Wpis z mikrobloga

#nielegalniemigrancji #mediaglownegoscieku #jakzyc
qurwa posprzedawali media niemcom a teraz człowiek z rana niepotrzebnie sobie podnosi cisnienie...
qurwa jakiś frajesrki speker oznjmił, że polska MUSI, qurwa czujecie MUSI przyjąć jeszcze dodatkowych 7k emigrantów.
Musimy być solidarniu z ejropom :), qurwa rozumiecie SOLIDARNI :). Szkoda, ze nie byliśmy jak niemcy, austria i inni nam na 7lat poblokowali rynki pracy, jak za marne 300baniek musieliśmy zamykać stocznie ... jak niemieckie banki padały to już solidarność obowiązywała....
Quo Vadis Poslko? Czy ty zawsze będziesz qurwą wśród narodów świata?
  • 14
@piastun: cyganie to kompletnie inni ludzie. Ci uchodźcy pewnie myślą ze polską to taka Białoruś więc nie będą tutaj grzać dupy zbyt długo. Jak zobaczą jak jest zorganizowane to la stwo to im się odechce. Przecież z tego kraju wie ja sami Polacy.
@pawele125: tylko z tą różnicą, że polacy uciekają za pracą i lepszym życiem z kraj względnie ogarniętego.
Oni wg. mediów uciekają spod gradu kul. Ja mógłbym nawet na białorusi zamieszkać, gdybym w ten sposób miał uratoważ swoje życie.
@piastun: Jak ruscy straszą gazem i wysyłają wojsko na ukraine - hurr durr solidarność europejska!
Jak trzeba samemu okazać trochę tej solidarności - hurr durr jaka solidarność!
@claudio1: no własnie ja o tej solidarności mówie. Tak powinniśmy być solidarni z "Europą" w sprawie uchodźców jak oni byli z nami w sprawie cen gazu, embargo i innych "pierdół".
@claudio1: To jest związek przyczynowo skutkowy. W dupie mam solidarność, która polega na tym, że prawdziwe problemy Polski się olewa, a fikcyjne problemy Niemców mają być rozwiązywane przez wszystkich. Po to mają przyjazny imigrantom program, żeby przypływali tam migranci. Wszystko działa dobrze, ale Niemcom nagle #!$%@? i zaczynają wydziwiać.