Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@KingRStone: Też mi przyszło coś podobnego do głowy, ale nie znam się.
Nasuwa się więc pytanie: można w ogóle tu ładować? ._.
Nasuwa się więc pytanie: można w ogóle tu ładować? ._.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Dd xd Gurwa mireczky bedo #gorzkiezale ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jadę właśnie autobusem zastępczym pkp Kraków - Przemyśl pełnym Ukraińców... Dezorganizacja lvl 9000. Pół godziny opóźnienia na starcie bo część osób nie ma biletu i musieli kupić u konduktora. To nic ze autobus jest z obowiązkowa rezerwacją miejsc. Poczekamy. Przecież nie można było kupić biletów wcześniej. Wszyscy siadają gdzie popadnie. Granda bo ten tamten sramten siedzi na innym miejscu.
Jadę właśnie autobusem zastępczym pkp Kraków - Przemyśl pełnym Ukraińców... Dezorganizacja lvl 9000. Pół godziny opóźnienia na starcie bo część osób nie ma biletu i musieli kupić u konduktora. To nic ze autobus jest z obowiązkowa rezerwacją miejsc. Poczekamy. Przecież nie można było kupić biletów wcześniej. Wszyscy siadają gdzie popadnie. Granda bo ten tamten sramten siedzi na innym miejscu.
- 5
Hej,
Mireczki szukam porady.
tl;dr Bilety kupione od ebilet.pl nie zadziałały. Nie chcą uznać reklamacji #gorzkiezale
Kupiłam
Mireczki szukam porady.
tl;dr Bilety kupione od ebilet.pl nie zadziałały. Nie chcą uznać reklamacji #gorzkiezale
Kupiłam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Whattodo:
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 15
@Melegan: jak w 2015 roku mozna miec poczte na czyms innym niz gmail?
Jak się kłócicie z żoną / dziewczyna? Krzyki obu stron? Wyzwiska czy spokojnie? Ile trwają wasze ciche dni? Kto pierwszy odpuszcza? Kto przepraszam pierwszy? #kiciochpyta #feels #jakzyc
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Niech mi ktoś wytłumaczy, jak to się do k***y nędzy dzieje, że przeglądam sobie wypoka, scrolluje, scrolluje i nagle moją uwagę przyciąga jakiś wykop. Niestety już kliknąłem na drugą stronę. Ok, cofam, szukam, szukam. NO NIE MA (na żadnej ze stron)! Nie ma tego wypoka. Stracił się. Jak to się dzieje, że akurat ten wykop znikł. Nawet myszką na niego nie najechałem. I to nie pierwszy raz spotyka mnie taka sytuacja.
WYPOK
WYPOK
@Sardrak: POTWIERDZAM, TO PRZEZ ZYDOW
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 4
@kontra: zmień prace, weź kredyt
Uderz do Dukli na zwiedzanie w gumofilcach powtarzam w gumofilcach to dość istotne.
Wbijasz do magazynu slodow, korzystasz z nieuwagi i pakujesz słód w buty.
Profit
Uderz do Dukli na zwiedzanie w gumofilcach powtarzam w gumofilcach to dość istotne.
Wbijasz do magazynu slodow, korzystasz z nieuwagi i pakujesz słód w buty.
Profit
- 2
@LowcaAndroidow: skołuję wodery to od razu na dwie warki ogarnę
@spunky: Niby to jest jakiś pomysł, sprawdzę. Ewentualnie do Browamatora mam 30km, jak mnie przyciśnie to może jutro pojadę ;)
@spunky: Niby to jest jakiś pomysł, sprawdzę. Ewentualnie do Browamatora mam 30km, jak mnie przyciśnie to może jutro pojadę ;)
źródło: comment_hRwdqET0AwkfWIEZUKpg9qrS1308qOrx.jpg
PobierzTo uczucie gdy dzienny jest lepiej widoczny na telefonie za dnia, ale #tylkonocny bo jeszcze ktoś zauważy. #zalesie #jakzyc
szczurokrety wykorzystaly moment w ktorym zmuszony bylem zajac normalnym zyciem i wytrzebily 3/4 mojej zalogi (╥﹏╥) ciulalem te kapsle przez 3 dni i caly wysilek jak psu w dupe
#jakzyc #gorzkiezale #falloutshelter
#jakzyc #gorzkiezale #falloutshelter
- 0
@noga_z_gazu: znam ten ból..
- 1
Można przepisać numeru telefonu na innego właściciela?
Chodzi o to że mam numer w plusie który był mixem.
Skończyły się doładowania,lecz nie mogę prznieść numeru ponieważ nie jestem jego właścicielem.
Nie chce się już bawić w żadne mixy,abonamenty, chce po prostu zostać przy tym numerze.
Fakt taki że nie bawi mnie płacenie 15zł za 512mb internetu.
#plus #sieci #komorki #telefonia #corobic #
Chodzi o to że mam numer w plusie który był mixem.
Skończyły się doładowania,lecz nie mogę prznieść numeru ponieważ nie jestem jego właścicielem.
Nie chce się już bawić w żadne mixy,abonamenty, chce po prostu zostać przy tym numerze.
Fakt taki że nie bawi mnie płacenie 15zł za 512mb internetu.
#plus #sieci #komorki #telefonia #corobic #
- 1
@rolfik_r1: w mixie nie ma cesji ;-)
@Pawciosl: jak zrobiłeś wszystkie doładowania to koniecznie przejdź na kartę, inaczej nie zmienisz właściciela numeru. Wyślij sms-a na 2699 o treści PNK. Po 7 dniach numer jest na kartę, nadal zarejestrowany na byłego właściciela, ale wtedy możesz go przepisać na siebie. W teorii musicie być oboje w punkcie, aby tego dokonać.
@Pawciosl: jak zrobiłeś wszystkie doładowania to koniecznie przejdź na kartę, inaczej nie zmienisz właściciela numeru. Wyślij sms-a na 2699 o treści PNK. Po 7 dniach numer jest na kartę, nadal zarejestrowany na byłego właściciela, ale wtedy możesz go przepisać na siebie. W teorii musicie być oboje w punkcie, aby tego dokonać.
- 1
@miiihau: wielkie dzięki juz ten plush jest o wiele lepszy. Chciałbym Ci dać milion plusów
- 1
24 października gpsuje się z mój #rozowypasek. Nie dość, że zmiana czasu to i wybory, a teraz się dowiaduje, że #duda chce mi się jeszcze wpakować z referendum. #bylempierwszy #gorzkiezale #jakzyc
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
#pytanie #rozkminy #kosciol #ateizm
Jestem osobą niewierzącą. Mam chrzest, komunię i bierzmowanie, jednak w pewnym momencie kościół i ja powiedzieliśmy sobie cześć i nasze drogi się rozeszły.
Świątynię odwiedzam w ramach jakiś uroczystości, typu: pogrzeb, ślub, komunia itp. Z czystego szacunku dla rodziny i znajomych. + raz w roku idę poświęcić jajo - taka tradycja. Nie uczestniczę w śpiewach, modlitwach, jednak jak przyzwoitość nakazuje, w
Jestem osobą niewierzącą. Mam chrzest, komunię i bierzmowanie, jednak w pewnym momencie kościół i ja powiedzieliśmy sobie cześć i nasze drogi się rozeszły.
Świątynię odwiedzam w ramach jakiś uroczystości, typu: pogrzeb, ślub, komunia itp. Z czystego szacunku dla rodziny i znajomych. + raz w roku idę poświęcić jajo - taka tradycja. Nie uczestniczę w śpiewach, modlitwach, jednak jak przyzwoitość nakazuje, w
- 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tubbs: Skoro jesteś niewierzący, to co ci szkodzi odklepać formułki dla wierzących, skoro już i tak zgodziłeś się na coś wbrew swoim przekonaniom?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@J-DEVIL: to współczuję, u mnie w urzędzie jak do tej pory trafiałem na spoko panie
Może miej lepsze podejście, nie traktuj ich jako nieudaczników i od razu będzie milej ;)
Może miej lepsze podejście, nie traktuj ich jako nieudaczników i od razu będzie milej ;)
- 0
@MarianAlkoholik: nie da się ;) aż tyle cierpliwości nie mam :P
- 1
@eugeniusz_geniusz: niestety... nie tylko nadciśnienie jest dokuczliwe.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
20
Próbował popełnić s---------o bo ZUS go wyleczył

Na próbę powieszenia się w sądzie, sędzia stwierdziła że takie rzeczy może robić na zewnątrz
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #























źródło: comment_J1T7o7rWmNmOXnFKKYNpU8UQvDMbzrUa.jpg
Pobierz