@Wincyjpracydoobra: użyczanie infry, nawet bez jakiejś platformy, brzmi jak niskomarżowa działalność, więc może da się tak istnieć, ale raczej nie z pe większym niż kilka:1 i spadek z obecnych kosmicznych wycen byłby bardzo bolesny dla inwestorów. Przestanie też mieć sens jeśli by w końcu powstało wystarczająco dc za pare lat i liderzy nie musieliby ich wynajmować
  • Odpowiedz
Koledzy, czy jak w poniedziałek 22.06 kupię citi handlowy to jeszcze się załapię na dywidendę z dniem naliczenia 24.06? Bo niby na GPW mają być dwa dni wcześniej?

#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda proszę mi podać definicje smieciucha, chciałbym dołączyć do wykopowej elity ale nie wiem co kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Cześć,
Czy orientujecie się na jakieś spółki z dużym potencjałem pod roboty humanoidalne oraz space?
Podzielcie się co trzymacie lub macie zamiar trzymać w portfelu
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z książki Tabela "Zwiedzeni przez przypadek". Buffet trzyma gotówkę, analizy mówią o drogich wycenach, ekstremalnych oczekiwaniach co do wyników, ignorowaniu zagrożeń (np. na rynku ropy), na wall street i wykopie euforia. Ciężko być w dzisiejszych czasach nastawionym byczo i to racjonalnie uargumentować. Nie wiem czy to nie czas na wyciąganie zysków
#niepopularnaopinia #gielda
njay - Z książki Tabela "Zwiedzeni przez przypadek". Buffet trzyma gotówkę, analizy m...

źródło: 1000021885

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach