Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dobruywaldios
Dobruywaldios

Dobruywaldios

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1018
  • Znaleziska 46
  • Mikroblog 972
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 21 godz. i 15 min temu
  • 10
#gielda z dywidendę z #xtb dokupiony cdprojekt, pzu i pkp cargo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
21 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 6
@Dobruywaldios: dino i modivo jeszcze
  • Odpowiedz
Mlody_mirek99
Mlody_mirek99
20 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@Dobruywaldios: Właśnie podjadłem troche cdp'a
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 22 godz. i 2 min temu
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Autor
21 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 3
@HAMSKLOSS89: głupotą będzie dzisiaj reinwestycja w #cdprojektred
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios przedwczoraj, 13:17:21
  • 1
#gielda cały czas powoli zwiększam pozycję na #cdprojektred ja wierzę, że będzie pompa w końcu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimik739
mimik739
przedwczoraj, 13:18:05 via Android
  • 0
@Dobruywaldios: na spokojnje
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 20.06.2026, 16:55:00
  • 2
#gielda i po co ja ten #orlen sprzedałem w piątek, jak znowu cieśninę zamykają, eh
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kelachim89
Kelachim89
10.06.2026, 09:32:06
  • 15
Dzień, w którym PZU dojdzie do 70 (pewnie nigdy) i sprzedam będzie moim świętem giełdowym. Nie wiem czy istnieje nudniejsza spółka, która nie ważne jakie są newsy czy wyniki zatrzymała się w okolicach 63 zł.
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 10.06.2026, 09:33:39 via Wykop
  • 0
@Kelachim89: fajna dywidenda jednak. Ciekawe jak będzie z kursem przy fuzji na koniec przyszłego roku
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 08.06.2026, 10:15:11
  • 5
#gielda pytanie do osób inwestujących na gpw. Ja osobiście zakładam, że nowa władza to będzie pis i konfederacje, co w takim wypadku byście wyrzucili z portfela a co dodali? Siedzielibyście w ssp, bankach, czy jakieś prywatne mniejsze spółki?
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Autor
08.06.2026, 10:17:13 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: sądzisz, że bankom gorzej by się żyło wtedy? Orlen i kghm rozumiem xD
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Autor
08.06.2026, 10:20:34 via Wykop
  • 5
@aett: ja wtedy wszystko sell, tylko xtb zostawiam xD
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
28.05.2026, 15:38:47
  • 2
wyniki CDP

#gielda #wynikizgpw <- nie chcesz widzieć, to czarnolistuj
pepedros - wyniki CDP

#gielda #wynikizgpw <- nie chcesz widzieć, to czarnolistuj

źródło: {7449057D-00EE-4F50-9BE6-BA2F12A1CF11}

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 28.05.2026, 15:41:23 via Wykop
  • 0
@pepedros: patrząc na to, że nic nie wydają to nieźle xD
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna
27.05.2026, 06:14:19
  • 16
https://www.pb.pl/akcje-i-etf-y-na-wabia-a-zyski-z-cfd-knf-zmniejszy-swobode-dzialania-xtb-1261858

KNF.. ty jesteś bezczelny.

#meczennicyxtb #gielda #xtb
wiverna - https://www.pb.pl/akcje-i-etf-y-na-wabia-a-zyski-z-cfd-knf-zmniejszy-swobod...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 27.05.2026, 06:15:31 via Wykop
  • 3
@wiverna: paywall, ktoś coś?
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 27.05.2026, 04:51:03
  • 7
#gielda jak był Micron za 500 to myślałem, że zwała będzie. Szczerze teraz tym bardziej wolę zostać na peronie xD już się nie raz przejechałem i spokojniej mi nie wchodząc w taki balon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.05.2026, 04:51:40 via iOS
  • 34
@Dobruywaldios: najważniejsze to nie robić nic wbrew sobie
  • Odpowiedz
Agrestowa_owca
Agrestowa_owca
27.05.2026, 08:33:33 via Wykop
  • 2
@Dobruywaldios: To nie kupuj. FOMO jest najgorszym doradcą. Pamiętaj, to nie jest ostatnia pompa w twoim życiu. Podejrzewam, że nawet nie ostatnia w tym miesiącu XD
  • Odpowiedz
Boloo2000
Boloo2000
Boloo2000
26.05.2026, 12:15:29
  • 0
#gielda Ale ten Cd projekt się topi praktyczne 1rok ciszy od pokazania tech dema Wiedźmin 4, początek czerwca i pokazy gier Sony, SGF i Xbox to ostatni gwizdek.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 26.05.2026, 12:23:52 via Wykop
  • 1
@Boloo2000: trzymałem do teraz to i kolejny rok potrzymam, mi się będzie opłacać jak będzie 300, a in wyżej tym lepiej
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 26.05.2026, 12:37:44 via Wykop
  • 1
@Boloo2000: zdecydowanie, nie wiem czemu tak cicho, może po cyberpunku nie chcą przesadzić
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 25.05.2026, 19:19:09
  • 13
#gielda cieszy mnie 4,5k pln z dywidend na ike w tym roku. Jeszcze pomnożyć obecne akcje razy 12 i można nie pracować xD a tak serio to mega satysfakcja widzieć jak dochody rosną
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Autor
25.05.2026, 19:30:59 via Wykop
  • 1
@UsmiechnietyAnon: 4694zl dywidendy, a akcje kupiłem za 62500
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
25.05.2026, 15:22:28
  • 3
Kiedy mój ptaszek (CDPR) urośnie?
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 25.05.2026, 15:28:31 via Wykop
  • 3
@pysznewpierdalator:
Dobruywaldios - @pysznewpierdalator:

źródło: 1000020897

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 24.05.2026, 11:44:42
  • 13
#gielda rety, giełda to się stało moje uzależnienie. Tylko czekam na wypłatę, by móc dokupić; czekam na jakąś dywidendę, by znowu móc coś dobrać i z roku na rok patrze na tę kule śnieżną, a dopiero niedawno moje saldo przekroczyło 100k. Oby do miliona szybciej było!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Autor
24.05.2026, 11:47:11 via Wykop
  • 13
@kapusta_honk_konk: spadek po babci 400k
  • Odpowiedz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
24.05.2026, 11:16:44
  • 0
#gielda

ile w tym roku będziesz miał z dywidend (w PLN)?

  • 0 0% (0)
  • <1000 30.8% (33)
  • 1000-3000 13.1% (14)
  • 3000-10000 21.5% (23)
  • >10000 13.1% (14)
  • 99999999999 (opcja dla trolli i d3bili) 21.5% (23)

Oddanych głosów: 107

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 24.05.2026, 11:43:03 via Wykop
  • 1
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: około 4500
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
23.05.2026, 09:58:08
  • 5
Wczoraj było 57k na minusie dziś są postępy ;)
#gielda #meczennicyxtb #cfd
Gilgamesz69 - Wczoraj było 57k na minusie dziś są postępy ;)
#gielda #meczennicyxtb #...

źródło: 1000017108

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 23.05.2026, 10:24:37 via Wykop
  • 1
@Gilgamesz69: Chryste Panie, chłop stracił już więcej niż ja mam na giełdzie i jednocześnie nie wiedział co to cfd XDD a przez to, że jeszcze mu pozycji nie zamknęło to znaczy, że na jeszcze spore depo. No i prsy takiej ilości pieniędzy chłop liczył na szybki zarobek i nie poświęcił godziny, aby się doedukowac. Na studiach niby podobnie zrobiłem, ale straciłem tylko 4k, a nie 110 XD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
18.05.2026, 15:08:32
  • 0
ale jutro bedzie kongo na cdp xD

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 18.05.2026, 15:23:40 via Wykop
  • 0
@robertkk: no jak zwała to szkoda, ale nie mam psychy teraz sprzedać, najwyżej więcej będę mógł dokupić
  • Odpowiedz
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 12.05.2026, 06:58:53
  • 0
#gielda wysrypipi, a nie wykipi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gordoniarz
Gordoniarz
Gordoniarz
09.05.2026, 12:59:25
  • 0
#gielda

Jaki masz status mieszkaniowy?

  • Własne(bez kredytu) 31.6% (54)
  • Własne(z kredytem) 25.1% (43)
  • Własne(dostałem) 12.9% (22)
  • Wynajmuję 30.4% (52)

Oddanych głosów: 171

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 09.05.2026, 13:28:06 via Wykop
  • 14
@Gordoniarz: ja mieszkam z rodzicami wraz z moją dziewczyną i tego się nie wstydzę, przynajmniej nie tracę 3k na najem
  • Odpowiedz
sforce
sforce
07.05.2026, 12:41:28
  • 1
#gielda nikt z was nie osiągnie fire wiecie dlaczego ?🥲
sforce - #gielda nikt z was nie osiągnie fire wiecie dlaczego ?🥲

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios 07.05.2026, 12:42:53 via Wykop
  • 6
@sforce: nie osiągniemy tak samo jak ty zgolisz głowę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Chrompak

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 16.08.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 17.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking