Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@coTYkcesz: masz #shadowban'a! Twój wpis nie wyświetla się we "wszystkie wpisy" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Spróbuj dodać go jeszcze raz, aby był widoczny. [ #shadowbanbot ] [ FAQ ]
- 0
@MirkoStats: poważnie mam to gowno? Przecież nie o---------m nic ostatnio :D
konto usunięte via Android
- 1
- 202
#nielegalniemigrancji #mediaglownegoscieku #jakzyc
qurwa posprzedawali media niemcom a teraz człowiek z rana niepotrzebnie sobie podnosi cisnienie...
qurwa jakiś frajesrki speker oznjmił, że polska MUSI, qurwa czujecie MUSI przyjąć jeszcze dodatkowych 7k emigrantów.
Musimy być solidarniu z ejropom :), qurwa rozumiecie SOLIDARNI :). Szkoda, ze nie byliśmy jak niemcy, austria i inni nam na 7lat poblokowali rynki pracy, jak za marne 300baniek musieliśmy zamykać stocznie ... jak
qurwa posprzedawali media niemcom a teraz człowiek z rana niepotrzebnie sobie podnosi cisnienie...
qurwa jakiś frajesrki speker oznjmił, że polska MUSI, qurwa czujecie MUSI przyjąć jeszcze dodatkowych 7k emigrantów.
Musimy być solidarniu z ejropom :), qurwa rozumiecie SOLIDARNI :). Szkoda, ze nie byliśmy jak niemcy, austria i inni nam na 7lat poblokowali rynki pracy, jak za marne 300baniek musieliśmy zamykać stocznie ... jak
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pawele125: Nie bądz naiwny. Kolejnym planem Merkel jest przydzielenie identycznego socjalu we wszystkich krajach. Tak wiec islamisci beda woleli zyc u nas bo hajs taki sam a tansze życie. To jest PUŁAPKA.
- 3
@tmh7: Zgłoś się do rządu o zwrot pieniędzy, niektórym się udaje #frankowicze
Gość z allegro wysłał mi paczkę na adres z allegro zamiast wybrany przeze mnie adres dostawy.... teraz paczka jest 250 km w moim rodzinnym domu i pewnie dopiero w połowie przyszłego tygodnia ktoś mi ją podrzuci... jak żyć...
#gorzkiezale #firstworldproblems #jakzyc
#gorzkiezale #firstworldproblems #jakzyc
#oszukujo #kebabking
1. Zamawiamy 3 zestawy do biura przez internet - wszyscy #glodujo,
2. Potwierdzamy zamówienie telefonicznie, bo potwierdzenie mailem nie przyszło,
3. Dojeżdża kierowca - bierze hajs, idzie. Rozpakowujemy, zamówienie się nie zgadza. Biegnę za gościem, by wrócił i pomógł rozwiązać problem,
5. Pan ma problem zadzwonić do kierownika - telefon na karte, zero na koncie - #zenadawchuj
1. Zamawiamy 3 zestawy do biura przez internet - wszyscy #glodujo,
2. Potwierdzamy zamówienie telefonicznie, bo potwierdzenie mailem nie przyszło,
3. Dojeżdża kierowca - bierze hajs, idzie. Rozpakowujemy, zamówienie się nie zgadza. Biegnę za gościem, by wrócił i pomógł rozwiązać problem,
5. Pan ma problem zadzwonić do kierownika - telefon na karte, zero na koncie - #zenadawchuj
@therifler: ruszyc dupe i zrobic hurdurr
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ehh... Mireczki, niedługo matura, a ja dalej nie mam pojęcia co bym chciał w życiu robić. Interesuje się naprawdę wieloma rzeczami, ale zazwyczaj jest to słomiany zapał. Wytrzymuje w jednej dziedzinie maksymalnie miesiąc. I zaraz się nudzę i uciekam w kierunku czegoś innego.
Raz coś całkowicie ścisłego innym razem jaram się sztuką.
Jak żyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#matura #szkola #zycie #
Raz coś całkowicie ścisłego innym razem jaram się sztuką.
Jak żyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#matura #szkola #zycie #
konto usunięte via Android
- 1
@dreamh00k: Zawsze możesz kopać rowy
@dreamh00k: skończ to, co sądzisz, że da Ci pieniądze. hobby zawsze możesz mieć po pracy i zmieniać je co miesiąc
- 4
- 64
- 6
@mateusz_wajche_przeloz: @Zatwardzenie: Wpisz w google: Roman Giertych
- 0
- 1
Podsumowanie "Infinite Ethics" Nicka Bostroma:
Cosmology shows that we might well be living in an infinite universe that contains infinitely many happy and sad people. Given some assumptions, aggregative ethics implies that such a world contains an infinite amount of positive value and an infinite amount of negative value. But you can presumably do only a finite amount of good or bad. Since an infinite cardinal quantity is unchanged by the
Jak to jest ze w sieci #plus można za 5 czy 10zł wykupić darmowy transfer na #facebook czy jakiś #twitter? Jedyna społecznościowa apk w moim telefonie to #wykop i musze wiecznie się w------ć jak:
Uwaga, przekroczono 500 MB. Predkosc transmisji zostala obnizona. Aby ja przywrocic wylacz pakiet i wlacz go ponownie. Wiecej informacji na www.plus.pl
#jakzyc #w---w #zrobtacosztym
Uwaga, przekroczono 500 MB. Predkosc transmisji zostala obnizona. Aby ja przywrocic wylacz pakiet i wlacz go ponownie. Wiecej informacji na www.plus.pl
#jakzyc #w---w #zrobtacosztym
- 1
Wszystkie "dokument lektor pl" na Youtube obejrzane. #jakzyc #wyznaniezdupy
- 4
Rzecz dzieje się na #ursynow. Przechodzę pilnie strzeżonym osiedlem, w większości zamieszkałym przez pracowników #mordornadomaniewskiej
Przez apartamentowcami (he he) interakcje nawiązują latorośle wspomnianych wyżej osobników.
Między dziećmi (lat 5-6) wybucha mały konflikt. Słyszę: "nie kłam, że jej nie popchnąłeś!!! Mam wszystko nagrane!!!"
#jakzyc #dzieci #truestory
Przez apartamentowcami (he he) interakcje nawiązują latorośle wspomnianych wyżej osobników.
Między dziećmi (lat 5-6) wybucha mały konflikt. Słyszę: "nie kłam, że jej nie popchnąłeś!!! Mam wszystko nagrane!!!"
#jakzyc #dzieci #truestory
- 6
Bycie ratownikiem medycznym to jednak ciężki kawałek chleba... Z jednej strony nieuprzejmość, wrogość i agresja ze strony pacjentów i ich rodzin, z drugiej strony przełożeni, którzy traktują ich jak pionki na szachownicy. Szkoda słów.
http://wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/20-ratownikow-zwolnionych-ze-szpitala-we-wloclawku,3492839,art,t,id,tm.html
#999 #jakzyc
http://wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/20-ratownikow-zwolnionych-ze-szpitala-we-wloclawku,3492839,art,t,id,tm.html
#999 #jakzyc
@powro91:
Masz więcej pracowników niż potrzebujesz - albo ich zwalniasz albo zwiększasz produkcję albo zabierasz pieniądze skądinąd.
To normalne w KAŻDYM zawodzie.
z drugiej strony przełożeni, którzy traktują ich jak pionki na szachownicy
Masz więcej pracowników niż potrzebujesz - albo ich zwalniasz albo zwiększasz produkcję albo zabierasz pieniądze skądinąd.
To normalne w KAŻDYM zawodzie.
- 0
@Ginden: powinni to wykładać na pierwszym roku studiów rat-med, wielu by nie marnowało kolejnych dwóch lat.
- 16
Komentarz usunięty przez autora
@zamaskowany: no i co z tego? Co za różnica jak się siedzi w piwnicy.
@Wyrewolwerowanyrewolwer: no jak gdzie.
Duda rozdał po 500 pln na kazde dziecko....;)))
Duda rozdał po 500 pln na kazde dziecko....;)))
Jak można ciastka posypywać zwykłym białym cukrem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież to jakby się jadło ciacho wyjęte z piasku na plaży....
Do posypywania tylko cukier puder tak zostałem wychowany.
#ciastka #jakzyc #podwypieki
Do posypywania tylko cukier puder tak zostałem wychowany.
#ciastka #jakzyc #podwypieki
źródło: comment_Ow9IsZRBuxN5bAV2lPoGfnHTiCvdAuln.jpg
Pobierz@kary_koniu: a cukier puder to tak jakbyś jadł mąkę.
- 0
- 1
@TheSjz3: przecież premier by Ci nie pożyczył
- 0
@bocznica: jakby pracodawca miał zapewnić dla prawie tysiąca osób kawę, to pewnie byłby to spory koszt. Premie i różne dodatki z tytułu wykonywanej pracy są w zupełności adekwatne do tego, żeby sobie tą kawę kupić, a kawę mamy bardzo dobrą w dużych kubkach i co najważniejsze nie jest droga, a to pewnie dlatego, że być może pracodawca dopłaca do tego pewną część.































Do tego podobno mam #shadowban... Eh super noc bulwo!