Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@abrtek: nie poddawaj sie. Bierz przyklad z jasia meli
- 1
Mirasy, dosłownie chwilę temu zostałem bordo. Czy to znaczy, że muszę przenieść się do piwnicy i zostawić moją narzeczoną? Bo tak na piętrze, z kobietą to chyba nie fituje, nie? #oswiadczenie #bordo #jakzyc
konto usunięte via Android
- 1
Co??? #jakzyc
źródło: comment_E8MSHMpU4HQwkMtcWHOHX3AXj26Auv1g.jpg
PobierzA wy co dalej cebula z wodą? #zlodzieje #palacedlazusu #zus #jakzyc sorry, że tak bokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_nrm29YnlW1bGxraxXmwEVINuJEotfSBS.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@antoni_kiedys: Bo się tam dotykałeś!
- 0
@antoni_kiedys: ja kmoka nie zmrozylem a zaraz 8
- 1
@Domenico: no ja też czasu nie miałem i jak zaczynałem to znikalem na 5 godzin
@zolwixx: siedź tam, nie rób zadań fabularnych. Zazdroszczę Ci :-(
@Ogrywamy_pl: @stalowy: co da new game+?
@zolwixx: siedź tam, nie rób zadań fabularnych. Zazdroszczę Ci :-(
@Ogrywamy_pl: @stalowy: co da new game+?
- 0
Człowiek wieczorem otwiera okna, żeby trochę mieszkanie przewietrzyć a tu Rawa tak #j---e że się nie da wytrzymać. Przez tę suszę stężenie ścieków w ściekach osiągnęło chyba rekordowy poziom. Geniusze wydają miliony na modernizację oczyszczalni a potem spuszczają ścieki prosto do rzeki #jakzyc
#zyciewwielkiejplycie #gorzkiezale #katowice #syf #brud #scieki #susza
#zyciewwielkiejplycie #gorzkiezale #katowice #syf #brud #scieki #susza
źródło: comment_DQSr7QIetv2bxNiQ6fI76gcXikfawPVL.jpg
Pobierz- 2
- 1
@udgz: jestem na dobrej drodze
@WcaleNieZajetyLogin: no chyba, że chodzi Ci o podział samce/samice. Tak naprawdę to samiec mniejszy od samicy.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak żyć?!
Nie dość że mam #shadowcwel ( #cieniobanicja ) to jeszcze mnie prowokują jakieś gejowskie geje...
#jakzyc
Nie dość że mam #shadowcwel ( #cieniobanicja ) to jeszcze mnie prowokują jakieś gejowskie geje...
#jakzyc
źródło: comment_iAE4GNSlMJ5LKxwxTpUBhLTsfzMLFMWM.jpg
Pobierz@coTYkcesz: w ogole to jakos dlugo sie trzymasz, wstawiales kosmonaute z tego co pamietam i obylo sie bez bana xd
- 0
@Jestem_Tutaj: Tak, ale krótko po tym pod moimi postami zaczął się pojawiać komentarz od @MirkoStats że mam #shadowban więc nie wiem czy to za kosmonautę czy 'tak ogólnie'
@Melegan: Jakoś czasami nie da się powstrzymać :D
@Melegan: Jakoś czasami nie da się powstrzymać :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Ograniczenia w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej na terenie calego kraju. Przez wysokie temperatury ograniczają pobór prądu. Pierwsza do wyłączenia idzie klimatyzacja. Już nawet praca nie będzie ulgą od upałów :(
#jakzyc #l-------------j #wroclaw #pracbaza #gorzkiezale
#jakzyc #l-------------j #wroclaw #pracbaza #gorzkiezale
- 13
@TesknieZaKotem: u mnie byl wybór swiatlo albo klima... Decyzja byla oczywista, siedzimy po ciemku ;-)
- 1
- 4
"As per today government’s decision about electricity limitation in Poland, we are increasing temperature in the office and in labs by 2 C deg." Taki smutek z rana :< #krakow #temperatura #lato #jakzyc !
- 2
No kurczaczki, dlaczego firmy w ofertach pracy ukrywają lokalizację? Łazisz sobie po ich stronie, w ogłoszeniu napisane "5min od X, 10min od Y", sprawdzam w zakładce kontakt i wychodzi, że te czasy to chyba helikopterem :(
#jakzyc #nietagujeboniemusze
#jakzyc #nietagujeboniemusze
19
O upałach, lodówkach i historii chłodzenia słów kilka

Wysokie temperatury, duszne powietrze, znikome powiewy wiatru, mikre zachmurzenie oraz irytujący przedstawiciele cywilizacji powodują, że ostatnimi laty okres wakacyjny jest wyjątkowo upierdliwy.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
























#gorzkiezale