Mirki właśnie zostałem pojechany przez dziewczynę, że 4k na rękę jako programista iOS to mega mało, że na pewno w firmie zarabiają więcej. Przyznaję nie mam porównania. Są tu jacyś inni programiści iOS którzy zweryfikują jej słowa?

  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehh, ludzie to są zajebiści, dzwoni do mnie facet i mówi:
K - klient
J - Ja
Po moim przedstawieniu się,
K: dzień dobry ja dzwonię w sprawie tego białego domu,
J: bardzo proszę o nr oferty,
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

różowy właśnie wyszedł do pracy, ptactwo jiz wesoło poćwierkuje, a ja lęże w łóżku, okryty kouderko i spać nie mogę bo zjadłem banana i baton czekoladowy.

Poklika ktoś?

#jakzyc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To uczucie kiedy rozwinąłeś firmę tak że nie musisz się w niej pojawiać częściej niż raz na dwa tygodnie na 3h i tak siedzisz w domu i o dziwo o----------e po paru tygodniach jeszcze Ci nie przeszkadza i siedzisz na mirko i grasz w gry lvl30 here i zastanawiasz się czy tak zgniłeś czy po prostu jeszcze odpoczywasz bo wcześniej z-----------ś przez 1,5 roku po 15h fizycznie....

#truestory #jakzyc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laicik: Nie będę wchodził w szczegóły bo stalkujo wszyscy i jeszcze ktos ze znajomych konto moje znajdzie i bedzie ze wklejam śmieszne obrazki na portal ze śmiesznymi obrazkami :]

Firma transportowa ze stałym obszarem działania na bardzo małym rejonie (jedno miasto) :)
  • Odpowiedz
@laicik: Wziąłem dotacje, założyłem inny biznes który przynosił średnie dochody ogromem nakładu czasu pracy, pierwsze auto kupiłem z pomocą rodziców (BUS z 2009 roku za 20 tys, mogłem kupić sam coś za 10 tys i starsze, ale nowsze, starczy na dłużej) a pomysł dostaliśmy od znajomego z innego województwa który wykonuje to samo, zaryzykowałem, reszta aut w leasing lub za gotówkę i jakoś się rozkręciło, mimo chwilami mega ciężkiego z--------u,
  • Odpowiedz
Ja p------ę, Miry, leżę sobie, oglądam film na lapku i nagle czuję, coś mnie łaskocze w rękę. Myślałam, że jakiś włos, strzącham - dalej gilgocze. Patrzę ja pod światło a to kuźwa pająk. (,)
Nie boję się tych s------i aż tak strasznie, ale i tak wyskoczyłam z łóżka, przetrzepałam pościel, bo w locie gdzieś dupka zgubiłam. Nie widzę go nigdzie, i teraz boję się położyć. (
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, ale czarna seria w Warszawie. Rano na Trasie Siekierkowskiej wypadek i korki powodujące, że ludzie do pracy po 2h spóźnieni i teraz też to samo w tym samym miejscu, znowu wypadek. I przez to korki w calutkim mieście bo przecież Most Łazienkowski nieczynny... Remonty+kierowcy co to zapomnieli, że już nie ma 30 stopni i auto się może "poślizgnąć" = paraliż miasta #warszawa #polskiedrogi #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaciksa: Wczoraj to był ogólny rozpieprz bo Poniatoszczaka zamknęli z okazji meczu. O wypadku wczoraj nie słyszałem. Mieszkam na Powiślu i teraz muszę jechać na Saską. Wybieram się na nogach bo niczym tam szybciej nie dotrę. XXI wiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alvaro1989: ja to nie wiem gdzie ale mama z Ursynowa na Idzikowskiego jechała godzinę czterdzieści () i tak słyszałam że poniatowski zamknięty a na drugim wypadek ale właśnie nie wiem na którym i czy w ogóle
miałam podobną sytuację jak były protesty rolników, najszybciej było iść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mircy mam zajęte na aucie aż 1m, jakieś 60kg (wszystko doładunki) i już zapłacony każdy kilometr ze sporą nawiązką, a ofert kolejnych doładunków brak #bekaztransa #jakzyc ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaobserwowalem u siebie zalazki depresji. Koszmarne sny poprzedniej nocy i moment gdy nad ranem otworzylem oczy, mialem w glowie widok, ze kolejny dzien to basen pelen kwasu. Pierwszy raz az tak nie chcialo mi sie zyc. Nawet nie chcialo mi sie umrzec. Taka zupelna pustka. Caly dzien czuje bol, ale to jest nie do opisania. Jakbym czul, ze mam dusze i ona jest chora, tego typu bol. Koszmar. Pomoze ktos?
#depresja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Mircy, śniło mi się ze umarłem, i siedzę w poczekalni na sąd ostateczny xD Nudziło mi się, więc zadzwoniłem do cumpla żeby poszedł ze mną na browara, bo w ogóle to jestem teraz jakby aniołem, i mogę się teleportować. Już prawie zgadałem się z ziomkiem, a wtedy wpada Jezus, i zabiera mi telefon, bo miałem robić rachunek sumienia :<
#jakzyc #gimbosny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach