeden oświecony braindead z taką konkluzją i teraz nie wiem, czy się ścigacie, to rodzaj jakiegoś zakładu, czy wszystkie wielkie umysły (XD) działają podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fanmarcinamillera: Glovo to syf, jak już zamawiasz coś z restauracji to tylko przez pyszne. Różnice cenowe są znaczące. Plus Glovo jest taki, że dostarczają z maków, KFC, jakiś bud no i zakupy też. Ja nie korzystam z żadnej z trzech opcji.

Wspołczuje tym kurierom mega, ale polityka przerzucania kosztów na klienta tej firmy jest słaba.
No do cholery jasnej... Jako apka nic nie robisz poza byciem pośrednikiem.
Czekam aż debile zrozumieją, że mogą głosować portfelem, ale to jeszcze trochę czasu zajmie. Widocznie dopłaty nie przeszkadzają większości, więc firma na tym korzysta. Rozwiązanie? Nie zamawiać z Glovo.


@dolOfWK6KN: ale dlaczego próbujesz ograniczyć wolność wypowiedzi opa? Na zasadzie - nie podoba się to nie korzystaj i nie pisz o tym. Pasuje? To też nic nie pisz.

No kurde nie rozuniem sensu tego tekstu "nikt Ci nie każe korzystać z xyz"
@fanmarcinamillera płatność w gotówce i nie dajesz tych 3.49 jak jest pogoda, jak kurier ma problem o to to niech sobie wraca z tym do restauracji, pewnie wszyscy będą zadowoleni z nich, no ale ja to złośliwy jestem ( ͡º ͜ʖ͡º) akurat mi to konta nie szkoda bo co chwilę mogę mieć nowe
@fanmarcinamillera chyba gowno burza - nie ma czasem mocnych porywow wiatru ktore maja wyszczegolnione jako zle warunki pogodowe? Temperatura i deszcz to nie wszystko.

Zreszta co to za glupia teoria, kto ma ponosic koszty wynagrodzenia kuriera jak nie klient xD