@iedrzei: obsługa techniczna (czytaj: zapierdzielanie przy składaniu i rozkładaniu wszystkiego co się da, sprzęt, scenografia etc.) spektakl trwał do 22, do teraz rozkładalismy wszystko i pakowaliśmy:D
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżu, jak ja jestem psychiczny, to ja nawet nie
IQ wysokie, mądry, oczytany i chyba problem jest z wyobraźnią, na brak której właśnie narzekać nie mogę, no i nie wiem, czy np. ubranie bialych spodni by ralph lauren i białej koszuli, szytej błekitnymi nićmi, to coś szalonego? Panny, ale nie tylko, patrzą i się zalotnie uśmiechają, ale męczy mnie to powoli, to wyróżnianie się z tłumu. #jakzyc #modameska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedlbym sobie zapalic ale strefa swiata, ktora zawiera sie poza 'pod koldra' jest malo zachecajaca z tymi swoimi aktualnymi temperaturami. Zaczyna sie :( #jakzyc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@progressive: Przypomnij sobie jakie były upały to może lepiej, Ci się zrobi. Ja tam wole taka pogodę a szczególnie kiedy pracuje. Zawsze łatwiej się ubrać jak zimno niż rozbierać jak jest upał.
  • Odpowiedz
Na mojej lumii 635 nie uruchamia się ( ͡° ʖ̯ ͡°) instalowałem na karcie pamięci jak i na wewn. pamięci...
#jakzyc
#mirkowp
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lunatyzm, to jedna z gorszych rzeczy, jaka sie moze czlowiekowi trafic. Niedawno rozwalona noga. Przed chwila zmywalem krew z glowy. #jakzyc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawel4freak: Jasne, że ranka na nodze, poniżej kolana, szybko się zagoi, tylko muszę ścisnąć swoją pusię i znaleźć tego s-------a, komara. Szkoda, że w życiu jeszcze nie spałem w w większym pokoju.
  • Odpowiedz
Tak jak wczesniej chwalilem sobie Windowsa 10, tak teraz wszystko sie chrzani. Robie aktualizacje, moze cos pomoze, a jak nie, to wracam do osemki, albo siodemki, a jak sie wkurze, to do XP. Pliterki mi nie dzialaja. Karta Wi-Fi mi nie dziala. Nie ma sterownikow. #jakzyc

#komputery #windows10
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Okej. Dajmy na to, ze tak z rok będę pisał np w pythonie i frameworku Django. Jak ja mam szukać pracy ? Przecież wszędzie szukają doświadczenia. Mam sobie w Cv wpisać, ze np od roku pisze swoją stronkę, przyjmować jakieś zlecenia ? #pytanieoprace #jakzyc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach