Ej Mircy, śniło mi się ze umarłem, i siedzę w poczekalni na sąd ostateczny xD Nudziło mi się, więc zadzwoniłem do cumpla żeby poszedł ze mną na browara, bo w ogóle to jestem teraz jakby aniołem, i mogę się teleportować. Już prawie zgadałem się z ziomkiem, a wtedy wpada Jezus, i zabiera mi telefon, bo miałem robić rachunek sumienia :< #jakzyc #gimbosny
#jakzyc #gimbosny