Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
rimyi

rimyi

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18034
  • Znaleziska 1518
  • Mikroblog 16516
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 39

326

Kolejny cios w rosyjski łańcuch paliwowy. Płonie kluczowa baza w Krasnodarze

Kolejny cios w rosyjski łańcuch paliwowy. Płonie kluczowa baza w Krasnodarze

Ukraińskie drony znów trafiły w serce rosyjskiej logistyki paliwowej. W nocy z 24 na 25 czerwca 2026 roku w rejonie Krasnodaru zapłonęła baza dystrybucji paliw w Poltavskiej. To już trzeci atak na ten sam obiekt w ciągu miesiąca.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 25.06.2026, 19:19:55
  • 35
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    pozar
rimyi
rimyi przedwczoraj, 13:14:52 via Wykop
  • 2
@Dupa01: sraken pierdaken konfiarzu, wracaj do ruskiej nory
rimyi
rimyi przedwczoraj, 13:16:34 via Wykop
  • 0
@ToxycznyKarol:
rimyi - @ToxycznyKarol:

źródło: comment_1664989985nFJasvYrdNIT4fCHsntFDK

Pobierz
rimyi
rimyi przedwczoraj, 21:29:59 via Wykop
  • 0
@Dupa01: no nie mam ochoty po raz kolejny rozbijać na części pierwsze dlaczego konfiarze wybierają sobie fakty pasujące akurat do ruskiej propagandy, jednym zdaniem, nie odwracja kota ogonem konfiarzu

1249

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

AMA Andrzej Dragan zapraszam do zadawania pytań :)

Cześć,nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie.

andrzejdragan
z
wykop.pl
dodany: 24.06.2026, 15:47:12
  • 760
  • #
    ama
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
rimyi
rimyi 25.06.2026, 07:35:51 via Wykop
  • 2
Czy nie uważa Pan, że fizyka powinna się kończyć w punkcie gdzie zaczyna się potencjalna fikcja?


@acropolix: a kto ma ustalac granice?
rimyi
rimyi przedwczoraj, 21:28:34 via Wykop
  • 1
@acropolix: zdrowym rozsądkiem kiedyś było krążenie słońca wokół ziemi, co to w ogóle za chłopskorozumizm

344

Trzaskowski obiecywał ochronę, sygnalista zwolniony. W sieci wrze

Trzaskowski obiecywał ochronę, sygnalista zwolniony. W sieci wrze

Portal Zero ujawnił, że sygnalista z warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich został zwolniony z pracy, choć prezydent Rafał

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 10:36:29
  • 68
  • #
    trzaskowski
  • #
    warszawa
  • #
    tusk
  • #
    polska
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    platformaobywatelska
rimyi
rimyi przedwczoraj, 13:13:03 via Wykop
  • -2
8siem gwiazdek napisali, powiedzieli o równości, empatii, zrobił jakiś bapsztyl marsz kobiet i to wystarczyło by lud uznał ich za zbawienie. Tyle, lud jest prosty i głupi.


@krolwsi: zawsze mnie śmieszy jak ktoś to pisze i nie potrafi zauważyć, że ludzie woleli nawet taką opcję od ciągłego plucia w pysk przez pisowców. To, że koalicja była zbawieniem sami sobie wymyśliliście bo potraficie myśleć zero jedynkowo

Kiedyś napisałem chyba na reddicie,
rimyi
rimyi przedwczoraj, 13:14:02 via Wykop
  • 0
@EmilioEstevez: to takie dziwne, że głosowali przeciwko opcji, która zaostrzyła im warunki w więzieniach?

333

Rafineria w Moskwie zamknięta przynajmniej na 6 mc.

Rafineria w Moskwie zamknięta przynajmniej na 6 mc.

Reuters: Jedyna rafineria ropy w Moskwie, dostarczająca ponad 1/3 paliwa dla miasta, wstrzymała pracę po ukraińskich atakach dronów. Naprawy mają potrwać co najmniej pół roku, a produkcja nie ruszy przed 2027 r.

acpiorundc
z
reuters.com
dodany: 24.06.2026, 17:59:17
  • 60
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
rimyi
rimyi 25.06.2026, 08:18:46 via Wykop
  • 1
@orkako: rozwiązanie jest bardzo proste, skończyć napadać inne kraje ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
23.06.2026, 14:46:20
  • 163
I jak ich szanować? Przecież to debile. A gość jest ekonomistą liberalnym niby xD

#ukraina #polska #ekonomia
chamibezczel - I jak ich szanować? Przecież to debile. A gość jest ekonomistą liberal...

źródło: obraz

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 23.06.2026, 17:48:21 via Wykop
  • 1
jak niby pol miliona urków robiących na czarno albo za minimalną miałoby by Polsce dać 2,7 % wzrostu gospodarczego, kiedy w Polsce jest około 16 milionów pracujących Polaków +ludzie pracujacy za granicą, czy wy ukry jesteście aż tak upośledzeni?


@dartyr: podziel 0,5/16 dostaniesz 3,13% udziału w gospodarce, gdyby nie było tego 0,5 dostałbyś okrągłe zero więc to nie tu jest problem

Z tego co zauważyłem bezrobocie nie zwiększyło się ani nie
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 24.06.2026, 09:08:10 via Wykop
  • 0
Wiesz cymbałku, że firma to nie jest taki twór do którego dosypiesz więcej pracowników to zarabiasz nagle więcej?


@ggs-hg: porównujesz pojedynczą firmę do ekonomii państwa i chcesz dyskutować na tematy polityczne? xD

a ty zrozumiesz w końcu że przyjmowanie taniej siły roboczej to nie jest rozwijanie
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 24.06.2026, 13:13:57 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: taka to dyskusja z konfiarzem analfabetą ekonomicznym
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
22.06.2026, 06:45:09
  • 166
Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej niż kilkanaście lat temu
-Lekarze wolą abyście zdychali na korytarzach szpitala niż żeby oni zarabiali troszkę mniej
-Policja nic nie ogarnia
-Mimo, że każdy ostrzegał to i tak nasz kraj robi speedrun najgorszych błędów z imigrantami
-Nikt już nie myśli o elektrowni atomowej
SzubiDubiDu - Garść przemyśleń z d--y:
-Służba zdrowia nie działa jeszcze bardziej ni...

źródło: images

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 22.06.2026, 11:48:24 via Wykop
  • 6
@SzubiDubiDu: niezła odklejka boomera, Polska i Polacy są najbogatsi w swojej historii

Owszem jestem zdecydowanie bogatszy niż w momencie wkraczania na rynek pracy ale jest to wynik wejścia w dorosłe życie a nie koniunktury która przez ostatnie trzy dekady rzuca kłody pod nogi.

Jeżeli miał bym startować z podobnego poziomu dziś był bym w zdecydowanie gorszej sytuacji.


@Towarzysz_Moskvin: może warto zastanowić się nad sobą zamiast całe życie szukać
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 23.06.2026, 13:10:44 via Wykop
  • 0
Natomiast to co zawsze mnie bawi to pańszczyźniana mentalność u niektórych która wywołuje agresję przy każdej próbie dyskusji o ich smyczy


@Towarzysz_Moskvin: stawiasz siebie ponad resztą, bo według swoich urojeń uważasz, że odkryłeś prawdę najprawdziwszą i dziwisz się, że nikt nie chce z tobą poważnie dyskutować? Jesteś definicją freethinkera z mema. Jak chcesz dyskutować to zejdź z wysokiego konia
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 23.06.2026, 17:39:01 via Wykop
  • 0
@Towarzysz_Moskvin: ah freethinkerzy wy jesteście tacy przewidywalni, opada maska ubermenscha i od razu uciekacie od dyskusji xD
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
23.06.2026, 05:58:37
  • 294
Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, a tu odwrotnie. 41 stopni to jakiś ponury żart

#pogoda #l-------------j #l-------------j
murison - Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, ...

źródło: 17821941779914679056808007968274

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 23.06.2026, 14:06:40 via Wykop
  • 0
Czyli np. zamiast inwestować w płacenie co raz więcej za energię w podatkach i opłatach "od zmian klimatu", to inwestować w infrastrukturę, która uczyni nas bardziej odpornym wobec nowych warunków - tak jak sugerujesz.


@szpongiel: a za co mają być te inwestycje?

Kiedyś lata tak wyglądały ale tak to szok dla ludzi


@Wasior123: no mordo mówię ci tak lato kiedyś wyglądało, 40 w cieniu i brak deszczu a
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
22.06.2026, 16:35:41
  • 255
XD

Nawrocki jest politykiem nacjonalistycznym, który wykorzystuje nastroje antyukraińskie do osiągnięcia korzyści wyborczych


— twierdzi amerykańska stacja CNN,

#ukraina #polska #wojna #rosja
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 23.06.2026, 13:55:24 via Wykop
  • 0
jak sama nazwa wskazuje Clinton News Network jest antytrumpowska


@Nie-mam: tyle lat po wyborach a prawaczków nadal d--a boli ehh płatki śniegu
  • Odpowiedz
Szefunciooooo
Szefunciooooo
Szefunciooooo
21.06.2026, 05:28:23
  • 53
Za mało pomagamy Ukrainie. Powinniśmy oddać cały sprzęt wojskowy, wyslac wszystkich żołnierzy na front, dać im prawa wyborcze i wpuścić do polityki. To mała cena za brak ruskich czołgów i nas.
#wojna
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 21.06.2026, 08:55:19 via Wykop
  • 3
Chłopie ty nic nie wiesz jak Polska armia się rozbroiła na rzecz upaincow


@Fushnikov: no siema brauniarzu, zrzutka na ruskie wycieczki już wpłacona?
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 21.06.2026, 13:11:59 via Wykop
  • 1
ochoo kolejny "świadomy" i "oświecony" wyborca, albo kolejny ukrainski troll na tym portalu, których zrobiło się tu od groma. Niech ci bedzie ukrainu dobra, a Polacy zli i powinni za darmo oddawać wszystko Ukrainie


@SiwyMati35: dalej nawet nie czytałem prawacki szurze, idź na spędy brauniarskie, tam będą klaskać
  • Odpowiedz
spucha
spucha
spucha
16.06.2026, 16:24:31
  • 1784
BOŻE MAM LOGOWAĆ SWOJE WEJŚCIE DO PRACY JAKA KOMPROMITACJA
spucha - BOŻE MAM LOGOWAĆ SWOJE WEJŚCIE DO PRACY JAKA KOMPROMITACJA

źródło: obraz

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 16.06.2026, 21:06:15 via Wykop
  • 8
ale dyżur na tym polega, ze mają czekać na pilne przypadki, jak nic nie ma to co mają lewitować do c---a? myslisz, ze w strazy pozarnej czy policji nie kimną sie na nocnej zmianie?


@BenCyrkowiec: wypok znalazł sobie wroga, nie przetłumaczysz
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
16.06.2026, 07:07:38
  • 984
Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba mieć IQ wysoko by takie coś wrzucać w internety swoją drogą.

#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - Ciężka noc instagramowej lekarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)  Trzeba mieć IQ wyso...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 16.06.2026, 12:24:04 via Wykop
  • 0
nie obchodzi mnie jak ona wygląda, interesuje mnie, że rucha nas wszystkich na kase, TFU


@CashStacker: A wyjaśnisz w jaki sposób czy wykopowy lincz musi trwać w najlepsze
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
15.06.2026, 06:49:53
  • 44
taka ciekawostka o adobe

#gielda
pepedros - taka ciekawostka o adobe

#gielda

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 15.06.2026, 12:51:07 via Wykop
  • 1
rynek wycenia przyszłość a nie obecne przychody, więc chyba oczekuje że za rok / dwa produkty adobe zostaną całkowicie zastąpione przez AI ^^


@HAMSKLOSS89: ja p------ę oby, niech te nieludzkie narzędzia upadną i sobie głupi ryj rozwalą
  • Odpowiedz

314

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Badanie pokazuje, że naprężenia, które zwykle powinny być rozładowywane przez duże trzęsienia, od dawna nadal się kumulują i mogły już osiągnąć niespotykany dotąd poziom.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 13.06.2026, 07:04:26
  • 114
  • #
    nauka
  • #
    kalifornia
  • #
    geologia
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
rimyi
rimyi 13.06.2026, 13:35:58 via Wykop
  • 6
tylko nie każ mi się jeszcze o nich martwić, już się martwię o Ukrainę bo ona broni też naszego kraju, martwię się o Niemcy bo dają nam pracę i są naszym największym partnerem handlowym. O USA też się muszę martwić bo są jakimś gwarantem bezpieczeństwa, o planetę tez muszę się martwić bo płonie. O UE też się muszę martwić, bo bez niej Polska nie istnieje. Można tak długo.


@ocynkowanyodpornynahejt: nieźle
rimyi
rimyi 13.06.2026, 20:02:04 via Wykop
  • 2
@Codziennie_cos_nowego: nie, jest po prostu debilem powielającym konfiarską propagandę
world
world
11.06.2026, 07:07:25
  • 69
Wracając do wczorajszego wpisu o tym co odpieprzają ludzie z konfederassji. Szukałem zdjęć w lepszej jakości. Generalnie wykorzystują jakieś nieoznakowane reklamowo miejscówki, stawiają jakieś opuszczone i wyrejestrowane przyczepy przy drogach - robią to "off label", jestem niemal pewien, że realizują to za "nieczystą" kasę z "nieczystymi" intencjami. Udało mi się wyhaczyć, że na jednym banerze są dane firmy, która je realizuje - pewnie w formie najmu przestrzeni reklamowej. Załączam niżej w lepszej
world - Wracając do wczorajszego wpisu o tym co odpieprzają ludzie z konfederassji. S...

źródło: wtf

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 11.06.2026, 12:49:54 via Wykop
  • 2
Zbłaźniłeś się widząc wszędzie ruskie trole, wyjdz z tej piwnicy i przestań bawić się w detektywa bo ci nie wychodzi.


@GregorGW96: widząc logo konfederacji korony ruskiej od razu można zakładać, że to orkowa propaganda. Dotychczas się sprawdzało, będzie się pewnie sprawdzać jeszcze długo w przyszłości
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 11.06.2026, 14:05:30 via Wykop
  • 0
chlo widzi ruskiego trolla bo napisał że nie podoba mu się wyższy wiek emerytalny dla mężczyzn. Także Gregor to się za dużo nie myli.


@frems: no ja się odnosiłem do głównego wpisu, gdzie na tych banerach jest logo konfiarzy ruskich, w tym się już pomylił
  • Odpowiedz
Mihajuj
Mihajuj
11.06.2026, 09:55:24
  • 207
1000 plusów i robię lewara na meksyk, pekao daje 150k pożyczki, po kursie 1.42 na betclicu, przy 100k daje to ponad 40k czystego zysku
#gielda #mecz #bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 11.06.2026, 12:48:03 via Wykop
  • 0
@Mihajuj: byku na jakims polymarket jest pewnie lewar x10, może tam warto?
  • Odpowiedz

723

Korowódka dębówka dotarła na płd. Polski. Lokalne władze ostrzegają mieszkańców

Korowódka dębówka dotarła na płd. Polski. Lokalne władze ostrzegają mieszkańców

Najnowszy komunikat o pojawieniu się gąsienic korowódki dębówki pochodzi z gminy Kłaj w województwie małopolskim. Władze gminy podkreślają, że owad może stanowić zagrożenie dla ludzi i zwierząt. Przestrzegają mieszkańców przed konsekwencjami, jakie może wywołać kontakt z owadem

Carnage666
z
rp.pl
dodany: 10.06.2026, 21:54:38
  • 95
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    krakow
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    ciekawostki
rimyi
rimyi 11.06.2026, 12:14:15 via Wykop
  • 3
@admin_wykopu: no to może podziel się swoimi poradami skoro te są takie kiepskie
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 10.06.2026, 12:48:29 via Wykop
  • 0
ja liczę placki po 60zł, czyli tak trochę z nawiązką, aby nie było, że umniejszam. Koszt pizza mana to średnio 7k brutto czyli 8,5k dla pracodawcy, kelnerka 5k dla pracodawcy, prąd, jeżeli piece mają na prad to może być od 4-12k, przyjmijmy 6. To już prawie 20k miesięcznie, a jeszcze nie płaciliśmy za najem lokalu, kredytów za wyposażenie lokalu, produkty, jakieś inne rachunki itd... A gdzie kasa dla kogoś kto prowadzi ten
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 11.06.2026, 07:20:40 via Wykop
  • 0
kolejny upośledzony lewak p------i od rzeczy o zagranicy


@karol-maroszczyk: tak tak libku, jak komuś nie pasują odklejone ceny w restauracjach to jest lewakiem XD Leć zapłacić za placka 80zł z najtańszymi składnikami, pokaż, że cię stać kuhwa
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 11.06.2026, 07:22:09 via Wykop
  • 0
Ja produkujesz ją u siebie to oczywiście że redukuje, ale są też inne czynniki jak koszt transportu, podatki itp.. Pierdyliard zmiennych - za trudne dla lewactwa.


@karol-maroszczyk: gościu ty naprodukowałeś połowę komentarzy tutaj, przyznaj się gastruchu ile masz lokali z frytami za 30zł? Czy po raz kolejny wykopowi kapitaliści bez kapitału stoją po stronie grubasów?
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 11.06.2026, 09:55:50 via Wykop
  • 0
@karol-maroszczyk: no i znalezlismy konfiarza co ma sprany mozg antyunijna propaganda XD
  • Odpowiedz
Antracytowy_Janusz
Antracytowy_Janusz
07.06.2026, 10:21:01
  • 2165
Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator jak pomyśli, że ma człowiekowi dać szklankę wody za darmo to dostaje drgawek.

#gastronomia #jedzzwykopem
Antracytowy_Janusz - Prześladowania gastronomii w Polsce nie ustają. Pan Restaurator ...

źródło: IMG_4437

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 07.06.2026, 16:15:21 via Wykop
  • 13
Oczywiście, że wody nie ma za darmo i ceny w menu pójdą do góry. W skali miesiąca może to być kilkaset/kilka tysięcy litrów wody (w zależności od ilości klientów i ilu z nich zamówi te 0.5 litra wody), w dodatku mycie szklanek/wyparzanie - sporo dodatkowych cykli pracy urządzeń = większe zużycie prądu. Jak się przekalkuluje to wszystko to wyjdzie, że do każdego obiadu trzeba będzie dorzucić te kilka złotych.


@Stachu_a_kto_przy_telefonie:
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 08.06.2026, 06:32:15 via Wykop
  • 1
ty to wez sie nie pultaj tylko otworz knajpę i serwuj po cenach niższych niz rynkowe, chętnie przyjdę.


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: no to wyjaśni mi ktokolwiek dlaczego to się opłaca na zachodzie, przy wyższych podatkach, wyższych opłatach, wyższych pensjach i porównywalnych cenach PO PRZELICZENIU a w tym lesie zwanym polską się nie opłaca?
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi 08.06.2026, 06:44:03 via Wykop
  • 0
Jezu, kogoś nie stc kupić wody w knajpie to niech s-------a, co to za obowiązek lać komuś za free z kranu, taka mm w domu i c--j, dla mnie z------e prawo zupełnie niepotrzebne i tylko grające na konfrontację z właścicielami knajp żeby trochę im d-----ć


@Oooonieee: dzień dobry panie gastruchu, jak tam marża zmalała czy urosła
  • Odpowiedz

7

To najtańsze z dużych miast w Polsce. Średnia cena używanych mieszkań poniżej 8

To najtańsze z dużych miast w Polsce. Średnia cena używanych mieszkań poniżej 8

Łódź stała się najniżej wycenianym z dużych i średnich miast w kraju. Sprawdzamy, dlaczego.

Arivederczi
z
lodz.wyborcza.pl
dodany: 05.06.2026, 17:42:58
  • 8
  • #
    lodz
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
rimyi
rimyi 07.06.2026, 09:15:04 via Wykop
  • 0
dziś to zbankrutowana spółdzielnia gdzie nie ma kasy na podstawowe utrzymanie, regularnie psują się windy, a na klatce schodowej wiszą gołe żarówki na kabelkach :D


@ffrreeaakk: no a to akurat nieprawda. Po wyrzuceniu skorumpowanego prezesa jakieś 15 lat temu spółdzielnia jest w dobrym stanie finansowym, tereny zielone są regularnie upiększane, zostały pomontowane nowe windy z systemami filtrów i lampami do sterylizacji, klatki schodowe są wyremontowane. Wiem bo mieszkałem tam całe
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
07.06.2026, 07:02:29
  • 146
Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby puszczającej kundla bez smyczy w lesie? A no tak, bo tą znaną osobą jest bezrobotny ulubieniec przegrywów z wykl0pa #konfitura

#psiarze #bekazpodludzi
rolnik_wykopowy - Czemu główna i gorące nie są zasrane piętnowaniem znanej osoby pusz...

źródło: 1250336b4b8b3166b3cc28724a2885e6f8d274f6d72dfd1d6781f04c9907d87e

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rimyi
rimyi 07.06.2026, 09:11:28 via Wykop
  • 1
@rolnik_wykopowy: wolność tylko jeżeli chodzi o nielegalne parkowanie co
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Łódź

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.06.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.08.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.10.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking