Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak jedna znajoma Grażynka lvl 44 mi opowiadała, że zwolniła się z #januszex gdy zapytałem czemu to powiedziała, że przyszli młodzi na stanowiska liderów i odzywali się pracowników #produkcja jak do najgorszych pastuchów. Na nic nie mieli nagle czasu jak ktoś się o coś zapytał, każdemu patrzyli się na ręce i poganiali bez przerwy oraz rzucali głupie teksty typu "jak tak dalej będziecie pracować to nie przedłużymy wam umów, a święta idą". Czara goryczy się przelała w jej przypadku gdy została wezwana na dywanik, bo w ciągu dnia poszła aż 3 razy do toalety. Normalnie jak Ci nadzorcy niewolników którzy sami byli niewolnikami xD
#robpill #kolchoz #przegryw ##!$%@? #pracbaza #patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi
  • 11
@eugeniusz_geniusz: Młodzi po studiach, którzy nie parali się nigdy pracą fizyczną trafiają na stanowiska kierownicze nie mając często nawet zielonego pojęcia jak daną pracę samemu wykonać i chcą się wykazać przez gnojenie i #!$%@?, żeby zdobyć awans. Ja rozumiem gnębić leserów, obiboków i ludzi bez poczucia odpowiedzialności, którzy mają #!$%@?. Dlatego w krajach wysokorozwiniętych jak Niemcy czy Japonia pomimo wykształcenia i tak musisz przebrnąć przez najniższe stanowiska, żeby się nauczyć fachu