Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Odbieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#
#
@Megawonsz_dziewienc: kretyn jeden z drugim mysli, ze jak sobie doda wpis, ktory dodalo juz przed nim 20 innych osob to jest fajny czy cos. Olac
@stormkiss: Ha tfuu #!$%@?ć












































#