Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Niektórzy holenderscy przedsiębiorcy muszą zwrócić całe wsparcie...

Niektórzy holenderscy przedsiębiorcy muszą zwrócić całe wsparcie finansowe, jakie do tej pory otrzymali...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć Mirki, sprawa jest dosyć poważna. Pojechalem dbo pracy przez agencje pracy do Holandii, nie będę wdawał się w szczegóły ale ogólnie jest tragicznie. Mega potrącenia których miało nie być aneks do umowy dostałem dziś jak jestem na miejscu. Oczywiście jakbym go nie podpisał bym nie mógł pracować co Oczywiście nie ma znaczenia bo nie dostałem planu pracy, każdy ma mnie w dupie i nie wiem co robić. Firma zafundowała mi przejazd
- 0
@Gohagohatrzyzlote: przez jaką agencję pojechałeś i co to za praca?
- 1
@mxgts work force a tutaj nazywa się flexspcialisten.
- 9
@ali-agca: w uk powoli jest luzowany trzymiesięczny lockdown. Otwarto szkoły, od końca marca można będzie się spotykać z ludźmi na zewnątrz, od połowy kwietnia twarte sklepy, puby na zewnątrz i siłownie, od połowy maja otwarte puby i możliwe podróże międzynarodowe w celach wypoczynkowych. Taki jest plan, może się zmienić.
konto usunięte via iOS
- 977
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 453
@Janusz_z_Rivii W Norwegii jest tylu więźniów głównie przez imigracje z Europy Wschodniej (czyli w 80% Polaków) że wynajmują więzienie w Holandii i była afera bo więźniowie holenderscy strajkowali że w części norweskiej jest kompletnie inny poziom jedzenia, czystości, wyposażenia itp itd. xD
A to co wrzucał OP to niestety znamiona współczesnego niewolnictwa na które jest wielkie przyzwolenie wśród samych w to wchodzących :/
A to co wrzucał OP to niestety znamiona współczesnego niewolnictwa na które jest wielkie przyzwolenie wśród samych w to wchodzących :/
@jadepobiegac: jest zalecana . Dużo firm jak poinformujesz pracodawcę każe Ci zostać na kwarantannie w domu . Dlatego w większości wypadków jakie znam ludzie nie mówia że jadą do Polski :) Ale jak nikomu nic nie powiesz to jak ma to ktoś zweryfikować .
@never_soba zalecana ale nie obowiazkowa, to spoko, dobrze wiedzieć, dzięki
- 1
w Holandii ceny mieszkań 10% w górę r/r (luty)
a ich wzrost płac to nie >5% jak u nas, tylko 2-3x mniej
https://twitter.com/jsblokland/status/1373906314770911232
#nieruchomosci #holandia
a ich wzrost płac to nie >5% jak u nas, tylko 2-3x mniej
https://twitter.com/jsblokland/status/1373906314770911232
#nieruchomosci #holandia
źródło: comment_1616417121NGNx7xFraqPM9qvxN1mBpW.jpg
Pobierz@pasio9: i bedzie jeszcze drozej . gielda wieksze obroty niz londyn , powierzchni mniej do zabudowy niz w uk ...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@pasio9: moj dom skoczyl ze 165tys 9 lat temu do 252tys w tym roku. Liczby na podstawie WOZ. Rynek nieruchomosci w Holandii jest piekny.
4
Historia Niderlandów na mapie

Historia Niderlandów rok po roku (od VIII wieku)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
A wiecie ze od 1 stycznia 2020 roku Holandia nie jest już Holandią. Rząd w Hadze zdecydował o zmianie nazwy swojego państwa na Niderlandy.
#ciekawostki #geopolityka #geografia #europa #holandia #niderlandy
#ciekawostki #geopolityka #geografia #europa #holandia #niderlandy
źródło: comment_1616411697iEN2TiG1rtmPqb9YWFUMJJ.jpg
Pobierz@mielonkazdzika: a wiemy
- 6
@mielonkazdzika: W polskim nazewnictwie nic się nie zmieniło.
W związku z doniesieniami prasowymi odnośnie do zmiany przez holenderski rząd krótkiej formy nazwy Królestwa Niderlandów z Holandia na Niderlandy, Komisja Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej przy Głównym Geodecie Kraju informuje, że nie nastąpiła zmiana nazwy tego państwa. W październiku 2019 r. rząd holenderski podjął decyzję o „rebrandingu” w ramach nowej strategii turystycznej, wzywając holenderskie instytucje, uniwersytety, urzędy i
Mój pierwszy dzień w Holandii
Podróż z Rzeszowa do Hagi trwała dosłownie 26 godzin. W jej trakcie zatrzymała nas policja ze służbą celną. Przeszukano nam wszystkie bagaże i zrobiono w nich syf. Niemiecka Policja nie pozwoliła nam też wyjść z busa. Po przeszukaniu naszych dóbr policja zaczęła otwierać paczki które przewoził nasz kierowca, okazało się że w jednej znajdywało się 6 butelek wódki bez akcyzy. Spisanie go i sprawdzenie wszystkich leków które
Podróż z Rzeszowa do Hagi trwała dosłownie 26 godzin. W jej trakcie zatrzymała nas policja ze służbą celną. Przeszukano nam wszystkie bagaże i zrobiono w nich syf. Niemiecka Policja nie pozwoliła nam też wyjść z busa. Po przeszukaniu naszych dóbr policja zaczęła otwierać paczki które przewoził nasz kierowca, okazało się że w jednej znajdywało się 6 butelek wódki bez akcyzy. Spisanie go i sprawdzenie wszystkich leków które
źródło: comment_1616411162xQdDitLo3A68yVueTCdapn.jpg
Pobierz- 2692
@Radewiat: Czyli standardowy pokój
- 2626
Czy robiąc krajówki po #holandia muszę przestrzegać czasu pracy kierowcy - chodzi o przerwę 45 min co 4,5h jazdy, bądź 6h pracy?
Bo te dzbany próbują mi wmówić, że nie muszę robić pauzy w środku tripa (2 tripy na 8h czasu łącznie, 15 min zrobione pomiędzy 1, a 2 tripem, teraz walka o pozostałe 30 min).
#zycietruckera
Bo te dzbany próbują mi wmówić, że nie muszę robić pauzy w środku tripa (2 tripy na 8h czasu łącznie, 15 min zrobione pomiędzy 1, a 2 tripem, teraz walka o pozostałe 30 min).
#zycietruckera
@Sadek712: musisz
@Sadek712: 561/2006 (we) jest na całą Unię Europejską a nie tylko na wybrane kraje. To twoja Biblia tak więc teraz ściągnij sobie pdfa i poczytaj co musisz a co nie. To tylko 24 strony :). Z tego co pamiętam to są tam też włączenia czyli kto nie musi się stosować zawartych tam zasad, może któreś wyłączenie tyczy się ciebie?
- 32
@EmigrantBelfast: nie, a co chodzi?
@EmigrantBelfast: Taki hajs to jest powolne umieranie, bo jak wskoczy ci jakiś wydatek, to jesteś w dupie. Tyle to można zarabiać, ale na jakiś czas i jak masz z co najmniej 5-10k oszczędności, bo wtedy jak ci wypadnie jakieś leczenie, naprawa auta czy cokolwiek, to masz z czego wyłożyć.
- 1
#banki #holandia #zagadka
Panowie, znajoma w 2008 roku na 1 komunię dostała w prezencie dokument z holenderskiego banku SNS, gdzie było wskazane, że ma na lokacie 75 euro. Niestety, ale nigdy się do tej kasy nie dostała, a chcielibśmy zobaczyć co się z hajsem stało. Mamy kto wpłacał, jaki numer dowodu osobistego i numer Ten guste van rek.
Może ktoś coś pomoże?
Panowie, znajoma w 2008 roku na 1 komunię dostała w prezencie dokument z holenderskiego banku SNS, gdzie było wskazane, że ma na lokacie 75 euro. Niestety, ale nigdy się do tej kasy nie dostała, a chcielibśmy zobaczyć co się z hajsem stało. Mamy kto wpłacał, jaki numer dowodu osobistego i numer Ten guste van rek.
Może ktoś coś pomoże?
@Toxicowski jezeli jest zle zaadresowana to tak. Jezeli jest prawidlowy adres to listonoszowi nie oplaca sie bawic w noszenie jej spowrotem. Kumpel pracuje jako listonosz i jak gadałem z nim o tym to mowil lepiej dostarczyc lub zostawic u sasiada niz tachac ja spowrotem do auta i pozniej ja rozladowywac spiwrotem tym bardziej jak przesylka wazy
- 0
@reca dziwna sytuacja jutro to wyprostuje na poczcie
2
Holandia: Cała (krótka) prawda o wodzie z... kranu

Aktualności | 21-03-2021 | 17:30 W kontekście nadchodzącego Światowego Dnia Wody (pr
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2261
W Holandii tworzą się oddziały do odpierania brutalnych ataków policji.

Byli żołnierze bronią cywilnej ludności.
z- 128
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krytykable: A po co by miały takie istnieć?
- 0
@deer121: Steenbergen
Czy ktoś rozliczał już pit w polsce i chciałby mi odpowiedzieć na kilka pytań? #holandia























#holandia