Co się dzieje w tym #pkp, kiedy japkowe telefony są ładowane z ichnich gniazdek dziwne rzeczy dzieją się z ekranami dotykowymi.


W efekcie nie mogę naraz ładować komórki i przeglądać wypoku, #jakzyc.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dd xd Gurwa mireczky bedo #gorzkiezale ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jadę właśnie autobusem zastępczym pkp Kraków - Przemyśl pełnym Ukraińców... Dezorganizacja lvl 9000. Pół godziny opóźnienia na starcie bo część osób nie ma biletu i musieli kupić u konduktora. To nic ze autobus jest z obowiązkowa rezerwacją miejsc. Poczekamy. Przecież nie można było kupić biletów wcześniej. Wszyscy siadają gdzie popadnie. Granda bo ten tamten sramten siedzi na innym miejscu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Mireczki szukam porady.

tl;dr Bilety kupione od ebilet.pl nie zadziałały. Nie chcą uznać reklamacji #gorzkiezale

Kupiłam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jak się kłócicie z żoną / dziewczyna? Krzyki obu stron? Wyzwiska czy spokojnie? Ile trwają wasze ciche dni? Kto pierwszy odpuszcza? Kto przepraszam pierwszy? #kiciochpyta #feels #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to się do k***y nędzy dzieje, że przeglądam sobie wypoka, scrolluje, scrolluje i nagle moją uwagę przyciąga jakiś wykop. Niestety już kliknąłem na drugą stronę. Ok, cofam, szukam, szukam. NO NIE MA (na żadnej ze stron)! Nie ma tego wypoka. Stracił się. Jak to się dzieje, że akurat ten wykop znikł. Nawet myszką na niego nie najechałem. I to nie pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja.
WYPOK
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kontra: zmień prace, weź kredyt

Uderz do Dukli na zwiedzanie w gumofilcach powtarzam w gumofilcach to dość istotne.
Wbijasz do magazynu slodow, korzystasz z nieuwagi i pakujesz słód w buty.
Profit
  • Odpowiedz
Można przepisać numeru telefonu na innego właściciela?
Chodzi o to że mam numer w plusie który był mixem.
Skończyły się doładowania,lecz nie mogę prznieść numeru ponieważ nie jestem jego właścicielem.
Nie chce się już bawić w żadne mixy,abonamenty, chce po prostu zostać przy tym numerze.
Fakt taki że nie bawi mnie płacenie 15zł za 512mb internetu.
#plus #sieci #komorki #telefonia #corobic #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rolfik_r1: w mixie nie ma cesji ;-)

@Pawciosl: jak zrobiłeś wszystkie doładowania to koniecznie przejdź na kartę, inaczej nie zmienisz właściciela numeru. Wyślij sms-a na 2699 o treści PNK. Po 7 dniach numer jest na kartę, nadal zarejestrowany na byłego właściciela, ale wtedy możesz go przepisać na siebie. W teorii musicie być oboje w punkcie, aby tego dokonać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #rozkminy #kosciol #ateizm

Jestem osobą niewierzącą. Mam chrzest, komunię i bierzmowanie, jednak w pewnym momencie kościół i ja powiedzieliśmy sobie cześć i nasze drogi się rozeszły.

Świątynię odwiedzam w ramach jakiś uroczystości, typu: pogrzeb, ślub, komunia itp. Z czystego szacunku dla rodziny i znajomych. + raz w roku idę poświęcić jajo - taka tradycja. Nie uczestniczę w śpiewach, modlitwach, jednak jak przyzwoitość nakazuje, w
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Groteska: ja wychodzę z założenia że cała patologia powinna być w------a do kontenerów gdzieś za Zgierz, a mieszkania przeznaczone na wynajem osobą które za to będą płacić.
  • Odpowiedz