Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: IMG_20230216_104624
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@CoryTevinson: Po jednym, kryzys energetyczny Panie Areczku, nie slyszał Pan?Szanuj Janusza swego, możesz nie mieć pączka u innego xD
#praca #januszex #januszebiznesu #prawo #umowaoprace #umowazlecenie #umowy #wypowiedzenie #pracbaza #janusze #janusz
chce rozwiązać umowę o prace , jest to mój pierwszy zakład pracy .
i tu moje pytanie, którą datę wpisać w wypowiedzeniu ? Pracowałem nie przerwanie
Zleceniówki przed czerwcem 2018
Umowa na czas określony 01.06.2018
Aneks 1 01.01.2019
chce rozwiązać umowę o prace , jest to mój pierwszy zakład pracy .
i tu moje pytanie, którą datę wpisać w wypowiedzeniu ? Pracowałem nie przerwanie
Zleceniówki przed czerwcem 2018
Umowa na czas określony 01.06.2018
Aneks 1 01.01.2019
@Strieloka: możesz wziąć urlop na wypowiedzeniu, ale nie możesz go skrócić tymi dniami. Ale możesz też podjąć inną pracę w tym czasie. Nie bardzo rozumiem, o którą wersję pytasz ;p
#praca #januszex #januszebiznesu #prawo #umowaoprace
chce rozwiązać umowę o prace , jest to mój pierwszy zakład pracy .
i tu moje pytanie, którą datę wpisać w wypowiedzeniu ? Pracowałem nie przerwanie
Zleceniówki przed czerwcem 2018
Umowa na czas określony 01.06.2018
Aneks 1 01.01.2019
chce rozwiązać umowę o prace , jest to mój pierwszy zakład pracy .
i tu moje pytanie, którą datę wpisać w wypowiedzeniu ? Pracowałem nie przerwanie
Zleceniówki przed czerwcem 2018
Umowa na czas określony 01.06.2018
Aneks 1 01.01.2019
11
Imigranci z Azji obijają się w Januszexie

W sumie po co zapieprzać za minimalną. Swoją drogą szwalnia to miejsca pracy dla kobiet.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 287
Cześć Mirki i Mirabelki!
4,5 roku temu wspomniałem Wam że prowadzę maly zakład elektroniczny zajmujący się montażem elektroniki i wiązek kablowych. Pomyślałem że trochę zaktualizuję te informacje. Zachęcam Was do przeczytania mojego pierwszego udzielonego wywiadu :) Wspominam tam nawet że jednego z moich pierwszych klientów znalazłem właśnie na Wykopie (ahh ten stary dobry wykop). To o Tobie mowa @atehxx ( ͡º ͜ʖ͡º
4,5 roku temu wspomniałem Wam że prowadzę maly zakład elektroniczny zajmujący się montażem elektroniki i wiązek kablowych. Pomyślałem że trochę zaktualizuję te informacje. Zachęcam Was do przeczytania mojego pierwszego udzielonego wywiadu :) Wspominam tam nawet że jednego z moich pierwszych klientów znalazłem właśnie na Wykopie (ahh ten stary dobry wykop). To o Tobie mowa @atehxx ( ͡º ͜ʖ͡º
konto usunięte via Wykop
- 54
@Cztery_Znaki: Panie, na wykopie plusowa deflacja, 500plusów to by było jakbyś podał info o śmierci Putina.
No, ale ode mnie masz na farta
No, ale ode mnie masz na farta
- 27
Ostatnio było ponad 1900 ale racja #wykop20togowno i teraz nikt już tu nie zagląda... czyli co? schodzimy do 100? ????
źródło: temp_file.png6562755969548477078
PobierzCześć Wykopowicze! Chciałbym dzisiaj poruszyć temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i obalić mit, że przedsiębiorcy w Polsce mają do czynienia z wysokimi podatkami oraz utrudnieniami w prowadzeniu działalności.
Fakty są takie, że Polska wcale nie ma jednych z najwyższych podatków w Europie. Według danych OECD, Polska ma średni poziom obciążenia podatkowego w Europie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w Polsce obowiązują ulgi podatkowe dla przedsiębiorców, które pozwalają na zmniejszenie podatku
Fakty są takie, że Polska wcale nie ma jednych z najwyższych podatków w Europie. Według danych OECD, Polska ma średni poziom obciążenia podatkowego w Europie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że w Polsce obowiązują ulgi podatkowe dla przedsiębiorców, które pozwalają na zmniejszenie podatku
konto usunięte via Wykop
- 64
@DrCieplak: i cyk +100pkt VITAY
konto usunięte via Wykop
- 34
w którym prowadzenie działalności gospodarczej jest utrudnione i obciążone wysokimi podatkami.
@DrCieplak: może podatki nie są wysokie, ale prawo podatkowe jest tak skomplikowane, że jak podpadniesz komuś że skarbówki, to może cię bezkarnie zniszczyć.
A, i nie zapomninajmy o interpretacjach podatkowych.
- 12
35
Patologia polskiego rynku pracy. Czemu PiS nie zlikwidował śmieciówek?

200 osób pracujących na umowach tymczasowych było trzymanych w niepewności przez agencje pracy do ostatniej chwili. O końcu swojej pracy na magazynie firmy LPP w Brześciu Kujawskim według lokalnej prasy mieli dowiedzieć się na 1,5 godziny przed końcem zmiany.
z- 24
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mamy już poniedziałek po 06:00, więc we wszystkich łagrach, gułagach, kołchozach, PGR-ach, januszeksach, fabrykach kurzu, azbestu, sortowniach śmieci i wszelkich zakładach o charakterze produkcji taśmowej zapewne padło już standardowe zapytanie:
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
źródło: pobrane (6)
Pobierz
źródło: praygecover
Pobierz@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU a co jeśli ufoki zagonią cię do przymusowych robót?
- 76
@troglodyta_erudyta: i cyk międzygwiezdne l4
Jakie mam możliwości, jeśli firma nie wypłaciła mi pieniędzy za styczeń po nowej stawce?
#januszebiznesu #januszex #prawo #prawopracy #pracbaza
#januszebiznesu #januszex #prawo #prawopracy #pracbaza
@AscendedFromTomorrow: tupnąć nóżką
@AscendedFromTomorrow To pip jak umowa o pracę lub sąd jak zleceniówka
- 4
Wiem że ten portal zdycha ale że pracować to rzecz ważna, to i tutaj wystawie ogłoszenie.
2 osobowy skład, monter i pomocnik, szuka pracy w branży izolacji przemysłowych. Jesteśmy dostępni od zaraz. Jeden z nas ma vca, drugi scc, prawo jazdy, angielski b2/c1, doświadczenie w wełnie i pyrożelu. Stanowimy zgrany 2 osobowy zespół, który nie boi się wyzwań i pracy w ekstremalnych warunkach. Rozważymy każda propozycje.
#praca, #pieniadze
2 osobowy skład, monter i pomocnik, szuka pracy w branży izolacji przemysłowych. Jesteśmy dostępni od zaraz. Jeden z nas ma vca, drugi scc, prawo jazdy, angielski b2/c1, doświadczenie w wełnie i pyrożelu. Stanowimy zgrany 2 osobowy zespół, który nie boi się wyzwań i pracy w ekstremalnych warunkach. Rozważymy każda propozycje.
#praca, #pieniadze
konto usunięte via Wykop
- 0
@Akshxh: Ladnie odklejony widze jestes. Tym bardziej bedziesz mial bardzo bolesne ladowanie jak zobaczysz ile jest warta Twoja praca ktora moze wykonywac doslownie kazdy po krotkim przeszkoleniu.
- 2
@pieczony_szczur_z_ogniska: nimku ja w branży siedzę już kawałek czasu i dzisiaj już dostałem ofertę za 16.5 na rękę, co dla mnie jest dobra stawką + darmowe zakwaterowanie. Widze ze w dupie byłeś, g---o widziales ale co się głupot nagadasz to twoje. Wystarczy wejść na grupy na fb i sprawdzić. Za 10 € to typy od rusztowań by cię wyśmiały
Post skopiowany z pewnego forum wojskowego. Sama prawda.
To, że w Polsce panuje kult z-----------a to wina wasza: pokolenia X, pokolenia moich dziadków. Skakaliście jak pieski cyrkowe dookoła pracodawców, będąc na każde zawołanie.
Bez słowa przyjmowaliście nadgodziny i wykazywaliście się "bo tak trzeba, trzeba pokazać, że zależy". Przy tym wychodziliście z arcyśmiesznej myśli, że jesteście niezastąpieni.
Że jesteście potrzebni pracodawcy - takiego wała.
Zbiór patologicznych zachowań zbiorczo nazywanych per Januszex to efekt pracy waszych pokoleń. Zapieprzania
To, że w Polsce panuje kult z-----------a to wina wasza: pokolenia X, pokolenia moich dziadków. Skakaliście jak pieski cyrkowe dookoła pracodawców, będąc na każde zawołanie.
Bez słowa przyjmowaliście nadgodziny i wykazywaliście się "bo tak trzeba, trzeba pokazać, że zależy". Przy tym wychodziliście z arcyśmiesznej myśli, że jesteście niezastąpieni.
Że jesteście potrzebni pracodawcy - takiego wała.
Zbiór patologicznych zachowań zbiorczo nazywanych per Januszex to efekt pracy waszych pokoleń. Zapieprzania
Sama prawda.
@marcinpodlas8: G---o prawda. Gdyby nagle w------o bezrobocie w każdym sektorze, to ciekawy jestem co by ci ludzie pisali. Hurrr, nie mam pracy, bo roboty i sztuczna inteligencja z----------ą 24/7, durrr! Robotyczny kult z--------u! Hurrr!
Prawda jest taka, że zachowania są kreowane przez okoliczności. Zmienił się rynek i roszczeniowcom się nie podoba, że zmiany nie nastąpiły z dnia na dzień. Ja myślę, że wymagające branże będą zmierzać w kierunku
- 0
Nasz zakład będzie zamknięty przez 2 dni ze względu na "spadek zamówień" - produkcja będzie miała 1 dzień postojowego + 1 urlopu, uzgodnione ze związkiem - reszta biurowych pracuje normalnie lub bierze urlopy (O ILE NIE MAJĄ ZALEGŁOŚCI XD) na oba dni (nie można na 1) - pytanie do ekspertów: czy pod kątem prawa pracy jest to wszystko zgodne?
#pracbaza #praca #inspekcjapracy #januszex #
#pracbaza #praca #inspekcjapracy #januszex #
Ahhh praca w #januszex to inny wymiar. W mojej ostatniej pracy, był WYMÓG robienia nadgodzin, minimum dwie soboty i 10 nadgodzin w tygoniu, jeśli ktoś tego nie robił, to był wzywany i miał rozmowę z prezesem, kierownikiem i majster XDD. Ogólnie, to tak wychowali sobie roboli, że pracowali po 10 godzin każdego dnia plus wszystkie soboty, i to chwalenie się zarobkami "ja to zarabiam 4,8 tys", tylko zapominali, że robią
źródło: temp_file.png2958485470165233463
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@Chicoxxx66 Polacy są antysocialni i antypracowniczy. Mają myślenie typowe dla neoliberałów( dla Korwina i reszty). Związki zawodowe - nieroby, płaca minimalna - a, na co to komu. Dzieci robotników wierzę, że będą prezesami banków., dlatego pracodawcy mogą wszystko.
@mathias94: w pracy masz znajome twarze, pamiętaj o tym. Patrz na siebie, nie na innych.
Ze wszystkich poprzednich firm, jakikolwiek kontakt został mi może z 6 osobami, w tym z 3 bardzo dobry.
Ze wszystkich poprzednich firm, jakikolwiek kontakt został mi może z 6 osobami, w tym z 3 bardzo dobry.
@mathias94: nie moja sprawa ale mordo, do pracy chodzisz dla pieniędzy a nie dla znajomosci, jeśli znajdziesz robotę za znacząco lepsza kwotę to bym się nawet nie zastanawiał, znajomi z pracy na chleb kasy nie dadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeglądam sobie komentarze pewnej firmy i znalazłem takie coś. Muszę powiedzieć że bystre, żeby oceniać firmę również po elewacji - w sytuacji jak niszczy widok mieszkańcom.
Nigdy nie wpadłem na taki pomysł, ale wydaje mi się bardzo spoko. Bo faktycznie ten januszex ma ohydną elewację, remontu to dawno nie widziało i straszy ulicę.
#slask #januszex #dbajmyomiasto
Nigdy nie wpadłem na taki pomysł, ale wydaje mi się bardzo spoko. Bo faktycznie ten januszex ma ohydną elewację, remontu to dawno nie widziało i straszy ulicę.
#slask #januszex #dbajmyomiasto
źródło: P6nrfG2
Pobierz@Klopsztanga: Zaraz fryzjera będą Julki oceniać na jedną gwiazdkę, bo nie ma 190 cm, Pizzerię na jedną gwiazdkę, bo pizzerman ma niewyjściową gębę. Zajebiste. Chociaż tyle, że ocena jest uzasadniona i można lać na autora ciepłym moczem
- 1
@kuroszczur: ale to ty piszesz by oceniać po wyglądzie ludzi xD
Ale masz rację, też bym ocenił gdyby turek mi robił kebsa w ubraniu roboczym po remoncie kanciapy itp.
Ale masz rację, też bym ocenił gdyby turek mi robił kebsa w ubraniu roboczym po remoncie kanciapy itp.
Jak w tym kołchozie w następnym tygodniu będzie taki sam z-------l jak w tym tygodniu to muszę stąd w-------ć. Miałem się tu dużo o--------ć i tak bylo na początku, ale ostatnio był z-------l. I jeszcze lekko się do mnie p--------i, że wypelniłem kartę zarobkową ostatniego dnia. Co oni sobie myśleli, że ja nie robię wszystkiego na ostatnią chwilę? Błąd. Oddałem tą kartę ostatniego dnia i kilkanaście minut przed zamknięciem tego miejsca gdzie

























https://lozar.pl/suwmiarki/verke-suwmiarka-elektroniczna-cyfrowa-150mm-002mm-331.html
#2137 #cenzopapa #pasjonaciubogiegozartu #heheszki #mechanika #narzedzia #inzynieria #januszex #pracbaza #wykopobrazapapieza
źródło: IMG-20230215-WA0000
Pobierz