Żyjąc na co dzień na emigracji, w kraju, gdzie ciągle wieje i pada, całe wakacje zazdrościłam wam czytając wpisy, w których narzekaliście na kolejną falę gorąca..
Obecnie jestem w Polsce. Już wszystko rozumiem.
#bozejakgoraco #jakzyc
Obecnie jestem w Polsce. Już wszystko rozumiem.
#bozejakgoraco #jakzyc





























To chyba nie idę.
#1wrzesnia #schooltime #jakzyc #buldupy
jak tak lamentujesz z tego powodu to pierwszego semestru studiów nie przeżyjesz xD