Ale te dni szybko mijają. Człowiek budzi się o 5:00 rano, o 6:00 melduje się w kołchozie. Następnie robi w kołchozie codziennie to samo, wychodzi o 14:00 z kołchozu i wraca do domu. W domu zrobi coś do jedzenia, ogarnie się w łazience po pracy albo i nie jak mu się nie chce i siada do komputera. Youtube, wykop, youtube, wykop, walenie konia do pornola znów youtube, wykop. W tle gra jakas
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, szukam możliwie najbardziej "ujowej" książki o zarządzaniu firmą i zasobami ludzkimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś na zasadzie poradnika jak zbudować #januszex, może NLP, wszystkie najgorsze wzorce, jakie tylko można zastosować będę prezesem lub innym CEO. Manipulacja, wyzysk, skłócanie ludzi, zarządzanie przez konflikt lub kryzys, etc. Znajdzie się taka pozycja?

#ksiazki #praca #pracabaza #programista15k #rozwojosobisty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@j2416513: np. Mikroszkółka zarządzania - Krzysztof Obłój (fragmenty: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-instrukcja-lamania-nowego-pracownika-zawalic-robota-doprowad,nId,6472940) , generalnie jest też dobrze śledzić różne lewackie strony, strony związków zawodowych https://perfectunion.us/, itd bo tam lewacy ujawniają wszystkie sekrety i sztuczki firm np. https://www.reddit.com/r/antiwork/
plus wiadomo sun tzu sztuka wojny dziel i zwyciężaj, książki o operacjach psychops, różne wojskowe na temat dyscypliny i leadership
dobrze jest też analizować różne rozprawy sądowe korporacji w stanach, gdzie są prawdziwe emaile ze skutecznych firm
można też
@Jaslanin +5
@Pasterz30: scrum dobrze zrobiony działa dla firmy tak jak powinien. Należy jednak pamiętać że scrum jest inaczej sprzedawany biznesowi, a inaczej zasobom ludzkim, cały system opiera się na tym przecież żeby zasoby ludzkie miały nadzieje że będzie lepiej.
wiadomo są jacyś upupieni ludzie którzy nigdy w
  • Odpowiedz
@Bzdula: ja się Januszowi nie dziwię. Jak już w pierwszym momencie jeleń rozważył kiblowanie w samochodzie nawet przez dzień to czemu nie iść na całość xD
  • Odpowiedz
minimalna 20% emeryci 14.8% podwyżki a kołchoźnik 5% i to dla zachodniej firmy, jak złotówka osłabła 5% i polaczek dostał 5% podwyżki to kosztuje w euro tyle samo co rok temu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #januszex #kolchoz #praca #pracbaza #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alexlizak: swoją drogą, to po co wy dotujecie takie szony? Co wam to daje? Że was polubi? Że kasa której jej ślecie sprawi, że się w was zakocha? xD
  • Odpowiedz
znacie psychiatrę co bez problemu wypisze przez teleporade 3 miechy L4 w razie wypowiedzenia w kołchozie ? ( ͡º ͜ʖ͡º) ponoć firmy na świadectwie pracy piszą o tym L4 ale chyba w innych kołchozach nie sprawdzają #januszex #kolchoz #praca #pracbaza #zus #przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za kilka godzin muszę wstać. Środek nocy, a ja nie śpię. Modlę się o to, żeby tym razem widoczne w oddali nocy reflektory PKSu, witające mnie po piątej rano na mrozie na przystanku i jednocześnie będące cotygodniowym wyrokiem śmierci, okazały się być reflektorami magicznego autobusu. Autobusu, który zamiast wieść mnie do fabryki smrodu, zabierze mnie w wielką podróż. PKSu, który zmieni moje życie...

Wiem, że się to nie stanie, ale marzenia to
rysiekryszard - Za kilka godzin muszę wstać. Środek nocy, a ja nie śpię. Modlę się o ...

źródło: 439

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie którzy maja bogatych starych są wygrywami , ja mieszkający na zadupiu muszę pracować na jakich magazynach lub innych produkcjach bo żadnej innej pracy w mojej okolicy nie ma. Została mi tylko lina bo nic więcej , cieszcie się życia jak starzy płaca a ja jutro jadąc do pracy będę się powstrzymywał żeby nie wjechać pod jakiegoś tira po drodze.#depresja #zycie #pracbaza #praca #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach