Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

DeXteR25
- 1

maxciekpl
via Android- 0
@DeXteR25: caly polski bus :)
konto usunięte via Android
- 2
Wykopki co teraz? Skończyłem #duolingo i nie wiem co z sobą począć...
#jakzyc #codalej #koniecswiata #angielski #naukajezykow #naukaangielskiego #wyzwanieduolingo
#jakzyc #codalej #koniecswiata #angielski #naukajezykow #naukaangielskiego #wyzwanieduolingo
źródło: comment_GUR2HRYceqgNKOySGQERKHTYJRZOMFIg.jpg
Pobierz@bananowy_raj: to teraz możesz zacząć uczyć się języka.
- 2
@bananowy_raj: ogarnij memrise.
- 1
- 0
@iedrzei: obsługa techniczna (czytaj: zapierdzielanie przy składaniu i rozkładaniu wszystkiego co się da, sprzęt, scenografia etc.) spektakl trwał do 22, do teraz rozkładalismy wszystko i pakowaliśmy:D
- 0
@teh4esz: robota jak każda inna :p Wolałbym chyba pracować takimi późnymi wieczorami. Trzym się mireczku, byle do końca zmiany :)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@cichy_brzek: nie lubię takich akcji ale pewnie #takbedzie
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 31
I jak takiemu nie walnąć lepy na ucho #jakzyc #prawojazdy
źródło: comment_BXMrN9sYX76AmNbbZsQzOXX0ln7WfyCA.jpg
Pobierz@Bulgulator: Widzę, że to jakiś firmowy samochód. Wyślij zdjęcie to plus tablice rejestracyjne tej firmie i tyle. Niech nauczą palanta parkować.
@Bulgulator: Ja wózek wyciągałbym do skutku ... :-)
- 1
Jeżu, jak ja jestem psychiczny, to ja nawet nie
IQ wysokie, mądry, oczytany i chyba problem jest z wyobraźnią, na brak której właśnie narzekać nie mogę, no i nie wiem, czy np. ubranie bialych spodni by ralph lauren i białej koszuli, szytej błekitnymi nićmi, to coś szalonego? Panny, ale nie tylko, patrzą i się zalotnie uśmiechają, ale męczy mnie to powoli, to wyróżnianie się z tłumu. #jakzyc #modameska
IQ wysokie, mądry, oczytany i chyba problem jest z wyobraźnią, na brak której właśnie narzekać nie mogę, no i nie wiem, czy np. ubranie bialych spodni by ralph lauren i białej koszuli, szytej błekitnymi nićmi, to coś szalonego? Panny, ale nie tylko, patrzą i się zalotnie uśmiechają, ale męczy mnie to powoli, to wyróżnianie się z tłumu. #jakzyc #modameska
to jest jakaś pasta?
Poszedlbym sobie zapalic ale strefa swiata, ktora zawiera sie poza 'pod koldra' jest malo zachecajaca z tymi swoimi aktualnymi temperaturami. Zaczyna sie :( #jakzyc
@progressive: Przypomnij sobie jakie były upały to może lepiej, Ci się zrobi. Ja tam wole taka pogodę a szczególnie kiedy pracuje. Zawsze łatwiej się ubrać jak zimno niż rozbierać jak jest upał.
@progressive: to za karę. po pierwsze kara za palenie, po drugie kara za narzekanie na lato.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@bobudowniczy: O! Moze Gimbaza kupi i bede miał na klucz do skrzynki z TF2 ;D
- 0
@bobudowniczy: Zaszaleje! Bedo piniondze!
- 1
- 1
Lunatyzm, to jedna z gorszych rzeczy, jaka sie moze czlowiekowi trafic. Niedawno rozwalona noga. Przed chwila zmywalem krew z glowy. #jakzyc
- 5
- 1
Komar mnie chyba u----ł w nogę, ja to tak trochę przez sen drapałem, krew tak trochę się polała, biała pościel tak bardzo nią u-----a. #jakzyc #firstworldproblems
- 0
@Pawel4freak: Jasne, że ranka na nodze, poniżej kolana, szybko się zagoi, tylko muszę ścisnąć swoją pusię i znaleźć tego s-------a, komara. Szkoda, że w życiu jeszcze nie spałem w w większym pokoju.
I tak za każdym razem... Ja nie potrafię wstać o tak wczesnej godzinie, za cholere
#firstworldproblems #jakzyc
#firstworldproblems #jakzyc
źródło: comment_GXYyleImlFzgGdpTWdM7PdE0AAc1IYl3.jpg
Pobierz- 0
@login_zajety_sic: i pewnie ladujesz co godzine baterie?
- 0
@Xaia: nie, starczy na cały dzień o noc
Chodzę po domu w okularach przeciwsłonecznych, bo mam p--------ą migrenę (nadwrażliwość na światło).
#oswiadczenie #jakzyc
#oswiadczenie #jakzyc
Jakaś p---a ludzka popsuła mi auto :-( #gorzkiezale #jakzyc #zagranico #l---------y pewnie pincset ojro za malowanie będą chcieć
źródło: comment_BsJNRKU3JgErHMa7RnanYEMw4xePAODo.jpg
Pobierz- 0
@deathcorelegion: Będę musiał się dowiedzieć ile tutaj sobie zazycza za takie coś
@unstyle: szukaj w studiach detalingu, lakiernik od razu poleci na kasę
- 2
- 1
@TX1683: Eset z miejsca znalazl jakies gowno. Zobaczymy. Ale jednak 10 jest strasznie dziurawa, zreszta co sie dziwic. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
@Message: przyzwyczaj się :) co chwilę coś się psuje. sam niedawno robiłem czystą instalację po tym jak w10 z dnia na dzień stwierdził, że nie lubi już mojego radeona...
konto usunięte via iOS
- 2
Okej. Dajmy na to, ze tak z rok będę pisał np w pythonie i frameworku Django. Jak ja mam szukać pracy ? Przecież wszędzie szukają doświadczenia. Mam sobie w Cv wpisać, ze np od roku pisze swoją stronkę, przyjmować jakieś zlecenia ? #pytanieoprace #jakzyc
























