@PapaSar: Pracowałem na studiach przy „merchandisingnie” (ja j---e, kto wprowadza te fancy brzmiące zapożyczenia z angielskiego aby uczłowieczyć zwykły wyzysk i fizyczne zapierdzielanie?) w warszafce (Carrefour) - przemiał i patolnia, jednego patusa policjanci zgarnęli ze sklepu, bo był ścigany za rozbój xD Potem jako bezrobotny śmieć po studiach u znajomego na lakierni z niektórymi, w miarę porządnymi-empatycznymi ludźmi. Gdyby nie skretyniały „znajomy-kierownik”, mógłbym znieść tę pracę w pyle i hałasie
  • Odpowiedz
niezłą kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RdestWolny: To masz farta.
Mi życie potoczyło się inaczej i dzięki przebytej depresji parę lat temu, nerwicy i innych dodatkowych gówien przy których prawie dyndałem na sznurze mogę pozwolić sobie tylko na pracę w czyt. "januszeksie".
Nawracające stany depresyjne również nie są pomocne przy zmianie czegokolwiek + wiek
Ale generalizowanie ludzi przez to jaką mają pracę jest na wykopie normalne
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Dobra kochani. Temat wrażliwy więc piszę anonimowo ale #oszukujo a ja bardzo tego nie lubię. Oszukał mnie www.e-lekarz24h.pl Fajnie jakby udało się trochę plusów zebrać dla przestrogi
Zapewne znacie serwisy oferujące recepty w 5 minut. Nie wiem jakim cudem jest to legalne ale jest. Z racji problemów w pracy, ciągłego stresu, problemów rodzinnych itd pojawiają mi się często stany lękowe, napady paniki nie wspominając o depresji. Dla komfortu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj w swoim Januszeksie powiedziałem, że chce odejść, dostałem propozycje podwyżki o 80% czyli około 3000 zł, co ciekawe dwa tygodnie temu chciałem podwyżkę ale 500 zł to się Janusz nie zgodził. Jak widać można płacić dobrze pracownikowi xD jutro składam wypowiedzenie, to się zdziwi
#januszex #januszebiznesu #gownopraca
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: tak xd "było co?"

Specjaliści jakich mało, od wszystkiego. Sport, polityka, loty w kosmos? To nie problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami mam ochotę ich nagrać, ale nie chcę być aż takim chujem
  • Odpowiedz
#januszex #zart #trolling

Dziś w januszexie przerobiłem sobie w paincie kartę pokładową na lot FRA - WDH na swoje nazwisko, po czym wydrukowałem ją na ogólnej drukarce i "nagle musiałem wyjść" i "zapomniałem" zabrać wydruk z tacki.

Wracam za godzinkę i gadam z innymi, że ciekawe czy kierownik da mi tydzień wolnego itp..

Najbardziej ciekawi mnie reakcja gdy 28 listopada jak gdyby nigdy nic przyjdę rano
Ksebki - #januszex #zart #trolling

Dziś w januszexie przerobiłem sobie w paincie k...

źródło: comment_1668542120GQJVZ3YO4p3mLdFnyFPokD.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki! Potrzebuję pomocy z udupieniem januszexu, który robi wały i miarka się przegła.

Ale od początku.
Znajoma mi osoba, której pomagam z tą sprawą, jest "zatrudniona" w tym syfie na umowie zlecenie. "Zatrudniona" dlatego, że umowy podpisywane są z miesiąca na miesiąc i za listopad jeszcze nie było. Firma robi sporo przekrętów, ale ten który przelał szalę dotyczy oczywiście wypłaty. Stanowisko na którym jest zatrudniona osoba w głównej mierze obejmuje obsługę kasy fiskalnej. W
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziekuje: serio? Zgłoszenie do pipu radzą tylko osoby które nigdy nie zgłaszały/ nie odpowiadały w firmie za kontrolę pipu. Pip uja może. Poza tym pip to inspekcja pracy, i jej nie interesują umowy cywilno prawne bo to nie stosunek pracy. Jedyne co pip zainteresuje to czy nie ukrywają stosunku pracy pod płaszczykiem umów cywilno prawnych. Najlepiej zgłaszać takich dziadów do skarbówki lub do sanepidu jak to branża gastro. Choć sanepid
  • Odpowiedz
@michal_0107 : Jest trochę tak jak mówisz. Rozmawiałem już z doradcą prawnym z pipu i jeśli chodzi o odzyskanie kasy sami niewiele mogą. Jest to w końcu zlecenie i wszystko zależy jak się ze zleceniodawcą "umówiło". Odzyskać można jedynie drogą sądową do której są solidne podstawy (już nawet wystarczy że wypłata była po terminie co jest złamaniem umowy), ale najpierw zalecili spróbować samemu się dogadać bo zwyczajnie będzie szybciej. Poinformowany zostałem
  • Odpowiedz
Pytanie poważne.

Czy uważacie, że to mnie powaliło czy może pracodawcę?

Wczoraj miałem niestety dość niefortunne zdarzenie, gdyż moja stopa doznała urazu.
Generalnie chciałem odczekać chwilę i iść do pracy ale przechodnie powiedzieli żebym tego nie lekceważył i jechał na izbę przyjęć.

Kogo powaliło, biorąc pod uwagę powyższe?

  • Pracodawcę. 95.1% (214)
  • Estetykę. 4.9% (11)

Oddanych głosów: 225

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Temat głośny w ostatnim czasie na wielu social mediach, a swoje korzenie ma jak przystało na gen z, na Tiktoku - quiet quitting.
Niektórzy widzą go jako kaprys współczesnego pokolenia, inni solidaryzują się w powiedzeniu „mam dość”.
Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli „ciche odchodzenie” ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ustalenie granic, rezygnacja z dodatkowych zadań, nie wykraczanie poza obowiązki ustalone na danym stanowisku.
Jak uważacie - gen
FACHPRACA-pl - Temat głośny w ostatnim czasie na wielu social mediach, a swoje korzen...

źródło: comment_1668425544v9NdnqPYaYTGeNt5ewdXLJ.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy już poniedziałek po 08:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołchozach, PGR-ach, januszeksach, fabrykach kurzu, azbestu, sortowniach śmieci i wszelkich zakładach o charakterze produkcji taśmowej zapewne padło już standardowe zapytanie:
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
E.....i - Mamy już poniedziałek po 08:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołch...

źródło: comment_1668410272ZSm8TEF9cDkTjweZM625Hf.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brakloginuf: boże, na stole cisowianka w dodatku lekko gazowana.
Zadnych energetykow ani coli, tzn ze juz wszyscy minimum po 2 zawałach i piją wodę żeby się dotlenic. A może już wszyscy umarli od z-----------a i tylko ta cisowianka została.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Co robić w życiu po samym liceum? Przez r-------ą psychikę nie jestem w stanie studiować, wiąże się to dla mnie ze zbyt dużym stresem i nerwowością. Ostatnie 2.5 roku spędziłem jako #neet doszczętnie dobijając sobie psychę. Staram się ogarnąć w życiu i znaleźć w końcu normalną pracę z jakąś szansą na rozwój, tylko wiem, że bez tych studiów strasznie ciężko żeby ktoś wgl na mnie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko żadne magazyny, fabryki p-----w, markety, prace fizyczne (za bardzo ryją psyche i plecy), ani nic związanego z IT (brak mi samozaparcia + mnie to nie jara totalnie)


@AnonimoweMirkoWyznania: To siedź dalej na dupie królewiczu.
"Tu nie tam nie, a bo mi się nie chce."
Sam jestem po 30 i w życiu kilkukrotnie powinęła mi się noga i pracuję w jednej z fabryk "p-----w" jak to ująłeś za przysłowiowe grosze.
Dodaj do tego
  • Odpowiedz
@Bekazszefow: Po pierwsze sam szef nie wie że tak naprawdę może, o ile jest to faktycznie "szczególny interes pracodawcy" o ile jest to zgodne z prawnym limitem tygodniowych/miesięcznych nadgodzin.
Po drugie niekompetencja zarządu w ustalaniu terminów nie jest Waszym problemem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz