Kolejna międzynarodowa firma stawia na Wrocław. Nasdaq wynajął około 2 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku Infinity. Nowe biuro ma zostać uruchomione na przełomie 2026 i 2027 roku.
@Wincyjpracydoobra: użyczanie infry, nawet bez jakiejś platformy, brzmi jak niskomarżowa działalność, więc może da się tak istnieć, ale raczej nie z pe większym niż kilka:1 i spadek z obecnych kosmicznych wycen byłby bardzo bolesny dla inwestorów. Przestanie też mieć sens jeśli by w końcu powstało wystarczająco dc za pare lat i liderzy nie musieliby ich wynajmować
Koledzy, czy jak w poniedziałek 22.06 kupię citi handlowy to jeszcze się załapię na dywidendę z dniem naliczenia 24.06? Bo niby na GPW mają być dwa dni wcześniej?
#gielda Cześć, Czy orientujecie się na jakieś spółki z dużym potencjałem pod roboty humanoidalne oraz space? Podzielcie się co trzymacie lub macie zamiar trzymać w portfelu
Z książki Tabela "Zwiedzeni przez przypadek". Buffet trzyma gotówkę, analizy mówią o drogich wycenach, ekstremalnych oczekiwaniach co do wyników, ignorowaniu zagrożeń (np. na rynku ropy), na wall street i wykopie euforia. Ciężko być w dzisiejszych czasach nastawionym byczo i to racjonalnie uargumentować. Nie wiem czy to nie czas na wyciąganie zysków #niepopularnaopinia #gielda
#gielda #wroclaw
Niemorzliwe przecież firmy tylko zamykają produkcję i biura w Polsce i wszyscy umrzemy z głodu.