Mirasy, dosłownie chwilę temu zostałem bordo. Czy to znaczy, że muszę przenieść się do piwnicy i zostawić moją narzeczoną? Bo tak na piętrze, z kobietą to chyba nie fituje, nie? #oswiadczenie #bordo #jakzyc
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zolwixx: oj to jeszcze trochę.
@biczplis: ja tak samo ale to było bardzo szybkie nabijanie lvl bo na fabule skupilem się ok 25 lvl i poszło szybko.

@stalowy: to trochę lipa bo wszystko byłoby takie łatwe. Chyba ze przeciwnicy byliby mocniejsi ale to też lipa bo bossowie będą trudni w ciul
  • Odpowiedz
Człowiek wieczorem otwiera okna, żeby trochę mieszkanie przewietrzyć a tu Rawa tak #j---e że się nie da wytrzymać. Przez tę suszę stężenie ścieków w ściekach osiągnęło chyba rekordowy poziom. Geniusze wydają miliony na modernizację oczyszczalni a potem spuszczają ścieki prosto do rzeki #jakzyc

#zyciewwielkiejplycie #gorzkiezale #katowice #syf #brud #scieki #susza
spotlessmind - Człowiek wieczorem otwiera okna, żeby trochę mieszkanie przewietrzyć a...

źródło: comment_DQSr7QIetv2bxNiQ6fI76gcXikfawPVL.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"As per today government’s decision about electricity limitation in Poland, we are increasing temperature in the office and in labs by 2 C deg." Taki smutek z rana :< #krakow #temperatura #lato #jakzyc !
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rfree: Ograniczona moc przyłącza, jak przekroczysz to duże kary finansowe, dlatego teraz trzeba działać, żeby nie przekroczyć progu.
  • Odpowiedz
No kurczaczki, dlaczego firmy w ofertach pracy ukrywają lokalizację? Łazisz sobie po ich stronie, w ogłoszeniu napisane "5min od X, 10min od Y", sprawdzam w zakładce kontakt i wychodzi, że te czasy to chyba helikopterem :(


#jakzyc #nietagujeboniemusze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach