Mirki właśnie zostałem pojechany przez dziewczynę, że 4k na rękę jako programista iOS to mega mało, że na pewno w firmie zarabiają więcej. Przyznaję nie mam porównania. Są tu jacyś inni programiści iOS którzy zweryfikują jej słowa?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ZaginionyPakiet
- 1
konto usunięte
- 10
@ZaginionyPakiet: a ona co takiego robi ze ma pretensje?

Legendowsky
via iOS- 15
@ZaginionyPakiet: jebnij jej lepe i tyle :D
Kumpel zamówił po mnie taxi na ulicę o tej samej nazwie co ta, przy której mieszkam, ale w innej miejscowości XDD
#jakzyc #czystyubaw #gorzkiezale
#jakzyc #czystyubaw #gorzkiezale
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OrzechowyDzem: trochę tak xD
ehh, ludzie to są zajebiści, dzwoni do mnie facet i mówi:
K - klient
J - Ja
Po moim przedstawieniu się,
K: dzień dobry ja dzwonię w sprawie tego białego domu,
J: bardzo proszę o nr oferty,
K - klient
J - Ja
Po moim przedstawieniu się,
K: dzień dobry ja dzwonię w sprawie tego białego domu,
J: bardzo proszę o nr oferty,
@egocentryczka: Brawo, dobra odpowiedź :]
Powinnaś zostać negocjatorką Polskiej racji stanu z tymi szantażystami z UE ᕦ(òóˇ)ᕤ
Powinnaś zostać negocjatorką Polskiej racji stanu z tymi szantażystami z UE ᕦ(òóˇ)ᕤ
- 1
@worldmaster: dzięki, pomyślę nad tym :)
- 1
Wczoraj spadłem z nieba, dalej lecę głową w dół uuuuuu
Jak mnie irytuję ten zespół, te piosenki są tak śmiesznie smutne że aż żal
A niestety w moim miejscu pracy leci to w radiu jakieś 3-4 razy dziennie
#ira #spiewajzwykopem #irytujacamuzyka #oswiadczenie #jakzyc
Jak mnie irytuję ten zespół, te piosenki są tak śmiesznie smutne że aż żal
A niestety w moim miejscu pracy leci to w radiu jakieś 3-4 razy dziennie
#ira #spiewajzwykopem #irytujacamuzyka #oswiadczenie #jakzyc
- 10
Jestem w hostelu (wspólna łazienka na 3 pokoje) i właśnie miałem iść się kąpać, ale jakiś koleś był szybszy i...
p------e, dziś sie nie kąpie, wole tam nie wchodzić
#gorzkiezale #jakzyc #truestory #heheszki
p------e, dziś sie nie kąpie, wole tam nie wchodzić
#gorzkiezale #jakzyc #truestory #heheszki
- 7
mirko dotknięte trądem głównej, gorące pełne imigrantów
#gozkiezale #mirko #jakzyc #losowyobrazekzinternetu
#gozkiezale #mirko #jakzyc #losowyobrazekzinternetu
źródło: comment_5Ut9Ffhmi8QIUfmNqiqensHlv6C12vD7.jpg
Pobierz- 1
różowy właśnie wyszedł do pracy, ptactwo jiz wesoło poćwierkuje, a ja lęże w łóżku, okryty kouderko i spać nie mogę bo zjadłem banana i baton czekoladowy.
Poklika ktoś?
#jakzyc
Poklika ktoś?
#jakzyc
- 0
@Pani_Pomarancza: a czy ktokolwiek, kiedykolwiek tego słuchał? xD
dobra, spróbuję zasnąć.
udanego dnia dla
dobra, spróbuję zasnąć.
udanego dnia dla
- 1
Wszędzie imigranci i islamiścim. Na mirko, na głównej, na ulicy :/
#jakzyc
#jakzyc
To uczucie kiedy rozwinąłeś firmę tak że nie musisz się w niej pojawiać częściej niż raz na dwa tygodnie na 3h i tak siedzisz w domu i o dziwo o----------e po paru tygodniach jeszcze Ci nie przeszkadza i siedzisz na mirko i grasz w gry lvl30 here i zastanawiasz się czy tak zgniłeś czy po prostu jeszcze odpoczywasz bo wcześniej z-----------ś przez 1,5 roku po 15h fizycznie....
#truestory #jakzyc
#truestory #jakzyc
- 1
@laicik: Nie będę wchodził w szczegóły bo stalkujo wszyscy i jeszcze ktos ze znajomych konto moje znajdzie i bedzie ze wklejam śmieszne obrazki na portal ze śmiesznymi obrazkami :]
Firma transportowa ze stałym obszarem działania na bardzo małym rejonie (jedno miasto) :)
Firma transportowa ze stałym obszarem działania na bardzo małym rejonie (jedno miasto) :)
- 3
@laicik: Wziąłem dotacje, założyłem inny biznes który przynosił średnie dochody ogromem nakładu czasu pracy, pierwsze auto kupiłem z pomocą rodziców (BUS z 2009 roku za 20 tys, mogłem kupić sam coś za 10 tys i starsze, ale nowsze, starczy na dłużej) a pomysł dostaliśmy od znajomego z innego województwa który wykonuje to samo, zaryzykowałem, reszta aut w leasing lub za gotówkę i jakoś się rozkręciło, mimo chwilami mega ciężkiego z--------u,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@sheilacooper: Powiedz mu, że masz ochotę na ogórki kiszone z Nutellą. Będzie miał takie same problemy ze snem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@dzerald: on nie zczai XD
Ja p------ę, Miry, leżę sobie, oglądam film na lapku i nagle czuję, coś mnie łaskocze w rękę. Myślałam, że jakiś włos, strzącham - dalej gilgocze. Patrzę ja pod światło a to kuźwa pająk. (╯︵╰,)
Nie boję się tych s------i aż tak strasznie, ale i tak wyskoczyłam z łóżka, przetrzepałam pościel, bo w locie gdzieś dupka zgubiłam. Nie widzę go nigdzie, i teraz boję się położyć. (╯︵
Nie boję się tych s------i aż tak strasznie, ale i tak wyskoczyłam z łóżka, przetrzepałam pościel, bo w locie gdzieś dupka zgubiłam. Nie widzę go nigdzie, i teraz boję się położyć. (╯︵
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@indeed: Chciał tylko pokazać, że docenia to, że może się u Ciebie schronić.
Mireczki, ale czarna seria w Warszawie. Rano na Trasie Siekierkowskiej wypadek i korki powodujące, że ludzie do pracy po 2h spóźnieni i teraz też to samo w tym samym miejscu, znowu wypadek. I przez to korki w calutkim mieście bo przecież Most Łazienkowski nieczynny... Remonty+kierowcy co to zapomnieli, że już nie ma 30 stopni i auto się może "poślizgnąć" = paraliż miasta #warszawa #polskiedrogi #jakzyc
- 0
@agaciksa: Wczoraj to był ogólny rozpieprz bo Poniatoszczaka zamknęli z okazji meczu. O wypadku wczoraj nie słyszałem. Mieszkam na Powiślu i teraz muszę jechać na Saską. Wybieram się na nogach bo niczym tam szybciej nie dotrę. XXI wiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@alvaro1989: ja to nie wiem gdzie ale mama z Ursynowa na Idzikowskiego jechała godzinę czterdzieści (╥﹏╥) i tak słyszałam że poniatowski zamknięty a na drugim wypadek ale właśnie nie wiem na którym i czy w ogóle
miałam podobną sytuację jak były protesty rolników, najszybciej było iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
miałam podobną sytuację jak były protesty rolników, najszybciej było iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 10
Nie ma to jak dobrze zacząć nowy rok szkolny. Pożyczy ktoś 400zł na nowy monitor? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#techbaza #zycienakrawedzi #informatyka #pomocy #jakzyc
#techbaza #zycienakrawedzi #informatyka #pomocy #jakzyc
źródło: comment_87xGIwqzq2g3mdmqIRzjBKl3DCVH3WhQ.jpg
Pobierz- 1
- 1
Mircy mam zajęte na aucie aż 1m, jakieś 60kg (wszystko doładunki) i już zapłacony każdy kilometr ze sporą nawiązką, a ofert kolejnych doładunków brak #bekaztransa #jakzyc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
konto usunięte via iOS
- 7
- 4
@wdzwr: dokładnie. J----a sekta :)
- 4
Zaobserwowalem u siebie zalazki depresji. Koszmarne sny poprzedniej nocy i moment gdy nad ranem otworzylem oczy, mialem w glowie widok, ze kolejny dzien to basen pelen kwasu. Pierwszy raz az tak nie chcialo mi sie zyc. Nawet nie chcialo mi sie umrzec. Taka zupelna pustka. Caly dzien czuje bol, ale to jest nie do opisania. Jakbym czul, ze mam dusze i ona jest chora, tego typu bol. Koszmar. Pomoze ktos?
#depresja
#depresja
- 1
@quetran: Super, o to mi chodzilo :)
- 2
@quetran: wstrzeliłeś się też w mój gust ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@junglejungle: jakbyś potrzebował na przyszłość jakiegoś depresyjnego know-how to pisz
@junglejungle: jakbyś potrzebował na przyszłość jakiegoś depresyjnego know-how to pisz
Ej Mircy, śniło mi się ze umarłem, i siedzę w poczekalni na sąd ostateczny xD Nudziło mi się, więc zadzwoniłem do cumpla żeby poszedł ze mną na browara, bo w ogóle to jestem teraz jakby aniołem, i mogę się teleportować. Już prawie zgadałem się z ziomkiem, a wtedy wpada Jezus, i zabiera mi telefon, bo miałem robić rachunek sumienia :<
#jakzyc #gimbosny
#jakzyc #gimbosny
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@pawlos10rs: Bułka mało ma wspólnego z gruzem...
Miesiączka - cykliczny okres w życiu każdej zdrowej kobiety w którym może usprawiedliwiać swoje s----------e umysłowe słowami "mam okres no przecież mogę mieć zły humor" #niepopularnaopinia #rozowepaski #jakzyc
Komentarz usunięty przez moderatora
@MagicznyKoral: nie moga, bo tak! XD























