Ja p------e #jakzyc? N-------m się, coś mi o------o i wrzuciłem ponad 1k w maszyny... Teraz trzezwieje i szukam sznura żeby się " pohuśtać".. ;(

Do tego podobno mam #shadowban... Eh super noc bulwo!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e #jakzyc? N-------m się, coś mi o------o i wrzuciłem ponad 1k w maszyny... Teraz trzezwieje i szukam sznura żeby się " pohuśtać".. ;(

Do tego podobno mam #shadowban... Eh super noc bulwo!
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nielegalniemigrancji #mediaglownegoscieku #jakzyc
qurwa posprzedawali media niemcom a teraz człowiek z rana niepotrzebnie sobie podnosi cisnienie...
qurwa jakiś frajesrki speker oznjmił, że polska MUSI, qurwa czujecie MUSI przyjąć jeszcze dodatkowych 7k emigrantów.
Musimy być solidarniu z ejropom :), qurwa rozumiecie SOLIDARNI :). Szkoda, ze nie byliśmy jak niemcy, austria i inni nam na 7lat poblokowali rynki pracy, jak za marne 300baniek musieliśmy zamykać stocznie ... jak
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawele125: Nie bądz naiwny. Kolejnym planem Merkel jest przydzielenie identycznego socjalu we wszystkich krajach. Tak wiec islamisci beda woleli zyc u nas bo hajs taki sam a tansze życie. To jest PUŁAPKA.
  • Odpowiedz
Gość z allegro wysłał mi paczkę na adres z allegro zamiast wybrany przeze mnie adres dostawy.... teraz paczka jest 250 km w moim rodzinnym domu i pewnie dopiero w połowie przyszłego tygodnia ktoś mi ją podrzuci... jak żyć...
#gorzkiezale #firstworldproblems #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oszukujo #kebabking

1. Zamawiamy 3 zestawy do biura przez internet - wszyscy #glodujo,
2. Potwierdzamy zamówienie telefonicznie, bo potwierdzenie mailem nie przyszło,
3. Dojeżdża kierowca - bierze hajs, idzie. Rozpakowujemy, zamówienie się nie zgadza. Biegnę za gościem, by wrócił i pomógł rozwiązać problem,
5. Pan ma problem zadzwonić do kierownika - telefon na karte, zero na koncie - #zenadawchuj
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh... Mireczki, niedługo matura, a ja dalej nie mam pojęcia co bym chciał w życiu robić. Interesuje się naprawdę wieloma rzeczami, ale zazwyczaj jest to słomiany zapał. Wytrzymuje w jednej dziedzinie maksymalnie miesiąc. I zaraz się nudzę i uciekam w kierunku czegoś innego.
Raz coś całkowicie ścisłego innym razem jaram się sztuką.
Jak żyć? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#matura #szkola #zycie #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podsumowanie "Infinite Ethics" Nicka Bostroma:

Cosmology shows that we might well be living in an infinite universe that contains infinitely many happy and sad people. Given some assumptions, aggregative ethics implies that such a world contains an infinite amount of positive value and an infinite amount of negative value. But you can presumably do only a finite amount of good or bad. Since an infinite cardinal quantity is unchanged by the
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest ze w sieci #plus można za 5 czy 10zł wykupić darmowy transfer na #facebook czy jakiś #twitter? Jedyna społecznościowa apk w moim telefonie to #wykop i musze wiecznie się w------ć jak:

Uwaga, przekroczono 500 MB. Predkosc transmisji zostala obnizona. Aby ja przywrocic wylacz pakiet i wlacz go ponownie. Wiecej informacji na www.plus.pl

#jakzyc #w---w #zrobtacosztym
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rzecz dzieje się na #ursynow. Przechodzę pilnie strzeżonym osiedlem, w większości zamieszkałym przez pracowników #mordornadomaniewskiej
Przez apartamentowcami (he he) interakcje nawiązują latorośle wspomnianych wyżej osobników.
Między dziećmi (lat 5-6) wybucha mały konflikt. Słyszę: "nie kłam, że jej nie popchnąłeś!!! Mam wszystko nagrane!!!"

#jakzyc #dzieci #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powro91:

z drugiej strony przełożeni, którzy traktują ich jak pionki na szachownicy

Masz więcej pracowników niż potrzebujesz - albo ich zwalniasz albo zwiększasz produkcję albo zabierasz pieniądze skądinąd.
To normalne w KAŻDYM zawodzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@bocznica: jakby pracodawca miał zapewnić dla prawie tysiąca osób kawę, to pewnie byłby to spory koszt. Premie i różne dodatki z tytułu wykonywanej pracy są w zupełności adekwatne do tego, żeby sobie tą kawę kupić, a kawę mamy bardzo dobrą w dużych kubkach i co najważniejsze nie jest droga, a to pewnie dlatego, że być może pracodawca dopłaca do tego pewną część.
  • Odpowiedz