Jutro 1 września, a moje kochane liceum postanowiło w tym roku uczniów nie informować o niczym. Na stronie wciąż widnieje z zeszłego roku plan lekcji i rozpiska podręczników. Żeby tego było mało... nigdzie nie ma info, na którą jutro mamy rozpoczęcie.
To chyba nie idę.

#1wrzesnia #schooltime #jakzyc #buldupy

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żyjąc na co dzień na emigracji, w kraju, gdzie ciągle wieje i pada, całe wakacje zazdrościłam wam czytając wpisy, w których narzekaliście na kolejną falę gorąca..

Obecnie jestem w Polsce. Już wszystko rozumiem.


#bozejakgoraco #jakzyc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki! Mam problem od dłuższego czasu, w sumie nawet już nie wiem jak długo, mam nerwobóle na prawej łopatce.
Byłem u lekarza i powiedział że mam się nie denerwować to nie jest takie łatwe więc mam pytanie.
Da się jakoś pozbyć tego raz na zawsze? Nawet jeśli nie mam tego dziwnego bólu to i tak tam reakcja na dotyk jest inna (swędzi,a jak ktoś trzyma rękę to przyjemnie).
#medycyna #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawciosl: Ale jaki jest niby mechanizm, na podstawie którego stres miałby wywoływać ból w prawej łopatce? Naprawdę, nie wszystko, czego lekarz nie potrafi wyjaśnić, ma naturę psychosomatyczną. Nie masz np. złych nawyków sennych, np. nieodpowiednia pozycja snu, która powoduje nieustanny ucisk danej okolicy? Czasem wystarczy spać tak, żeby bolącym miejscem położyć się na małej, gumowej piłeczce, które rozmasuje okolicę i zniweluje ból.
  • Odpowiedz
@gardan: sproboje z ts piłeczka mam nadzieje ze to pomoże. Mam też nerwice i myślę że to od tego. Nie wiem co już mam robić nie raz się tak nasili ze nie mogę nic zrobić. Często też dretwieje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

google, mając chrome przepycha html5 blokujac flasha od 1 września w ich przeglądarce, ale żeby robić bannery w html5 trzeba używać tylko ich programu google web designer, który jest jeszcze w wersji beta i jest dość toporny #jakzyc

#google #flashplayer #webdev #oswiadczenie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żeby robić bannery w html5 trzeba używać tylko ich programu google web designer


@macgar: coś mi się zdaje, że to informacja nieprawdziwa.
  • Odpowiedz
@nederlandka:

Grupa Hatak

1 hr · Edited ·

Uwaga, będzie ogłoszenie. Iglak zaliczył podczas weekendu jakiś epicki melanż, podczas którego zgubił portfel / znajomych / telefon / dziewczynę (wybierzcie w ciemno, a na pewno traficie wink emoticon ) i teraz stara się to wszystko zlokalizować. W związku z tym napisów do FTWD, Hannibala oraz wszelkich innych projektów, w które jest zaangażowany, PRAWDOPODOBNIE dziś nie będzie


No, typowe ( ͡°
  • Odpowiedz
@Pachlak: co chwilkę mi wyskakuje to samo... Ten filtr jakoś dziwnie działa, bo stronkę dodaje (automatycznie) do jakieś tam kategorii, a po chwili stronka znowu działa normalnie...
  • Odpowiedz
1. miej firmę
2. hala kilkaset metrów
3. dawaj zatrudnienie kilkudziesięciu osobom
4. wypruwaj sobie żyły co miesiąc żeby wyjść na plus
5. państwo bierze ponad 50 tys. PLN podatku od nieruchomości, nie patrząc czy jesteś na plus czy minus
6. ???
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kurde mirki, przyszła mi karta graficzna ale cykam się ją zamontować, co jak komputer mi wybuchnie? x.x #jakzyc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach